Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δε λεω ότι πήγα αδιάβαστος...(εννοω ότι ειχα διαβασει προηγούμενες κριτικες) αλλα ήθελα να το παίξω ηρωας...καλά να παθω

λοιπον η κοπέλα που ηρθε είναι τοσο διαφορετική από τις φωτό που την ωρα που εκανε μπανιο (που δεν εκανε) μπηκα στο site να ξαναδω τις φωτό της για να σιγουρευτω ότι ηταν η ιδια

στηθος καμια σχεση με DD...πεσμένο σχετικά

φιλί δεν διδει (κατά το δραχμάς δεν διδω) ασχετα αν στο site λέει GFE και French kiss.

όταν αρχισε ο αγωνας διαπιστωσα ότι στο σωμα δεν γλείφει αλλα απλά σ ακουμπάει με τη... μυτη (μιλάμε παραλίγο να με πιασουν τα γελια)

εδώ να σημειωσω ότι περα από το μπανακι που εκανα με το που πηγα hoteli ειχα και τα απαραίτητα Listerine μαζί μου...

επίσης στο site λεει καπνίστρια ενώ αυτή μου ειπε ότι δεν καπνίζει και δεν μπορεί τη μυρωδια του τσιγάρου

gel με το κιλό....

πιπα... η πιο αερόπιπα ever...

η κοπέλα απλά δεν κανει και καλά θα κανει να κατσει σπίτι της να πλέξει κανα ζιπουνακι

Παίχτηκαν δυό γύροι ασχετα αν μετά τον πρωτό επέμενε για μασσαζ για να μην υπάρξει δευτερος

σιγά μην την αφηνα 9από τη μεση εκλαιγα ήδη τα λεφτά μου αλλά ειπα ... δε γαμιέται

Αυτά τα ολίγα και να επικροτήσω τη κριτική του προλαλήσαντα ...Glamour το νου σου γιατί τα κορόιδα λιγοστευουν και σε λίγο θα ζητάτε από τσίπρα επίδομα αλληλεγγύης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
659
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 feragamo, dimmits, Hell Boy 29 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2018
Έπρεπε να πεις κι εσύ "δραχμάς δεν δίδω, δίνω όμως λίρας" ..."λίρας δεν δίδω!" Μεγάλο χαμόγελο
11 Οκτωβρίου, 2018
Χαχα....Σωστός αλλά δεν το ειπα και καλά να παθω....

Παθώς και μαθώς....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2