Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Call-Girls 38014
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση με την Αμπυ πριν μια βδομαδα περιπου σε γνωστο ξενοδοχειο των Νοτιων Προαστιων..Λοιπον ας πω και εγω δυο λογακια για αιτο το μωρακι..Οπως ειχα γραψει ητανε να συναντηθουμε πιο παλια αλλα δεν εκατσε και αποφασισα να κλεισω ραντεβου μαζι της..Ανεβαινω στο δωματιο χαλαρωνω και περιμενω..Χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα κορμι αλλο πραγμα..Στο προσωπο χαλαστικα λιγο δεν θα ελεγα ουτε ομορφη ουτε ασχημη καπου στη μεση αλλα σωμα μαγκες ολα τα λεφτα κια μια κωλαρα αλλο πραγμα..Κριμα πουδεν το δινει αλλα εφαγε το δαχτυλακι της..Μπαινει μεσα χαιροτιομαστε και επεσε και το πρωτο φιλακι..Μου λεει παω για μπανιο θες να ερθεις και μου κλεινει το ματι..Αρχιζουμε τα χαδακια τα φιλακια στη μπανιερα και κατεβαινει και αρχιζει το τρομπονι δυνατο με γλυψιμο αρχιδιων και λοιπα..Προσπαθει για deepthroat αλλα δε τα καταφερε εβαλε και λιγο δοντακι..Η συνεχεια γινε στην κρεβατοκαμαρα οπου επεσαν γλυψιματα και απο τους δυο χαδακια γλυφομουνι ανελεητο οπου βογγαγε και ελεγε τα δικα της μαζι με δαχτυλοσκοπιση στην κωλαρα της οπου δεν ειπε τιποτα..μετα απο λιγο τελειωσα πανω στα βυζακιατης..Γρηγορο μπανακι και απο τους δυο τσιγαρακι και αγκαλιτσα στο κρεβατι..Γενικα ειναι πιο gfe φαση απο οτι καταλαβα..Μου ειπε οτι της αρεσει πολυ η πιπα και δεν αργισε να μου το διξει παλι καθως εγλειφε με μανια τον σαλιωνε τον ρουφαγε ολοκληρο οσο πορουσε δηλαδη..περασμα προφυλακτικου και εδω αρχιζει το ωραιο..Μου φανηκε πολυ στενη κατι που μου αρεσε και περνωντας η ωρα η αισθηση ητανε ακομα καλυτερη..Αλλαξε πολλες στασεις με κορυφαια αυτη στα 4 με θεα την υπεροχη κωλαρα της..Τελειωμα μεσα της οπου συνεχισα για λιγο κια δε με αφηνε με τιποτα να βγω..Μετα απο λιγο χτυπησε το τηλ της και ειχε περασει η ωρα..Συμπερασμα μια ωραια ωρα με μια μαυρουλα με κορμαρα οπου δεν κλαις τα λεφτα σου..Τι κριμα που δεν δινει τον κωλο της..Καλα γαμησια παιδια!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, pannap και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού