Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όλοι έχουμε μια θεία για την οποία έχουμε Μαλακία άπειρες φορές και ποτέ δεν έκατσε.

Πριν από κανα μήνα, επικοινώνησα για πρώτη φορά με τη Μάγια. Μιλάει άπταιστα ελληνικά και είναι πολύ πρόσχαρη. Δέχεται να σου μιλήσει για τον εαυτό της, και δε στραβώνει όταν τη ρωτάς για εκείνη.
Λόγω άλλων υποχρεώσεων δεν κατάφερα να τη συναντήσω τότε, οπότε επανήλθα πρόσφατα. Εύκολη συνεννόηση και ραντεβού πρωινή ώρα.

Άνοιξε η πόρτα και έμεινα. Ήταν σα να βλέπω τη θεία μου τη Μαρία, ντυμένη στα πιο σέξι μωβ εσώρουχα, με το πιο όμορφο αλλά και ερεθιστικό χαμόγελο, να με καλημερίζει και να μου συστήνεται.
Πέρασα στον καναπέ και αφού μου έβαλε ένα χυμό ήρθε και κάθισε δίπλα μου. Κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος και έναρξη χαϊδέματος.

Ο φιρφιρίκος άρχισε να αντιδρά εγκλωβισμένος στο παντελόνι, και η Θεία Μάγια τον απελευθέρωσε κοιτώντας με στα μάτια. Τον εξαφάνισε στο στόμα της και τον έκανε ακόμα πιο υγρό. Πιπίλισμα για κάμποση ώρα και πέρασμα προφυλακτικού. Με καβάλησε και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει, ενώ ταυτόχρονα με έσκαγε με τους βύζους στο πρόσωπο. Συνέχεια στα 4 μιας και ήθελα να την σφυροκοπήσω δίχως αύριο και το τελείωμα έρχεται μετά απο αρκετά λεπτά πόνου με ένα τσιμπουκο-ισπανικό το οποίο την έλουσε στην κυριολεξία στα χύσια μιας και απο την καύλα έχυνα συντριβάνια. Έφυγε για μπανάκι και στο 10λεπτο ήρθε ορεξάτη. "πού πας? μου είπε, έχουμε ακόμα χρόνο".

Γονάτισε και ξεκίνησε προετοιμασία δεύτερου γύρου. Ένιωθα να μου ρουφάει την ψυχή, ό,τι καλύτερο μου έχει συμβεί μέχρι τώρα. 2ος γύρος μια από τα ίδια με τη διαφορά ότι το τελείωμα ήρθα ακόμα πιο έντονο, και αυτή τη φορά στα χέρια της.

Άραγμα για κανα 5λεπτο και αποχώρηση, αφού πρώτα υποσχέθηκα να προσφέρω πιο συχνά τέτοιες όμορφες στιγμές στον εαυτό μου.

Συναγωνιστές, η Μάγια έχει την όρεξη να σε κάνει να περάσεις καλά, και περνάει καλά κ εκείνη. Η ηλικία της δεν παίζει κανένα ρόλο, έχει αξιοπρεπέστατη εμφάνιση αλλά κυρίως, είναι θερμή και άνετη.

Υ.Γ. Θεία Μαρία, αν το διαβάζεις αυτό θέλω να σου πω ότι σε ξεπέρασα. Χαιρετίσματα στο Θείο!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
62
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, chris1955, skouter-akis και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2018
Πως βρίσκουμε τηλέφωνο; μήπως μπορείς να το στείλεις σε pm?
T
The1eyedwanderer
10 Νοεμβρίου, 2018
τρομερή η μάγια, έχω πάει κ εγώ 10 φορές.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2