Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα ήταν πρόταση του γραφείου, λόγω του ότι την ώρα που πήρα δεν είχα πολλές επιλογές.
Για την κοπέλα η περιγραφή του Satyrus είναι ακριβέστατη και δεν χρειάζεται να πω τίποτα περισσότερο, εκτός ότι έχει αυτό που λέμε γλυκό μουτράκι και ότι η ρόγα της είναι κολλημένη στο βυζί και ότι και να κάνεις δεν βγαίνει έξω με τίποτα, είναι η πρώτη φορά που βλέπω κάτι τέτοιο.
Η επικοινωνία δεν είναι και πολύ εύκολη γιατί μιλάει ανακατεμένα Ελληνικά και Ρώσικα και μπερδεύεσαι, μερικές φορές έχει πλάκα, αλλά όχι όλες τις ώρες.
Αυτό που μου άρεσε είναι ότι δημιουργεί ένα ερωτικό κλήμα που νομίζω ότι θα αρέσει σε όλους και σπάει εύκολα ο πάγος. Στην αρχή τα φιλιά της ήταν ρηχά και παιχνιδιάρικα, αλλά μετά από ένα καλό (πιστεύω) γλύψιμο έγινε πιο παθιασμένα και πιο βαθιά, όπως μου αρέσει.
Δεν θα πω ότι η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, αλλά δεν ήταν κακή, θα έλεγα μάλλον λίγο διεκπαιρεωτική.....Περίμενα κάτι περισσότερο μιας και απόλαυσε (νομίζω) το γλύψιμο.....
Βέβαια κώλο δεν δίνει και δεν αφήνει να αγγίζεις την περιοχή, αλλά και το μουνί της ήταν πολύ ανοικτό. Ίσως να έφταιγε το γλύψιμο και να καύλωσε τόσο που όταν μπήκα εγώ ήταν σαν να γαμούσα στον αέρα....
Εκεί λίγο με χάλασε και άλλαζα συνέχεια στάσεις για να βρω κάποια στάση που να με ικανοποιεί αλλά μάταια. Στο τέλος όλα γίνανε με το στόμα και την δική μου καθοδήγηση.
Την συνάντησα στο ξενοδοχείο της και δεν το ξανακάνω, γιατί όταν ένας άνθρωπος ζει μέσα σε ένα δωμάτιο εκ των πραγμάτων όλα του τα πράγματα είναι χύμα μέσα σε αυτό και γίνετε λίγο αχούρι, όσο και να προσπαθεί να το μαζέψει δεν γίνετε.
Σε γενικές γραμμές ήταν μια ωραία συνάντηση και το κορίτσι έκανε ότι της ζήτησα χωρίς αντιρρήσεις, αλλά δεν θα πω ότι ήταν κάτι το ξεχωριστώ, γι΄ αυτό και το "ίσως".

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μάνος-Λάκης-Μανωλάκης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, george230, old boy και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2018
Ξέχασα να αναφέρω ένα ακόμη αρνητικό. Δεν ήταν φρεσκοξυρισμένο ούτε το μουνάκι, ούτε τα πόδια της, και αγκύλωνε αρκετά........
08 Οκτωβρίου, 2018
Είναι όντως τόσο ωραία όσο φαίνεται στις φωτογραφίες; Καπέλο
08 Οκτωβρίου, 2018
Να παρω;
B
borsalino
22 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι είναι ωραίο κορίτσι.....
22 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω αυτά είναι γούστα....άμα γουστάρεις ...ναι πάρε....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5