Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενημερώθηκα απ το σάιτ για την ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ που κάνει η Τζένη κ' ήρθα εδώ. 'Οντως, σπανίως βρίσκεις τέτοια πίπα στα πορνεία.
Δεν είναι καλλονή η κοπέλα, αλλά ποιός νοιάζεται?!. Αδιάφορη και η υπηρέτρια. Η καθαριότητα του οίκου δεν είναι απ τα δυνατά του σημεία.
Ήρθε σύντομα στο δωμάτιο, ευδιάθετη, την ΄στιγμή που φρεσκαριζόμουν στο νιπτήρα. Με "κολάκευσε" για το μπούστο και την καθαριότητα. Στο κρεβάτι άρχισε με χάδια και γλειψιές σε λαιμό και στήθος.Προσπάθησε & γλωσσόφιλο, αλλά απέφυγα. Ήμουν καυλωμένος κι ο πούτσος μου στο φιλόξενη στοματική της κοιλότητα βρήκε τη χαρά του!! Τι γλυψιές κορμού, τι φιλιά, τι ρούφηγμα όσχεου/αρχιδιώνε.... ως και την κωλοτρυπίδα μούγλειψε. Βαθύ λαρύγγι η κοπέλα... μέχρι δακρύων!!! Για να μη χύσω επί τόπου την σταμάτησα, πέρασε καπότα και τη γάμησα αργά-αργά στα 4. Η Τζένη ήθελε πιο δυνατά αλλά εγώ είχα άλλο στόχο. Υστερα την γάμησα πλαγιαστό πισωκολλητό με δυνατό παιχνίδι των βυζιών της. Είδα πως γούσταρε και της τράβα πιο δυνατά τους βύζους.... Την ρώτησα να την χύσω στο στόμα, αλλά αρνήθηκε. Σηκώθηκα όρθιος στο πάτωμα, πέταξα τη καπότα και η κοπέλα ανάσκελα με το κεφάλι έξω απ το κρεβάτι. Τη γάμησα στο στόμα.... μέχρι πνιγμού κι'οταν κατάλαβα πως θαχύσω της είπα να μου λείχει-ρουφάει τα μπαλάκια και το έκανε πάραυτα. Έτσι έχυσα ανακουφισμένος στο κορμί της.

10 στο πάρκινγκ, γιατί πήγα ποδαράτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζένη
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greekbull, dourosladers, spyros9 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού