Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περίμενα πρώτα να γράψει κάποιος άλλος και μετά να καταθέσω την εμπειρία μου με την Alena, πιό πολύ γιατί ενθουσιάστηκα αρκετά μαζί της και δεν θέλω να πάρω και κανέναν στο λαιμό μου, μετά από 2 μέρες μπορώ πλέον να την περιγράψω με καθαρότερο μυαλό....
Κορμί αυτό που βλέπετε στις φωτό, με 2 εξαιρέσεις, πρώτη την μεγαλύτερη βραζιλιάνικου στυλ κωλάραΈρωταςΈρωταςΈρωτας και δεύτερη, η κοπέλα έχει κοιλιακούς, όχι υπερβολικές μαλακίες αλλά είναι τρομερά fitΈρωταςΈρωταςΈρωτας.
Παρόλο που δεν είμαι τρελός fan της κωλάρας τη συγκεκριμένη τη λάτρεψα...Γλώσσα μιλάμε να χώνεις τα μούτρα στο 69 και να μην μπορείς να πάρεις ανάσα...έτσι θα ήθελα να αφήσω αυτόν τον σάπιο κόσμο κάποια μέρα....Γερο-μύστης
Το ύψος της γύρω στο 1,70 καστανή με extensions στο μαλλί, πράσινες ματάρες αλλά πρόσωπο κλασικό τατάρικο, τίποτα το σπάνιο, αλλά όμορφο.
Κορμί θανατηφόρο, 3άρι βυζί ανορθωμένο, δεν είμαι σίγουρος αν είχε και σιλικόνη αλλά είχε φοβερή εμφάνιση και αίσθηση.
Χαμηλότερα πάμε στο six pack όπως προανέφερα (ένιωσα και λίγο άσχημα για τη δική μου κατάσταση καθώς το μόνο six pack επάνω μου είναι της fix, Βεργίνα, Άλφα....βάλτε ότι θέλετε...:headbang).
Χαμηλότερα η κωλάρα, τουρλωτή, σφιχτή και υπέροχη. Ίχνος κυτταρίτιδας επάνω της....
Δεν παίρνω όρκο, αλλά πρέπει να έχει κάνει και κάποια αισθητική επέμβαση στο μουνί της...κάτι δεν μου κάθησε καλά όταν την κοπανούσα ανελέητα και το κοίταζα...δεν ξέρω.Εμμμμ

Κάπου στη Ρωσία υπάρχει μια πόλη με 5-6 εκατομύρια ανθρώπους και για κάποιο λόγο όλες οι κοπέλες που κατοικούν εκεί έρχονται ένα πέρασμα από Ελλάντα, από Μ ξεκινάει, από εκεί μας έρχεται και η Tory, Alena το πραγματικό της, μην πω από που και την εκθέσω, έτσι;Σπασίκλας

Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και θέλει λίγο προσοχή να μην ξεφύγει γιατί μιλάμε δε σταματάει....Από την κουβέντα πάντως αποκόμησα ότι λατρεύει την Ελλάδα και τους Έλληνες, οπότε ρεμάλια το νου σας, μη μας εκθέσετε....
Δηλώνει 25χρ. αλλά από την κουβέντα μας και αυτά που μου είπε για τον εαυτό της θα την έκανα και κανα δυό χρονάκια μεγαλύτερη.
Τη συνάντησα στο 5άστερο δυτικά αλλά την επόμενη θα πήγαινε στο γνωστό παραβαρδάρειο...Χμμμ;

Στο θέμα μας τώρα, φιλάει υπέροχα, το γουστάρει και αν κατάλαβα καλά αν σε συμπαθήσει δεν θα σε αφήσει σε ησυχία...Έρωτας
Στα πνευστά το παλεύει, deep δεν το καταφέρνει αλλά με άφησε να της γαμήσω λίγο το στόμα δίνωντας εγώ ρυθμό κρατώντας το κεφάλι της...δε μιλάμε για άγρια πράγματα, δε την έκοψα για πορνοσταρηλίκια καταστάσεις.
Άλλη μια κοπέλα από τα σλαβικά μουνολίβαδα που μου άφησε την εντύπωση ότι δεν την έχει περιποιηθεί κανείς στο κρεβάτι...μιλάμε με λίγη σπάτουλα έγινε λιώμα...Γλώσσα και δεν ξεκολούσε από πάνω μου μετά....
Η καλύτερη στάση είναι να την έχεις από πάνω σου, να έχεις αρπάξει την κωλάρα της και να την καρφώνεις πάνω στο μπούτσον σου.Ναι!Ναι!Ναι!
Πρώτο τελείωμα στις βυζάρες της και στο δεύτερο γύρο η κοπέλα έκανε τα αδύνατα δυνατά Έρωτας για να καταφέρω να τελειώσω δεύτερη φορά στο υπέροχο στοματάκι της....

Τον τελευταίο καιρό το συγκεκριμένο γραφείο φέρνει πραγματικά διαμαντάκια και ελπίζω να συνεχίσει έτσι.
VFM προφανώς και δεν τους λες στα 200 αλλά εδώ κάτι τελειωμένες 35άρες ανεξάρτητες τα ζητάνε και σου λένε και θα σου κάνουν και τη χάρη να βάλουν και το cim μέσα...Δε γαμιέστε λέω γω...Γαμήσου

Θα ξανακάνω αρνητική αναφορά στα άλλα γραφεία που έχουμε στη σάπια Θεσσαλονίκη, ο ένας είναι πραγματικά για τον πέο, ήθελε να πάω σε κοπέλα του και να πληρώσω 50 extra για να ΚΑΝΩ ΕΓΩ γλυφομούνι στη κοπέλα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία και ο άλλος νομίζει ότι είμαστε όλοι κοκκάκηδες δικηγόροι που δε βλέπουμε μπροστά μας και ψάχνουμε απλά μια τρύπα να το χώσουμε και θα δώσουμε ένα κάρο λεφτά σε χοντρές, ή μπάζα, ή ανορεξικές και γενικά σε κοπέλες που στην Αθήνα δεν θα μπορούσαν να σταθούν ούτε σε στούντιο....Δε γαμιέστε και δυο λέω γω....Γαμήσου
Αλλά εδώ φταίμε εμείς με αυτά που συμβιβαζόμαστε και με τις βαθμολογίες που τους βάζουμε. Στην Tory έβαλα 7 και 9 στην εμφάνιση, αν έπρεπε να το πάω αναλογικά με το πως βαθμολογούν ορισμένοι θα έπρεπε μάλλον να βάλω 10 και 15 αντίστοιχα, γιατί κανα δυο τις έχω δει μάγκες... και δεν κάθησα στο ραντεβού, άσχετα που δεν έγραψα τίποτα. Και μην το πάρει κανείς προσωπικά, δεν έχω θέμα με κανέναν.
Παρένθεση, ο φίλος που έγραψε πρώτος τα έγραψε πολύ καλά....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Depositos, LITHOS 77, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού