Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μεγάλη σημερινή καταδρομική στη Ντίσνεϊ όπου ξεκίνησε το μεσημέρι πιάνοντας την πρώτη βάρδια και τελείωμα το βραδάκι βλέποντας και τη δεύτερη.Στην πρωινή τζουφια τα πράγματα πολύ λίγες αξιόλογες κορασίδες.Μια που μου άρεσε οπτικά ήταν αυτή εδώ στο Ιάσωνος 20 το δεξί.Ονομα δεν θυμάμαι ήταν μια κοκκινομαλλα, κοντή, αδύνατη,Αλβανεζα μάλλον με μικρό βυζί και γαμψή μυτούλα.Ηταν μινιον και σε σχέση με τα μπάζα που είχα δει μου έκανε το κλικ και έδωσα το δεκαρικο.Δεν αξιωνα να βρω υπηρεσίες απλά να μην ήταν σπασαρχι.Στο σαλόνι φαινόταν κάπως ευδιάθετη αλλά... Μπαίνει δωμάτιο σχεδόν αμίλητη και έχοντας ξεχάσει τη διάθεση στο σαλόνι.Εβγαλε τα εσώρουχα και απλά έβαλε καποτα σε πεσμένο κάνοντας μηχανική πίπα και έχοντας κάτσει στο πλάι μου.Επιανα ότι μπορούσα να φτιαχτω λίγο.Μολις τελείωσε με ρώτησε πως θέλω και την έβαλα ιεραποστολικό.Καμια συμμετοχή σαν να γαμαγα ψεύτικη κούκλα.Σε κίνηση μου να πιάσω βυζί λέει κρύα χέρια έλεος Θυμός Τεσπά είδα ότι απέφευγε την οποιαδήποτε στενότερη επαφή και είχε βλέμμα απάθειας οπότε τελείωσα αρων αρων να μην βλέπω τη φάτσα της.Χαλια μαύρα δεν αξίζει ούτε το ευτελές δεκαρικο.Ονομα δεν θυμάμαι ούτε και είπε καθώς δεν μίλησε σχεδόν καθόλου αλλά έχω την εντύπωση ότι μάλλον ήταν η Τζωρτζιανα που δουλεύει στο 20 αριστερά με το ασανσέρ... Μακρυά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2018
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Panos291, professorx, spor48 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Κρύα χέρια καλοκαίρι μήνα ;;Χμμμ;
10 Σεπτεμβρίου, 2018
Δηλαδή το χειμώνα τι θα κάνει άμα την αγγίξεις θα γίνει παγωκολωνα Χμμμ; Απλά ήταν δικαιολογία για να αποφύγει την οποιαδήποτε στενότερη επαφή...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2