Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εντάξει, δε μοιάζει με κανίς το κορίτσιΣπασίκλας, αλλά σκυλόφατσα έχει, με τη μαλακία που έκανε στα χείλη της....Κεφάλι σε τοίχο!
Άνοιξε η πόρτα και λέω ρε γμτ....μήπως να την κάνω για μεταβολή;
Διέκρινα υποψία κοιλιακών κάτω από τη διάφανη μαλακία που φορούσε και λέω δε γαμιέται, μπορεί να είναι κορμί και να περάσω καλά....
Πολύ πιτσιρίκα, μου είπε 22χρ. αλλά άνετα την έκανα και κάτω από 20...Αυτό ήταν και το μόνο θετικό μέχρι στιγμής, φρασκαδούρα πιπίνα. Αλλά δυστυχώς αδυνατώ να θυμηθώ κάτι το οποίο θα με εντυπωσίαζε πάνω της. Λεπτό κορμί, μικρό βυζάκι και όπως είπα ωραία κοιλιά, εμφανώς γυμνασμένη. Το υπόλοιπο σώμα όμως τίποτα το ιδιαίτερο, να πω την αλήθεια χωρίς θηλυκότητα. Το 7 που έβαλα το θεωρώ γενναιόδωρο...
Στα γόνατα και στους αγκώνες διέκρινα επουλωμένα τραύματα, είχε ατύχημα με μηχανάκι στην πατρίδα της όπως μου είπε, μάλλον ο κάγκουρας ο Ίγκορ έκανε σούζες με τη μικρή απο πίσω και γκρεμοτσακίστηκαν....Κεφάλι σε τοίχο!

Αγγλικά τα βασικά, αλλά σε αρκετά καλό επίπεδο. Μου είπε από Ουκρανία, αλλά η βαριά βλαχοπροφορά που είχε στην αγγλική μου έδινε την εντύπωση ότι μάλλον είναι ρωσιδάκι.....Δεν έχει και καμμία σημασία.

Στο κρεβάτι η απόδοση δυστυχώς ήταν τραγική.
Το μόνο που ευχαριστήθηκα ήταν τα γλωσσόφιλα, της αρέσουν και τα ογκώδη χείλη της έχουν αρκετά καλή αίσθηση.
Πίπα τα πολύ βασικά, ούτε το μισό μέσα και αυτό με το ζόρι. Η μόνη ευχαρίστηση ήταν να βλέπω να το παλεύει με τα τεράστια τσιμπουκόχειλα της.Σπασίκλας

Εντελώς ξενέρα πάνω στο γαμήσι, και στους 2 γύρους. Ο λόγος; Το ένα χέρι της συνεχώς στο μουνί της. Της το τράβηξα πόσες φορές και αυτή εκεί, ότι στάση και να την έβαλα αυτή εκεί, το χέρι στο μουνί για έλεγχο. ΕΛΕΟΣ...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τη ρώτησα τί σκατά κάνει και κοιτάζει συνέχεια, ο Μαγκάιβερ είμαι και θα βγάλω την καπότα την ώρα που είμαι μέσα της;Μαλακία
Η απάντηση αφοπλιστική, οι 2 προηγούμενοι τρόμπες έβγαλαν την καπότα όταν άλλαζαν στάση....Μαλακία

Σαν ειρωνία της υπόθεσης, εκείνη τη στιγμή πέρασε από το μυαλό μου το milfόνι του απέναντι γραφείου, η οποία από τους κρεμπιέδες που έφαγε αβέρτα τόσες μέρες είχε γίνει σαν τρίγωνο πανοράματος, φουλ stuffed με κρέμα μιλάμε....Κεφάλι σε τοίχο!
Και τα δεκάρια από τους ερωτευμένους γαμιάδες αβέρτα στις κριτικές....Μαλακία

Εγώ σαν πελάτης όμως ρε κοπέλα μου τί σου φταίω;

Τελείωμα στον πρώτο γύρο στο πρόσωπο, λέμε τώρα... Αν δεν σε θέλει καμμία φορά ρε πούστη μου....Το πρώτο φλόκι, ξέρετε, εκείνο το παχύ που μπορεί να σβήσει και φωτιά, μπαμ, καρφί μέσα στο αριστερό μάτι της...Δέκα φορές να το δοκιμάσω, δεν υπάρχει περίπτωση να το καταφέρω ξανά...Ε, μετά έβαλε χέρια μπροστά να καλυφθεί και πήγε όλη η φάση κατά διαόλου....Λύπη

Τεσπα, δεν ξέρω αν την αδικώ, γι'αυτό καθυστέρησα να γράψω κιόλας, μήπως έτυχε σε μένα μόνο και τη θάψω άδικα. Αλλά δε νομίζω...

Στο πέρας της ώρας ενώ ντυνόμουν χτύπησε την πόρτα και η φιλενάδα της, την χαιρέτησα στην έξοδο. Ένα συμπαθητικό ζυμαράκι την έκοψα, αλλά είχα ξενερώσει εντελώς και δεν είχα και πολύ διάθεση για κουβέντα και καυλάντισμα.

Έχω ξενερώσει εντελώς εδω πάνω, επιλογές μηδέν, στουντιοκόριτσα, βρωμόγριες, μπαζοφακλάνες ή άπειρα κοριτσάκια....Πεταμένα λεφτά όλες τους. Από την άλλη σκέφτομαι πως ίσως με την συμπεριφορά μας σαν αγοραστικό κοινό μόνο αυτό να αξίζουμε, να χρυσοπληρώνουμε αίσχη και να λέμε και ευχαριστώ απο πάνω....

Safari απο εσένα περιμένω κάτι καλύτερο στη Θεσσαλονίκη. Αλλιώς μαύρο και σε σένα όπως και στους άλλους.

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, Professoras, kostkast και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
το milfόνι του απέναντι γραφείου..?
08 Σεπτεμβρίου, 2018
ακριβώς αυτό....χρυσοπληρώνουμε αίσχη και λέμε και ευχαριστώ. ότι ξεμένει από Τουρκία έρχονται εδώ. Τα καλά πάνε Ευρώπη. Γερο-μύστης
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Hello dear I respect your opinion! Dasha is one of my best girls in my team! maybe for you wasn't so good but for my other customers she was perfect ,for that reason she was here 2 times and we planning to come back againΜατάκι these two girls they are real lesbians and giving perfect service!!! I respect your opinion have a nice dayΈρωτας
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Συναγωνιστή mallias20 καλησπέρα.
Παρ'ολο που δε θα διαφωνήσω όσον αφορά την περιγραφή για το χέρι κλπ(είχα την ίδια εμπειρία), νομίζω ότι κάποια από αυτά που αναφέρεις είναι αναμενόμενα αν λάβεις υπόψιν την ηλικία και εμπειρία της κοπέλας. Για GFE είναι VFM πιστεύω, αλλά για PSE θέλει δουλίτσα ακόμη το κορίτσι.... όντως με το φιλί το έχει όπως περιέγραψες και ίσως είναι κρίμα που έχει πειράξει τόσο πολύ τα χείλη της... Προσωπικά δε μου αρέσει η αίσθηση του πλαστικού στήθους, προτιμώ την φυσική αίσθηση και ας κάνω υποχώρηση στο μέγεθος (γούστα είναι αυτά .... ). Αυτά τα λέω σαν πολύ νέος στο χόμπι και ίσως όταν αποκτήσω την εμπειρία σου να αναθεωρήσω ......
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4