Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις είδα τις φωτογραφίες και το βίντεο της Αγάπης αμέσως μπήκε σφήνα στην πρώτη θέση του πορνοκαταλόγου μου.
Συνεννόηση με το γραφείο άψογη και βρίσκομαι να περιμένω την Αγάπη για να δω τι μπορεί να κάνει... Ήμουν και λίγο αγχωμένος γιατί είχα φάει φόλα πριν κάποιες μέρες σε ραντεβού με ανεξάρτητη και θα μου έπεφτε βαρύ δεύτερη στα καπάκια.

Χτυπάει την πόρτα και με την πρώτη ματιά βλέπω μια μικροκαμωμένη καυλίτσα γύρο στο 1,60-1,65 το πολύ.
Πρόσωπο μέτριο ωραία βαμμένο, από σώμα έχει βυζάρες και κωλάρα που τονιζόντουσαν από ένα μικροσκοπικό στενό φορεματάκι. Γενικά είναι στα όρια και κρατιούνται ψηλά λόγω της ηλικίας της, από ότι μου είπε γυμνάζεται όταν προλαβαίνει...

Μόλις συστηθήκαμε και πήρε μια ανάσα άρχισε καυλιάρικα στησίματα στον καθρέφτη κουνώντας και τουρλώνοντας την κωλάρα της, εκεί είδα ότι δεν φορούσε εσώρουχα και η καύλα άρχισε να βαράει κόκκινο...
Μετά το μπανάκι έρχεται για να γνωρίσει τον πούτσο που είχε χουφτώσει πριν από λίγο, ξεκινάει πρώτα από τα αρχίδια και μετά ασχολείται και με τον πούτσο. Με ενημερώνει ότι δεν θέλει με τίποτα τελείωμα στο στόμα και να μην το κάνω. Από πίπα τα πάει μια χαρά για 19 χρονών καυλάκι που βέβαια μπορεί να εξελιχθεί κι άλλο... Όσοι θέλουν γλείψιμο πιο κάτω να ξέρετε δεν...
Από μόνη της ήθελε να περάσουμε στο κυρίως πιάτο αλλά μόλις αρνήθηκα και της είπα να συνεχίσει το έκανε χωρίς να δυσανασχετήσει.

Μετά από λίγο είχε έρθει η ώρα να φάει την πούτσα που ήρθε να ξεκαυλώσει, βάζει gel ευτυχώς όχι πολύ και πρώτη στάση cowgirl για να έχω μπροστά μου τις βυζάρες της !!!
Αλλαγή στα τέσσερα και μπορώ να πω ότι στήνεται πολύ καλά η μικρή με την κωλάρα της να πηγαίνει όμορφα μπρος πίσω.
Πρώτο χύσιμο πάνω στα κωλομέρια της.

Κουβέντα και της είπα να μου χορέψει όπως στο βίντεο που έχει στο site, το έκανε και από κοντά είναι ωραίο θέαμα να βλέπεις να κουνάει τα κωλομέρια της διαδοχικά.

Μετά από αυτό δεν ήθελε και πολύ για να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος, πίπα και αλλαγή στάσεων και το τέλος αυτή τη φορά ήταν στο στήθος της.
Η Αγάπη είναι μια κοπέλα που ακολουθεί αυτό που θες αλλά σε GFE ρυθμούς, είναι το μουνάκι που βλέπεις και θες να σκίσεις σε κανένα club ή beachομπαρο...
Γενικά ένα καλό ραντεβού και για πιπινολάτρες θα έλεγα να δοκιμάσουν αλλά μην περιμένουν ότι θα τους αρπάξει την πούτσα και θα βγάλει φωτιά.
Να περνάμε όλοι καλά !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
507
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Agapi Diva, chris1955, Maniakos613 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού