Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 139 10
Στριπτιτζάδικα 197619
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
10.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
10.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Το περασμένο Σάββατο πάντρεψα τον Γιάννη, καλό φίλο απ'το στρατό που αποφάσισε να κάνει το επόμενο βήμα μετά από 15 χρόνια σχέσης. Με επέλεξε ως κουμπάρο γιατί του υποσχέθηκα ότι θα του έκανα το καλύτερο αποχαιρετιστήριο πάρτυ γαμπρού - μπάτσελορ.
Η αλήθεια είναι ότι δεν ψάχτηκα ιδιαίτερα και μίλησα κατευθείαν με την διεύθυνση του εν λόγω μαγαζιού και δεν βγήκα μετανιωμένος!

10 άτομα διψασμένα για μουνί και ξεφάντωμα, ξεχυθήκαμε στους καναπέδες του Athens Queens και έγινε μακελειό! Πέμπτη γενικά έχει φουλ κόσμο καθώς παίζει τρομερό deal: 1 μπουκάλι + 10 χοροί= 50 ευρώ!!!

Γύρω στις 35 κοπέλες για όλα τα γούστα, μόνο μια ξανθιά κοντούλα που δεν βλεπόταν παρατήρησα, όλες οι υπόλοιπες ΜΟΥΝΑΡΟΙ θανατηφόροι!!! Ίσως το μοναδικό μαγαζί μαζί με το αδερφάκι golden, όπου αξίζει να φυτιλιάσεις το μεροκάματό σου, καθότι η όλη φάση είναι ότι πιο value for money υπάρχει αυτή τη στιγμή στην αθηναϊκή πιάτσα.

2 μπουκάλια (καθαρότατο αλκοόλ σηκώθηκα πένα την επόμενη) + 2 ποτά και τοποθέτηση δίπλα στην πίστα = 180 ευρώ
Τρομερό σόου όπου δύο πύρκαυλα μωράκια έγδυσαν τον γαμπρό επί σκηνής αφότου έκαναν στριπτίζ και του τρίβονταν = 100 ευρώ
+ 10 χοροί bonus από την διεύθυνση κερασματική

Γίναμε όλοι τριμπούρδελα, περάσαμε υπέροχα και πιστεύω ήταν μια αξέχαστη εμπειρία για όλους μας, ακόμα και εάν προσωπικά δεν επικεντρώθηκα τόσο στον εαυτό μου, όσο στο να περάσει καλά ο γαμπρός ο οποίος σημειωτέον, δεν ήταν καθόλου της φάσης παρόλαυτά πέρασε υπέροχα!!!

- Πάρκινγκ εύκολο παρότι 10 άτομα και γεμάτο το μαγαζί
- Χορός των κοριτσιών στην πίστα ικανοποιητικός παρότι μόνο μια βγάζει μουνέτο τσίτα έξω
- μουσικάρες εγγυημένες από αλβανικό γκάνγκστα ραπ μέχρι ρώσικα κλαμποειδή και σκυλάδικα για όλα τα γούστα
- οι κοπέλες επιλέγουν και σωστά εφόσον έτσι εξωτερικεύουν την καύλα τους χορεύοντας επί σκηνής
- σωστός και χιουμορίστας Dj με τρομερές ατάκες να ξεσηκώνει γέλια ανάμεσα στους θαμώνες
- Πριβέ πήρε ο γαμπρός και γάμησε υπερ-τίμια
- 3 χοροί που πήρα με Ελένα και άλλο ένα ξανθό ρώσσικο άλογο ήταν πολύ τίμιοι
- Σερβιτόρος ήθελε λίγο τρέξιμο καθότι πνιγόταν στη δουλειά.

Για να συνοψίσω το ρόστερ όσο το θυμάμαι:

Ελένα - ψηλό Ρωσιδάκι με απίστευτο βυζί και μέτριο πρόσωπο (35+)
Χριστίνα & Ιρίνα = πολύ καυλωτικό δίδυμο φιλενάδων εξ Ουκρανίας ( Ξανθιάς και μελαχρινής, λευκής και τάταρης αντίστοιχα)
Σόνια & Εβελίνα: Κλασσικά ψηλά 25χρονα ρουμουνάκια με πανέμορφο πρόσωπο και σώμα, η δεύτερη δεν μιλάει Ελληνικά, αλλά θα μάθει, πού θα πάει?
Κέλλυ - Ξανθιά milf Πολωνή πολύ καλοστεκούμενη την οποία είχε δίπλα παππούς σε έξτρα χορηγία
Σάντρα (νομιζω) - ψηλό πολύ ωραίο μελαχρινό αλβανάκι με κοτσίδα
Πάολα - ρουμουνοειδές πολύ ωραίο
Αλέξια - το πιστόλι από την Ρωσική Άπω Ανατολή - πραγματικά τέτοιες γκόμενες έπρεπε να έχουμε μάγκες!
Ντάρια - ντροπαλό Ρωσσιδάκι μελαχρινό με πολύ όμορφο σώμα, λυπημένο πρόσωπο που μιλάει παααααρα πολύ γρήγορα

Τώρα έχω άλλες 2 που δεν θυμάμαι ονόματα, αλλά έμπαινα με τα μπούνια
- μια μαυρομάλλα Ρωσσίδα milf από Ανατολική Ουκρανία - της έδωσα τον τιμητικό τίτλο "βαγιέναγια" (=πολεμίστρια)
- τρομερό ξανθό ρώσσικο άλογο με πανέμορφο πρόσωπο, ψηλό και γυμνασμένο σώμα - θα ορκιζόμουν ότι έπαιζε σέντρερ σε ομάδα μπάσκετ πριν έρθει!

Τέλος ένα 21χρονο ρωσσιδάκι μελαχρινό αρκετά αδύνατο με πανέμορφο πρόσωπο, ωραίο χορό, αλλά προσωπικά εμένα μου την έσπασε επειδή δεν τιμά τα λεφτά που της δίνει ο κάθε πελάτης, έστω και το τάλιρο. Από μένα άκυρο.

Καλή συνέχεια μάγκες και να περνάτε καλά!

Φιλικά,

Strip Fighter

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2018
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, DeanCorso, manion και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2018
όταν λες έγδυσαν τον γαμπρό τελείως;;; Ναι!Ναι!
17 Οκτωβρίου, 2018
Είσαι ύποπτος για υπεύθυνος του μαγαζιού που διαφημίζει.
FW
Frank White
17 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Του πέταξαν το ψωλλέτο έξω σου λέω! Ούτε εγώ το περίμενα - νόμιζα θα τον άφηναν με βρακί.
Είχαν φέρει τα 2 κορίτσια ένα παγοκουβά - με παγάκια μέσα! - και του τον φόρεσαν καπέλο!
Έτσι αποχώρησε προς τα καμαρίνια να ντυθεί εμφανώς ταραγμένος από το σκηνικό! Η μία τον
καβαλούσε στη μέση και τον έγδυνε και η άλλη είχε κάτσει πάνω από το κεφάλι του και γλείγονταν
και αναμεταξύ τους! Και μόνο που τα θυμάμαι τα καυλάκια αυτά μου σηκώνεται ... ΓλώσσαΚατσικογάμηςΠροσκύνημα
18 Οκτωβρίου, 2018
Πολλά δεκάρια στη βαθμολογία ρε τύπε...ύποπτο Χμμμ;
24 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Φράνκ μακάρι να έβγαιναν έτσι τα λεφτά διαφημίζοντας κωλάδικα, αλλά δυστυχώς είμαι και εγώ άνθρωπος του μεροκάματου και επουδενί γλειψηματίας. Το γεγονός ότι έγινε ότι συμφώνησα με την διεύθυνση και δεν μας έπαιξαν καμία πουστιά κάνει από μόνο του τα λεφτά που έδωσα να πιάσουν τόπο - εάν δεν με ένοιαζε θα φυτίλιαζα 1 χιλιάρικο Αλκατράζ και θα κάναμε ακριβώς την ίδια φάση. Εάν έχεις υπόψιν κάποιο καλύτερο μαγαζί σε κοπέλες και τιμές θα χαρώ να το τιμήσουμε και μαζί άμα λάχει! Χαμόγελο
24 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπέρα Γιάννο,
για το εάν είμαι ύποπτος επειδή έμεινα ευχαριστημένος σε μαγαζί που έχω κλάψει και λεφτά στο παρελθόν, μπορείς να τσεκάρεις την απάντηση που έδωσα πιο πάνω στον Φρανκ, ισχύει εξίσου η πρόσκληση και για σένα! ;)
04 Νοεμβρίου, 2018
Πως γίνετε να έχει 1 μπουκάλι με 10 χωρούς 50 ευρώ και 2 μπουκάλια 180??
P
ps4ks3
19 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Του πέταξαν το ψωλλέτο έξω σου λέω!Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελοΜατάκιΓλώσσα
19 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η προσφορά Μπουκάλι + 10 χοροί στο 50ρικο βγάζει μάτι ότι πίνεις φωτιστικό πετρέλαιο. Το κατάλαβα όταν λίγες μέρες πριν το μπάτσελορ πήγα για ένα χύμα ποτό και με πονούσε το κεφάλι όοοοολη την επόμενη και στο μπάτσελορ ήπια κοντά ένα μπουκάλι μονος και την επόμενη ήμουν περδίκι...ο νοών νοείτο...Χμμμ;
19 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με 50ρικο μονο φωτιστικό πετρέλαιο πίνεις δυστυχώς αδερφέ μου
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2