Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οπως και ο παρακατω συναγωνιστης, ετσι οτν την ειδα στισ Coming ειπα οτι θα την τιμησω...Ελεγα να περιμενω λιγες μερες για να μου μπει ο μισθος αλλα δε μπορουσα να περιμενω! Οποτε στελνω μηνθμα και απ οτι φαινεται κλεινω το πρωτο ραντεβου της ημερας..Οταν λοιπον μου στελνει μηνυμα το πρακτορειο οτι εφτασε η Καρινα, λεω απο μεσα μου, αραγε ποσο εξω εχουν πεσει οι φωτο στο σιτε?? Ε τελικα καθολου..Η κοπελα ειναι αυτο που βλεπετε, μη σου πω την ψιλοαδικουνε κιολας...Φοβερο σωμα ωραιο προσωπακι οσο αγριο χρειαζεται και τα χειλη πειραγμενα οσο πρεπει!!μπαινει λοιπον σπιτι κ αρχιζει το μπαλαμουτι...κωλος ονειρικος πραγματικα..ειναι λιγο κοντουλα και εμενα αυτος ο σωματοτυπος με καυλωνει αφανταστα...Στον αγωνα τωρα...Πιπα ανω του μετριου αλλα εχει περιθωρια βελτιωσης..το γαμησι ολα τα λεφτα ειδικα στο πισωκολλητο σπαει τη μεση της οπου εκει εκανα τη καταθεση μου! Δυστυχως σε μια ωρα εγω 2 φορες δε μπορω να καταθεσω αποω πως καποιοι εδω περα εχετε 2 γυρους σε 60 λεπτα... Θα τη ξαναδω σιγουρα πριν φυγει..Αυτα απο μενα καλα να γαματεΝαι!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, panionios, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού