Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 21 10
Call-Girls 25196
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τα καλυτερα ερχονται απο εκει που δεν το περιμενεις..Εχοντας πολλες καυλες ηθελα να βρεθω με την Aby αλλα ποτε εν τα καταφερα..Επικοινωνια με την ατζυ η οποια παντα με κατευθυνει σωστα ξεροντας το γουστο μου μου ειπε προχωρα και δεν θα χασεις..Οδηγωντας ομως με παιρνει τηλ και μου λεει δεν ειναι η τυχερη σου μερα αδιαθετησε και δε μπορει..Τρωω μια ξενερα και τις λεω τωρα τι κανουμε???Μου λεει θα σου στειλω σαντρα και δε θα το μετανιωσεις..Διψαει για σεξ μου λεει..ΟΚ της λεω ανεβαινω πανω παρνω δωματιο και περιμενω..Κανω το μπανακι μου χαλαρωνω πινω το ποτακι μου και χτυπαει η πορτα..Ανοιγω την πορτα καιβλεπω ενα μωρο αλλο πραγμα..Μια κοντουλα ομορφη και γλυκια κοπελα με απιστευτη κωλαρακαι ωραιο φυσικο στηθος..μπαινει μεσα και μετα τις απαραιτητες συστασεις αρχιζει το μπαλαμουτι..Η κοπελα γουσταρει το σεξ παιδια τρελαινεται και μεγαλο οπλο της ειναι το γλυψιμο και η πιπα..Με εγλυψε ολοκληρο και δεν αφηνε τον πουτσο μου σε υσηχια..Δεχτηκε δαχτυλοσκωπισεις ανετα και στις δυο τρυπες εφαγε και τα μπατσακια της στα κωλομερια και το τελος ηρθε στο στομα της και παρολου που ειχα χυσει συνεχισει για κανα διλεπτο να με ρουφαει ακομα..Οσο χυσακια μεινανε τα ειπιε ανετα πηγε στο μπανιο για φρεσκαρισμα κια ντουζακι και γυρισε παλι..Στη κουβεντα ειναι πολυ χαβαλετζου τρελιαρα και γενικα εχει μια δοση τρελας..Ειναι απο την ουκρανια στο Ντοντσετκ μενει μου ειπε γουσταρει και τις κοπελες με την φιλη της της Αλενα που ειναι και στ σαιτ λεει οτι κανουνε κανονικο λεσβιακο δυνατο και μαλλον θα ναι δυνατο διδιμο..Περνωντας στο δευτερο γυρο ξεκινησαμε παλι με ενα κλαρινο ολκης η κοπελα το ξαναλεω γουσταρει να γλυφει και εγω επαιζα με το μουνακι της και εβγαζε πολυ ωραιες κραυγουλες..μετα απο λιγο ηρθε το τελος για αυτην μου περασε προφυλακτικο και αρχισε ο πολεμος ..Αν την φτιαξεις πηδιεται σαν αγρημι και το γουσταρει..Μετα απο λιγο εβγαλε το προφυλακτικο και αρχισει παλι το κλαρινο..Να πω την αληθεια πως μου εδωσε την εντυπωση πως πιο πολυ της αρεσει η πιπα παρα το γαμησι..αχαχαχα..Το τηλ της βαρεσε και αυτη συνεχιζε εκει για κανα πενταλεπτο να με τσιμπουκωνει συνεχεια..Κριμα που δεν εχυσα ξανα κριμα που τελειωσε ετσι και δε μπορουσα να την κρατησω και αλλο επειδη ητανε αργα αλλα θα την ξαναδω σιγουρα πριν φυγει..Μου εκανα εντυπωση που ου πε οτι ημουνα το πρωτο ραντεβου της για σημερα και ητανε και αργα κιολας..Μου ανει φοβερη εντυπωση..Μπραβο ρε σαντρα εισαι γυναικαρα..Ενα μεγαλο μπραβο και στο γραφειο και στην Ατζυ η οποια οτι μου προτεινει βγαινει σε καλο και γενικα ξερει το γουστο μου και μου εφτιαξε το βραδυ για αμπυ πηγαινα και μου βγαινει σε ονειρο...Αυτα απο μενα και ελπιζω το μωρακι να μας ξαναρθει..Να γαμαται και να περνατε καλα παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, doc_lin, GMetaxas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού