Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν περίμενα να συναντήσω το κορίτσι των φωτο μιας και το πρακτορείο φημίζεται για τις απάτες τουΓαμήσου, αλλά αυτό που συνάντησα διαφέρει μεν από τις φωτο είναι

αξιοπρεπές αρκετά ώστε να αναρτήσουν μια σελφι.

Κορμί μοντελέ - δεν υπάρχει η κωλάρα των φωτο αλλά ένα μικρό στητό κωλαράκι με διχρωμία από στρινγκ μπικίνι.

Πόδια καλοσχηματισμένα, μακριά, λεπτά. Κοιλιά επίπεδη με πίρσινγκ, βυζάκι πολύ μικρό με ρώγες τούμπανο.

Κορμί στεγνό μοντελέ - εμένα με καυλώνει, όσοι θέλουν πιασίματα θα απογοητευτούν. Αρνητικό τα απεριποίητα νύχια.

Πρόσωπο με πολλές γωνίες, ελαφρώς σκυλέ, με ωραίο χαμόγελο και εκφράσεις στον αγώνα.

Διάθεση εξαιρετική, με χαμόγελο όλη την ώρα και κουβεντούλα τόση όση χρειάζεται για να σπάει ο πάγος. Αγγλικά αξιοπρεπή για να συνεννοηθείς στα βασικά.

Στον αγώνα πολύ καλή.

Πίπα βαθιά με εναλλαγές, γλειψίματα επιδεικτικά με τη γλώσσα να περνάει όλο τον πούτσο, καυλωτικό βογγητό όσο ήταν μπουκωμένη.

Φιλιά βαθιά με γλώσσα, ωραία στησίματα και έντονη συμμετοχή στον αγώνα.

Ενώ την έχω στα 4 και θαυμάζω το κωλί της πάω να βάλω δάχτυλο - μου είπε πως δε θέλει δάχτυλα, όταν δε τη ρώτησα αν μπορώ να βάλω κάτι άλλο στο κωλί της μου

είπε πως "i dont do usually anal but for sth extra we can try" - μετάφραση: αν πληρώσεις διόδια ανοίγουν οι μπάρες Κατσικογάμης, έστω και αν δεν είναι στις

προτεινόμενες υπηρεσίες.

Το μουνάκι της μικρό και στενό, επομένως φαντάστηκα πως το κωλαράκι δε θα ανοίγει με τίποτα. Στηθηκε στα 4, ακούμπησε το κεφάλι κάτω, άνοιξε τα κωλομέρια

σαν τα τσοντοβιντεάκια Ναι! και με περίμενε να βάλω τζελ και να μπω. Αρκετά κλειστή, μπήκα με δυσκολία αλλά παρόλα αυτά βόγγαγε καυλωτικά και πέταγε

ατάκες τύπου

"fuck me deeper"... Χύσιμο στο κωλί...

Δεύτερος γύρος και είχα γλυκαθεί από το ξεκώλιασμα. Την πήρα ιεραποστολικό μεν αλλά σκίζοντας κώλο, όπου και της τον κάρφωνα άνετα και με μανία. Όχι μόνο δε

ζορίστηκε αλλά αρκετά πειστικά έδειχνε πως καύλωνε, τυλίγοντας τα πόδια της γύρω μου και τραβώντας με μέσα της.

Ευχάριστη εμπειρία, με ένα μοντελάκι με μέτριο πρόσωπο και υπηρεσίες άνω του μετρίου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.260
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ftshslv, makhswrx και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2018
Μεγάλο χαμόγελο ωραίος και στο πνεύμα της εποχής Ναι!
" μετάφραση: αν πληρώσεις διόδια ανοίγουν οι μπάρες Zfuck, έστω και αν δεν είναι στις
"
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1