Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Μασατζίδικα 13261
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήμουνα στο Γκάζι για service αυτοκινήτου και είχα ενα διωράκι ελεύθερο. Προς στιγμη σκέφτηκα την λύση των studio αλλά πρωινές ώρες παίζει αρκετά η πιθανότητα ξεπέτας, τα καλά κορμιά ξεκινάνε από απόγευμα και στην καλύτερη περίπτωση να μείνεις στο δωματιο μισάωρο και μετά ξανά στους δρομους. Ήταν και η μέρα που η Εμμανουέλα από Κων/λεος 132 επέστρεφε από το βιζιτοεπαγγελμα στο στουντιοεπάγγελμα αλλά εκεί η ουρά έφτανε ως την Ομόνοια. «Anyway» σκέφτηκα... το μοναδικό μασατζίδικο της εγγυς περιοχής στην Ιεροφαντών πρόσφατα προσέλαβε την Αλίνα (από Μπακνανα 47 και Βουλής), το Ουκρανικό ψηλό μελαχροινό άτι με τις γαλανές ματάρες, τις μακριές μαυρισμένες ποδάρες και την υπέροχη κωλάρα. «Η Αλίνα είναι καλό παιδί και ξέρει από μασάζ δεν κάνει πασαλείμματα.. πάμε εκεί που το ωριαίο πρόγραμμα βγαίνει και πιο φτηνά..» πραγματι δε το μετάνιωσα.. Χτυπάω κουδουνι ανεβαίνω τα σκαλακια στον 1ο. Ανοίγει η πόρτα και μένω σέκος.... Όποιος ήταν στουντιάκιας 2005-2008 (πριν 10 χρόνια) θυμάται σίγουρα τη ρουμανοισπανίδα, μαυρισμένη με φυσικές 4ρες βυζάρες με πεταχτή ρώγα που δούλευε στην Τριγγετοαλυσίδα. Σαν ταινία πέρασαν μπροστά από τα μάτια μου στιγμιότυπα με τους δυο μας να κυλιόμαστε μεσα στα τζακούζι, να της γλείφω τη ρώγα στο Αριστοτέλους 6, να την πηδάω στα όρθια ιδρωμένος στο Πειραιώς 204 (έχει κλείσει). Ήταν από τις πρώτες του επαγγέλματος που εδινε facebook και φυσικά έχω δει πως παντρεύτηκε, έγινε μητέρα κ.ο.κ. αλλά εξακολουθώ να έχω στο PC φάκελο με φωτό της με τις υπέροχες βυζάρες για νοητικά flashback τις δυσκολες νύχτες. Προσπαθώντας να τα βάλω πίσω μου όλα αυτά καθώς δε κάνει πλέον τέτοια, πέρασα δωμάτιο γδύθηκα και περίμενα την Αλίνα. Το μασάζ που κάνει είναι πραγματικά υψηλού επιπέδου με αγκώνες, πήχεις, ανοίγματα, διατάσεις και άνετα θα μπορουσε να δουλέψει LeMassage. Θεωρώ ότι το μαγαζί πρέπει να βρει περισσότερες κοπέλες σαν την Αλίνα που κατέχουν την τέχνη (να κανουν recruiting) γιατί στη συγκεκριμένη περιοχή ο άλλος δε πάει για το σεξάκι (υπάρχουν τόσα στούντιο τριγυρω) αλλά για να χαλαρώσει και να περάσει δημιουργικά μια ώρα. Και στο δεύτερο μέρος όμως μας βγηκε καλά με την κοπέλα, που αθλητικά με καβάλησε για κανά δεκάλεπτο πριν την γυρίσω και τη σφυροκοπήσω και γω με τη σειρά μου με θέα τη γυμνασμένη κωλάρα της και τις ποδάρες της. Ο χώρος να πω ανακαινισμένος, φρεσκοβαμμένος με καθαρά ντουζ δωματίου και ένα δωμάτιο με τζακούζι. Πραγματικά καλή εμπειρία –πολύ προτιμότερη από το μέσο στούντιο στην περιοχή.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
1.103
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, tonos17, muffer35 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Συγνώμη δε κατάλαβα! Η Αντρεα που κολλάει σε όλα αυτά; Της μοιάζει ή τι; Χμμμ;
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H αντρεα είναι η υπηρεσια του μαγαζιου αλλα δε μπαινει δωματιο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2