Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 16 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Νταιανα λοιπον...το ραντεβου εγινε πριν 3 περιπου βδομαδες, εχω διαβασει και θετικα και αρνητικα σχολια για την κοπελα. Η δικη μου εμπειρια μαζι της ειναι στις αρνητικες. Για το γραφειο δεν χρειαζεται να πω ποσο αψογο ειναι. Η κοπελα ηταν στην ωρα της, ανοιγω την πορτα και βλεπω ενα ομορφο , γλυκο νεο κοριτσι. Συστασεις , μπανιο , και αρχισαμε, ενα στοματικο μονο στο κεφαλι. Οταν ηταν ετοιμος του βαζω προφυλακτικο και αρχιζουμε με την κοπελα απο πανω... Οπως διαβασα και σε μια αλλη κριτικη, ετσι και σε εμενα ηταν σαν να ειχα μια πλαστικη κουκλα, ουτε φωνη, ουτε συμμετοχη ουτε τιποτα. Μετα απο λιγο αφου ξενερωσα και δεν μπορουσα να λειτουργησω σταματησα και παω να της αρχισω λιγο την κουβεντα μπας και χαλαρωσει λιγο. Μου ειπε οτι ημουν γενικα το 3ο της ραντεβου, ετσι φανταστηκα οτι ειναι αρκετα τρακαρισμενη, με την κουβεντα ειδα οτι ενιωσε πιο ανετα, χαλαρωσε, χαμογελασε... μετα απο περιπου 10 λεπτα ειπα να ξαναπροσπαθησουμε και οταν αρχισαμε παλι σαν να εκλεισε παλι τον διακοπτη... 2-3 διαφορετικες στασεις οπου αν δεν ελεγα εγω ακομα εκει στην ιδια θα ημασταν, για αναλ μου ειπε οτι της ηταν δυσκολο τοτε... καταφερα και τελειωσα, εκανε μπανιο,ντυθηκε, πληρωσα, εφυγε, ειδα ωρα , ηταν 10 λεπτα νωριτερα αλλα ουτε με ενοιαξε. Ειναι νεα η κοπελα και σιγουρα δεν ειναι το πιο ευκολο πραγμα η αρχη σε αυτη την δουλεια για ενα κοριστι. Λυπαμαι αλλα αν θελει να κανει λευτα απ αυτην την δουλεια θα πρεπει να αλλαξει καπως

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.794
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 napoleonV1, wired77, rodriguez65 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2018
Δυστυχώς είναι όπως τα λες, αλλά με μία ένστασή από πλευράς μου. Η κοπέλα όντως είναι πολύ γλυκιά, ομορφούλα αλλά δεν κάνει γι αυτήν την δουλειά. Δεν φταίει η ίδια βέβαια. Εδώ όμως έπρεπε να παρέμβει το γραφείο και να την αποσύρει ώστε να προστατέψει και το όνομά του αλλά κι εμάς, πράγμα το οποίο δεν έκανε. Αυτή είναι και η ένστασή μου, ως προς την διαχείριση από το γραφείο. Εγώ ήταν η δεύτερη φορά που την συνάντησα και η αντιμετώπιση από το γραφείο, δυστυχώς ατυχής...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1