Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την εν λόγο κοπέλα μου είχαι κάνει το τσακ εδώ και καιρό. 10λεπτη καθηστερηση αλλά οκ αυτό που είδα με αποζημίωσε. Κοπέλα πάνω από 1.75/178 με τα τακούνια που έσκασε 180φευγα πλας. Της αρέσει να πσιλωμιλαει αλλά όταν το κάνει δεν σε αφινει πιάνει από δω από κει κάνει και δουλίτσα παραλιλα.τωρα πάμε στα καλά όταν ξεκινάει των αγώνα εκεί θα σας τρελάνει θα σας έχει με φιλάκια καί τέτοια αλλά θα νωμιζετε ότι είσαι σε πόρνο η κοπέλα το κατέχει το σπορ. Μεγελη γκάμα από στάσεις και σε όλες δίνει ρέστα. Τώρα πάμε στο μόνο αρνητικό για μένα ενώ στο στοματικό γλύφει παντού και όταν λέω παντού εννοώ παντού εμένα μου έκανε στοματικό με χρήση σκούφου παρότι έκανα και τις 2 φορές μπάνιο παρουσία της τώρα οκ τι να πεις. Πάντως ένα τέτοιο θέμα εμένα δεν με ξενέρωσε γιατί η κοπέλα ανταποδώσε και με το παραπάνω στο σεξ. Αυτά από μένα ελπίζω να βοήθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Cimis cimopoulos
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
64
Likes:
2.956
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, petergsp, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2018
απαραδεκτο το σκουφι στα λεφτα που εδωσες!
29 Σεπτεμβρίου, 2018
Φίλε έδωσες 260 ευρώ και σου έκανε τσιμπούκι με καπότα???Γιατί??? Η Rima το έκοψε το ελεύθερο???
29 Σεπτεμβρίου, 2018
Τύπε,σου εκανε και κωλογλυφάδα;Και αν ναι πληρωσες παραπάνω;Ρωτάω γιατι το χρεώνει εξτρα στο site.
B
bo_paschos
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Κανονικά γράφει ελεύθερο αλλά πιως ξέρει μπορεί να μην γούσταρε πίστεψε με όμως από την απόδοση της θανε το τελευταίο που θα σε απασχολισει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4