Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο λόγος για την Αουρόρα («Αurora» στα Λατινικά, δηλαδή «Αυγή» στα Ελληνικά). Κοντή σχετικά, με ωραία σφρυγηλή και μαυρισμένη με σολάριουμ επιδερμίδα. Ο σωματότυπός της είναι της γυναίκας με «πιασίματα», με το δυνατότερο σημείο της να είναι τα μεγάλα βυζιά της, τα οποία έχουν και πολύ ωραίες ρώγες για πιπίλισμα. Στο σαλόνι μου έβγαλε κάτι θετικό, και, παρά το γεγονός ότι είχα ήδη γαμήσει την Αντζελίνα από το Φ71Α, επέστρεψα μετά το πέρας της βόλτας μου στον εν λόγω οίκο για μια δεύτερη κατάθεση.

Στα του αγώνα, μπήκε μέσα στο δωμάτιο, έβγαλε το στηθόδεσμο, και στήθηκε στα τέσσερα. Πήγα από πίσω της, και άρχισα να χουφτώνω την κωλάρα της και να ζουλάω τις βυζάρες της δίνοντάς της φιλιά στην πλάτη και στο λαιμό, ενώ η Αουρόρα με προέτρεπε: «Έτσι, χούφτωσε την κωλάρα μου!». Σε πολύ λίγο διάστημα είχα γίνει turbo, οπότε της είπα: «Με κάβλωσες!». Πήρε μόνη της το προφυλακτικό και το πέρασε, και πάνω που ήμουνα έτοιμος να την βάλω κάτω, μου είπε: «Άσε με να στον ρουφήξω!». Πράγματι λοιπόν, ξεκίνησε μια πολύ ενδιαφέρουσα πίπα, την οποία όμως διέκοψα διότι ήθελα να περάσουμε στο κυρίως πιάτο. Ξάπλωσε ιεραποστολικά, και μου είπε: «Έλα να γαμήσεις την μουνάρα μου!». Η αίσθηση του κόλπου της ήταν πολύ καλή, πραγματικά ήταν ένα αργό και αισθησιακό γαμήσι, που το ευχαριστήθηκα. Έχυσα απολαυστικά. Eίχα καιρό να χύσω έτσι. Όταν εξήλθα, η καπότα ήταν γεμάτη υγρά από το ηδονιστικό μουνάκι της. Αξίζει πιστεύω και για δεύτερη φορά. Θα δείξει... πάντως εκ πρώτης όψεως η κοπέλα είχε όλα τα εχέγγυα!

Ο χώρος ήταν καθαρός. Η τσατσά δεν μας ενόχλησε. Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια.

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2018
τυπε, πες στην αουρορα-κομοδινο οτι αμα θελει να ξαναγυρισουν οι πελατες της, να κοψει τις ξεπετες του διλεπτου και να γαμιεται οπως πρεπει. Μονο αμα πεσει συρμα στην πιατσα οτι αξιζει τα λεφτα της θα ξαναεχει πελατεια, οχι με αβανταδορικες κριτικες Ματάκι
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χύστη, όλα είναι θέμα χημείας μεταξύ πελάτη και ιερόδουλης. Το ότι πέρασα ΕΓΩ καλά μαζί της δεν σημαίνει απαραίτητα ότι θα περάσεις καλά και ΕΣΥ μαζί της. Δεν κάνω τον αβανταδόρο κανενός. Ό,τι έχω να πω, το λέω. Είτε θετικό, είτε αρνητικό.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2