Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 189665
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
καλησπέρα γύρω στις 5 επισκέφτηκα το μαγαζί πληρώνω στον Αλβανό ταμία και μου λέει έχει καλό κόσμο σήμερα πέρασε ... λέω και περνάω ανεβαίνω πάνω και βλέπω 4 άτομα να αράζουν κάθομαι λίγο και στο 10 λεπτό έχουν κατέβει όλοι κάτω λέω για να πάω να δω ...... βλέπω 20 άτομα να χουν βγάλει πούτσες και να δίνουν τσιμπούκι και να γαμάνε 3 τράνς εδώ είμαστε λέω κάθομαι και βλέπω με κοιτάει μια αφήνει τα τσιμπούκια και έρχεται και μου λέει έλα βαρέθηκα πίπες από αυτούς ήταν καλό κομμάτι πάμε μόνοι λέω σε καμπίνα μ αρέσει λέει και πάμε σε καμπίνα ..... στο 3 λεπτά έχουν έρθει κάτι μαλάκες ενοχλητικοί ανοίγω πόρτα και μ λένε τι το παίζεις μικρέ γαμιάς ήταν 2 χοντροί 40 και ένας γέρος τράβα καμία μαλακία μ λέει ο ένας στα επόμενα 3 λεπτά έπεσε τρελό βρισίδι μέχρι πού με ακούμπησε ένας και τον πηγαίνω με χαστούκια μέχρι τα σκαλιά οι άλλοι κατευθείαν κάναν τις κότες άναψαν φώτα ήρθε ο ταμίας κάτω και αμέσως έφυγα να μην έρθουν οι μπάτσοι που πήρε ο μαλάκας ο ταμίας ......... το μαγαζί έχει χαλάσει εντελώς το αφεντικό είναι στο κόσμο του

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 akislove, kendavros, airfather και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Το μαγαζι μια χαρα είναι απλα εκει μεσα δεν είναι η κρεβατοκαμαρα μας να κανουμε γουστα και θα θελουμε και η ματακηδες να μην μας δινουν σημασια, μην τα θελεται όλα δικα σας, ο κοσμος πριν μπεις εσυ μεγαλε περναγε καλα όταν εκανες την ιστορια μετα εσπασαν ολοι, ουσιαστικα κατάφερες να κανεις αυτό που σε εβαλαν να κανεις
JF
John Fatseas
14 Σεπτεμβρίου, 2018
Μπαχαλάκηδες πλέον και στα τσοντάδικα. Προσκύνημα
15 Σεπτεμβρίου, 2018
εμένα δ με βάζει κανείς να κάνω τπτ εγώ βάζω άλλους να κάνουν το θέμα έληξε άπλα άλλη φορά να πρ΄΄΄΄όσεχουν αν δεν ξέρουν
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Το φίδι που πας να πουλήσεις είναι ψόφιο.
20 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλά εσύ δέν κάνεις ούτε να μιλάς ο παραπάνω ήταν μπροστά και εσύ λέσ για φίδια και τζιτζίκια Μαλακία
16 Φεβρουαρίου, 2019
Λες μαλακιες. Δεν αφήνουν βα μπαίνουν τρανς
16 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πες τα ρε φίλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7