Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Για την εμφάνιση δεν έχω να προσθέσω κάτι από αυτά που φαίνονται στις φωτογραφίες και το βίντεο που έχει στο σάιτ με κανά δύο κιλά παραπάνω το πολύ.
Για επιδόσεις πρέπει να υπολογίσετε οτι είναι νέα στη δουλειά και θέλει λίγο παρότρυνση. Προσπαθεί όμως ομολογουμένως και τα καταφέρνει σχετικά καλά κατά τη γνώμη μου. Όταν είδε πως είμαι χαλαρός ήρθε μπροστά μόστράρε τον πεταχτό κώλο της. Δεν ήθελα και πολύ να την αρπάξω και να αρχίσω να της γλείφω. Πίπα αισθαντική αλλά λίγο αργή. Την πήρα από μουνί το οποίο ήταν αρκετά στενό και τελείωσα στο στόμα που έπειτα έφτυσε στο νιπτήρα. Σχετικά γρήγορα μου ήρθε 2η στύση και ηρθε η ώρα του κώλου. Με σάλιο και υπομονή, γίνεται και ο κώλος μουνί λένε αλλά ευτυχώς είχε λιπαντικό που δουλεύει καλύτερα. Πρώτα σε πισωκολλητό και μετά σε ιεραποστολικό, πλαγιαστό, μέχρι που έχυσα μέσα στην καπότα γεμάτος ιδρώτα στο κούτελο.
Σούμα. Είναι λίγο σφιγμένη αλλά προσπάθησε και μπορώ να πω ότι το κατάφερε. Δυνατό σημείο το σφιχτό αλλά σε καμία περίπτωση στεγνό (ευτυχώς) σώμα και η μεταεφηβική 'αφέλεια'; Πως να το πω; Χαρούμενη διάθεση; Αυτό τέλος πάντων μάλλον καταλάβατε τι εννοώ. Μ'αρεσε η κουβέντα ανάμεσα στα 2 γαμήσια, σε στύλ: 'φοιτητές στην εστία'. Γαμημένε χρόνε που περνάς χωρίς να το καταλάβω και έφτασα 40 να εκτιμήσω τα μικρά και πανέμορφα πράγματα στη ζωή!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, eridon1877, satyrus και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού