Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είναι η τρίτη φορά που κάνω ραντεβού με το γραφειο μετά τις Rima & Marina πέρυσι.

 Η συννενόηση ήταν άμεση στην αναζήτησή incall υπηρεσίας εντός μιας ώρας, κανενα παράπονο απο το γραφειο στα ραντεβού.
Πάμε να δούμε όμως το πρακτικό κομμάτι :

Είσοδος στο δωμάτιο,,η κοπελα δείχνει να εντυπωσιάζεται απο την εμφάνιση μου, η οποία είναι απλά συμπαθητική και σίγουρα οχι απωθητική. Το αναφέρω γιατί έχει σημασία πιο κάτω. Με κοιτάει απο πάνω έως κάτω και χαμογελάει λέγοντας “nice”.Μπαινω δίνω το 100αρι το οποίο κατευθείαν μπαίνει στο χρηματοκιβώτιο. Τηλεόραση παίζει Βουλή (!) Χμμμ;

Η κοπελα δεν έχει πολυ σχέση με τις φωτο, αυτο που θα δείτε είναι ΜΟΝΟ ότι βλέπετε στις δυο πανοραμικές selfie με εσώρουχα που φοράει ένα σταυρουδάκι. Οι άλλες ΠΟΛΥ μακριά, καμια σχέση.
Παρόλα αυτα εινα πολυ όμορφη, τρομερό σώμα, μυρίζε ωραία, καλό στήθος σιλικόνη και εκπληκτική κοιλιά

Γρήγορο ντουζακι και ήδη με περίμενει στο κρεβάτι γυμνή. Ήταν πραγματικά πολυ εντυπωσιακή!

Πάω κοντα της , μου λέει χάιδεψε με και γλύψε όσο θες. «ωραία» λέω, θα φάμε καλα...Μέχρι εκεί ήταν τα ωραία όμως.

Απέφυγε κάθε είδους φιλι σε πρόσωπο, μάγουλο, χείλια, με το ζόρι σε λαιμο... Κάπως αντέδρασε στο γλύψιμο, το μουνακι της ήταν πολυ πολυ σφιχτό και μοσχομυριστό. Με χάλασε που είχε βάλει λιπαντικό ενώ ήμουν στο μπάνιο βεβαια.

Γυρνάω μετά απο 5’ και ξεκινάει η ΑΕΡΟΠΙΠΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ. Παιδιά, ότο και να πω είναι λιγο. Μιλάμε για δυο δάχτυλα να παίζουν «μαλακια» και τα χείλια να ακουμπούν με το ζόρι κάθε 2’’ στο πουλί μου Θυμός
Λέω πλάκα μου κανει δεν μπορεί. Την βάζω να γλύφει τα μπαλάκια...1εκ απο τη γλώσσα της έξω και εγλυφε σαν πουτανα του Μεταξουργείου που τη βαζεις με το ζόρι στο τελευταίο μισάωρο της 10ωρης βάρδιας της να στο κανει. Τραγική.

Με τα πολλά μπαίνω μέσα της, ιεραποστολικά, ενώ δυσκολεύτηκε να βάλει και το προφυλακτικό που προθυμοποιήθηκε να το βάλει απο φόβο μη βγει λέει...
Αρκετά σφιχτή, η θέα ήταν ποκυ όμορφη με το εκπληκτικό σώμα της αλλά είχε κεφάλι στο πλάι, δε με κοιτούσε και προσπαθούσε να αποφύγει κάθε επαφή με το σώμα μου...Πραγματικά απορω τι θα έκανε με έναν παχουλό, τριχωτό 50αρη κύριο. Η τυπισσα έδειχνε πως ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ τη δουλειά της.

Προφανώς το εργαλείο πέφτει για πλάκα. Πάω να βγάλω το προφυλακτικό μου λέει «don’t! we gonna use 2 condoms then” Χμμμ;
Δηλαδη θα σκεφτούμε το δεύτερο προφυλακτικό;;;

Αρχίζω να χαϊδεύω τη κορμάρα της και αυτή με τα δυο δάχτυλα που λέγαμε στην αρχή να μου παίζει μαλακια με το αριστερό της χέρι...ΕΠΟΣ παιδιάΚεφάλι σε τοίχο!
Λέω «ας το να παει να γαμ...» και αρχίζω να τον παίζω μόνος μου να τελειώνουμε. Εκεί λοιπον έρχεται το αποκορύφωμα καθώς λέει “Don’t cum on me, this is extra charge!!!” Δεν εχω όρεξη ούτε να ασχοληθώ περαιτέρω...Της λέω «sorry too much stress and you don’t help so much” και απαντάει «do you wanna stay 30’ more” ??Ναι!

Η τυπισσα ήταν στον κόσμο της...

Εύγενικα όπως πάντα, ντύνομαι και την καληνυχτώ. Αισθάνθηκα ήρωας που δεν μίλησα άσχημα...Δεν μου πάει...αλλά και κορόιδο που ξεκάθαρα μου πήρε για υπηρεσίες 10e τα δεκαπλάσια.

Προφανώς & ενημέρωσα γραφειο, το οποίο εύγενικα με ενημέρωσε ότι η κοπελα δεν γνώριζε για COB μέσα στο 100e ενώ δεν ήταν υποχρεωμένη για φιλιά. Προφανώς και νομίζαν ότι ήμουν ο μανιακός που ήθελε μόνο γλωσσόφιλα.

Θα επανέλθω γιατί το γραφειο έχει τρομερές κοπέλες αλλά απο Aneli θα θυμάμαι πως μπορείς να πετάξεις 100e σε 30’ και να μην τελειώσεις ούτε με μαλακια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
639
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, protaris2018, Siklar και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Να' σαι καλά, φίλε μου. Την είχα στη mustlist!!!
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Σώζεις ζωές Καπέλο
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Κανονικά θα έπρεπε να βάζουμε όλα τα μέλη το ποσό που μας αναλογεί, ώστε ν’ αποζημιώνονται οι "ατυ-χήσαντες" που με το κασκαντεριλίκι τους, μας γλύτωσαν από ταλαιπωρίες...
12 Σεπτεμβρίου, 2018
αυτο που καθεστε και γραφετε ενα ολοκληρο κατεβατο και εκει δεν λενε κουβεντα,ενω σας κλεβουν τα λεφτα σας,πιανουν κοροϊδα,ποτε μου δεν το καταλαβα...και η πλακα ειναι πως νιωθεις και ηρωας που δεν μιλησες..χαχαχα ελεος
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Aν δεν της αρέσει, να πάει και να πλύνει σκάλες στην χώρα της για να ζήσει αξιοπρεπώς. Και όχι να ψάχνει για πυρφόρους κορόιδα στο Ελλαδιστάν.Ντροπή
12 Σεπτεμβρίου, 2018
Εκεί που σου είπε για το δεύτερο προφυλακτικό έπρεπε να της πεις ότι θα πας να το πλύνεις στον νιπτήρα και θα χρησιμοποιήσεις το ίδιο...
Τι άλλο θα ακούσουμε σ' αυτή την ζωή? Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Στον φίλο που αναρωτιέται γιατί δεν μίλησα εκεί:

Τι να πω στο Ρωσιδακι;;; Να της κάνω παρατήρηση για το COB ;; Ή για ολα τα υπόλοιπα; Θα τα διόρθωνε και θα έχυνα «κύριος» ;;
Δεν νομίζω, θα με έγραφε στο μουνακι της... Δεν γουστάρω με το πουλί έξω να κάνω τέτοιες κουβέντες.
Αυτο που επρεπε να κάνω είναι να πω στο γραφειο τι συνέβη, και αυτοί θέλουν να ξέρουν τι φέρνουν... Αυτο έχει σημασία και κυριως η κριτική μου εδω για να προστατέψω τους υπόλοιπους.
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν καταλαβα τιποτα
13 Σεπτεμβρίου, 2018
μονο ο μπαρουχος κανει κασκαντεριλικια και ολα επιτυχημεναΧαμόγελο, με γλωσσοφιλα ολες μια χαρα !!!! πως γινεται ρε παιδι μουΧμμμ;χαρισμαΣπασίκλας
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Ψάχνει για κορόϊδα είναι σίγουρο...
Διατηρεί προφίλ στο Tinder με σχόλιο αναζήτηση πλούσιου άντρα!!

ΧΑΧΑ
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2