Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν επιστρέψω στην Αγγλία είπα να ξαναπεράσω από τις Μούσσες με στόχο είτε την Εμμανουέλα είτε τη Χαρά. Η πρώτη είχε ρεπό. Οπότε περίμενα αρκετή ώρα να τελειώσει η Χαρά γιατί ήταν απασχολημένη.

Η Χαρά λοιπόν είναι μια 29χρονη κοπέλα από την Ελλάδα (επαρχία), εμφανίσιμη με ένα πολύ όμορφο σώμα. Ωραία σχηματισμένες καμπύλες που την κολακεύουν και στήθος ελαφρώς ενισχυμένο αλλά δεν το αισθάνεσαι σε μέγεθος περίπου 38C.

Ξεκινήσαμε με μασάζ και η κοπέλα είναι επαγγελματίας μιας και το έχει σπουδάσει. Ωραίες κινήσεις χαλαρωτικές και προσαρμόζει την πίεση όπως σου αρέσει. Ξοδέψαμε περίπου 20 λεπτα στο μασάζ μιας και το ήθελα πριν το ταξίδι με χαλαρή κουβεντούλα γιατί μου φάνηκε λίγο σφιγμένη.
Στα του κυρίως πιάτου εφόσον με καύλωσε αρκετά το παιχνίδι της την έφερα κοντά μου καθώς σηκώθηκα και άρχισα να τη φιλάω και να πιπιλίζω τα βυζάκια της. Της άρεσε αυτό και μου είπε ότι ψιλοκαύλωσε, οπότε και την έβαλα κάτω για γλειφομούνι. Πεντακάθαρο μουνάκι χωρίς οσμές κτλ. Αν και μου είπε δεν είναι πολύ φαν να την γλείφουν εκεί μέσα σε 5 λεπτά άρχισε να χύνει (και μου λέει "μήπως να σε πληρώσω εγώ" Καπέλο). Στη συνέχεια ξεκίνησε το σφυροκόπημα σε στάση cowgirl, μετά ιεραποστολικό στον καναπέ, στα 4, και μετά εκείνη ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο και γω όρθιος να δίνω πόνο μέχρι την κατάθεση. Μας είχε μείνει λίγη ώρα ακόμα και μετά από γρήγορο ντουζάκι καθίσαμε με τις πετσέτες αγκαλιά για κουβεντούλα μεχρι την αποχώρησή μου μιας και το μαγαζί κατέβαζε ρολά!

Εν κατακλείδι, ήταν ευχάριστη εμπειρία. Δεν ήταν GFE αλλά σου έδινε την άισθηση μιας παλιάς φίλης που σου έκατσε γιατί καυλώνει.
Αν θα ξαναπήγαινα - Ίσως για το γεγονός ότι παρόλο που το κάνει από ανάγκη για έξτρα χαρτζιλίκι, της αρέσει αν φέρεις και εσύ το αισθησιακό στοιχείο.

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χαρά
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
138
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, jon smith, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού