Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στην κορασιδα Τανια την οποια ειχα ξαναδει σε προηγουμενη τσαρκα μου και μου κεντρισε το ενδιαφερον.
Η Τανια ειναι μια Ρωσσιδα προμιλφ γυρω στα 27-29 της, η ιδια αστειευοταν και απεφευγε να μου απαντησει
για την ηλικια της, ειναι μετριου προς ψηλου αναστηματος αδυνατη με ομορφα ποδια και μικρο κωλο ο
οποιος ειναι καλοστεκουμενος και οχι πεσμενος.
Το προσωπο της ειναι ενδιαφερον με ομορφα χαρακτηριστικα, εχει μαλλια μεχρι τους ωμους καστανομελλι χρωμα
και ομορφα πρασινα ματια.
Το στηθος της ειναι δυαρι στητο, η μονη παραφωνια στο κορμι της ειναι η λιγη κοιλιτσα που εχει απο γεννα την οποια
κρυβει με το κομπινεζον που φοραει. Ωστοσο το θεαμα δεν ειναι αποκρουστικο.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε ξαπλωμενο και καβλωμενο Ναι!
Η Τανια με καβαλησε ακουμπωντας το μουνι της αφοβα πανω στο γυμνο καυλι μου και αρχισε επιθετικα
το παιχνιδι δινοντας μου κανονικα βαθια γλωσσοφιλα,κατεβηκε πιο χαμηλα και εβαλε την πουτσα μου μεσα στα βυζια της
οπου μου εκανε μικρης διαρκειας ισπανικο, κατεβηκε πιο χαμηλα και αρπαξε το καυλι μου στο στομα της ακαποτα,
δε με ρωτησε καν αν θελω καποτα οποτε προσεχτε οσοι θελετε πιπα με σκουφο.
Μου εκανε πιπα βαθια ζουμερη και με παθος, εγλειφε τον κορμο πανω κατω ενω με παροτρυνση μου πιανοντας το κεφαλι
της και σπρωχνοντας το προς τα αρχιδια μου εκανε μια ωραια αρχιδογλειφαδα, μου τα εγλειφε και αυτα πολυ καλα
και τα εβαζε μεσα στο στομα της.
Η κορασιδα δεν εδειχνε βιασυνη και αν δεν την σταματουσα θα μου εγλειφε ακομα τον πουτσο. Προσκύνημα
Την σταματησα λοιπον και της ειπα να ανεβει απο πανω μου, μου περασε καποτα και με καβαλησε.
Κουνιωνταν καλα πανω στο καυλι μου και τον επαιρνε ολο μεσα. Οταν εκανα κινηση να την βυζαξω εδειξε να ενοχλεται
και να μην θελει πολλα πολλα με τα βυζια της, αυτο το εδειξε με μερικα χαζογελακια και οτι την γαργαλουσα .
Ποιος ξερει... ισως οντως γαργαλιεται οταν της γλειφουν τα βυζγια. Επισης δεν ηθελε γλειψιματα στο λαιμο.
Γυρισμα της Τανιας στα τεσσερα οπου μου στηθηκε καλα και τον εφαγε δυνατα, της εριξα και ενα κωλοσκαμπιλο
πανω στο δεξι κωλομερι της που εχει και ενα μεγαλο τατουαζ, την ενοχλησε ομως και μου ειπε ευγενικα να μην το ξανακανω.
Γυρισμα σε κανονικη σταση με την Τανια να εχει πιασει το ρυθμο μου και να επιζητα δυνατο γαμησι, ακουλουθησε ολιγολεπτο
ξεμουνιαζμα/ξεκαπνισμα στο μουνι της κορασιδας με συνοδεια απο βαθια γλωσσοφιλα και χαϊδεματα.
Το κρεβατι πηγε κυριολεκτικα να σπασει....
Εφαγε ενα μεγαλοπρεπες χυσιμο στη μουνα και με περιμενε να στραγγιξω.
Τα αρκετα λεπτα στα προκαταρκτικα και το δυνατο γαμησι σε 3 στασεις με εκαναν να υπερβω το δεκαλεπτο κανοντας την
τσατσα (δικαια Χμμμ; ) να φωναξει την Τανια να συντομευει.


Συμπερασματικα η Τανια ειναι μια τιμια κορασιδα που γαμιεται δυνατα και με παθος και συμμετεχει στο γαμησι.
Μελανο σημειο οτι δεν αφησε να την βυζαξω και οτι δεν ηθελε γλειψιματα στο λαιμο, ρεφαρει ομως με
το καλο γαμησι που προσφερει. Ελπιζω να μην πεσει η αποδοση της και να παραμεινει ετσι καλη.
Σιγουρα θα ξαναπροτιμηθει και συστηνεται Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Τάνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.624
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, Εκλεκτικός και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Τι ώρα πηγες φίλε?Σε ποια βάρδια δουλεύει?Χμμμ;
14 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

2η απογευματινή τυπε.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2