Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 199 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 442511
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη την περασμένη Παρασκευή και επιλογή της Ρωσίδας Μπέλλας από Ρωσική Άπω Ανατολή λόγω διαθεσιμότητας και ασιατικής ομορφιάς. Πλήρωσα για 1 ώρα και πέρασα στο δωμάτιο.
Η κοπέλα είναι κοντούλα(όχι για ασιάτισα), σχιστομάτα με ωραία βυζάκια και πανέμορφο κωλαράκι.
Ντουζάκι και σε ένα πεντάλεπτο έρχεται και η Μπέλλα. Γλωσσόφιλο για αρχή και κατόπιν χαμούρεμα. Την βάζω στο μασαζοκρέβατο και αρχίζω να την πινελιάζω από πάνω έως κάτω. Το τσιμπούκι της καλό, βαθύ και υγρό και πριν με τελειώσει την στήνω ιεραποστολικά και αρχίζω το πήδημα. Τα γλωσσόφιλα έπεφταν βροχή μαζί με γλυψίματα στα αυτιά. Μετά από ένα 8-λεπτό κατέθεσα μέσα στο ζεστό της μουνάκι.
Κατόπιν με άλοιψε με λάδι και άρχισε ένα μασάζ με σωστές πιέσεις το οποίο εξελίχθηκε σε body to body με την κοπέλα να γλιστράει πάνω μου και εγώ να πετάω στον ουρανό στην κυριολεξία. Μετά από ένα 30-λεπτό ονειρικό μασάζ, ντουζάκι μαζί με την κοπέλα για αφαίρεση λαδιών και άρχισε ο δεύτερος γύρος με 69, πήδημα με την Μπέλλα από πάνω μου όπου μετά από ένα 10-λεπτο έβγαλα την καπότα και την έχυσα στο πρόσωπο.
Εξαιρετικό μασάζ και δύο γύροι σκληρού πηδήματος συνθέτουν την εμπειρία μου με την κοπέλα. Την συστήνω ανεπιφύλακτα για όσους γουστάρουν φροντίδα και περιποίηση από μία Ρωσίδα που προκαλεί "κίτρινο πυρετό" με τις υπηρεσίες της. θα την ξαναεπισκεφτώ.


Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μπέλλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mutsodringo, ZeroTolerance, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού