Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτη η κριτικη μπαινει για να προστατεψει τους μυστες που θελουν να περασουν με το απλο προγραμμα και εχουν την ελπιδα, οπως κι εγω σαν μαλακας, οτι θα παρουν εστω μια ικανοποιητικη αποδοση.
Εκεινη την μερα εψαχνα μια νταρντανε κοπελα κ θυμηθηκα οτι πριν λιγο καιρο σε αυτο το σπιτι ειχα δει την Ινα που πληρουσε τις προυποθεσεις οποτε περασα ξανα μηπως και την πετυχω. Δεν ηταν η Ινα ομως αλλα στην θεση της η Βαλια που ειναι κι αυτη πληθωρικη με βυζαρες, κωλαρα κλπ.
Περασα με το 40αρι στο δωματιο και μετα απο λιγο, πριν καλα καλα προλαβω να ξεντυθω, μπηκε στο δωματιο κ ξαπλωσε στο κρεβατι. Της λεω γρηγορα ηρθες, ε μου λεει εχω προγραμμα διπλα και θα αργησω εκει. Οκ λεω αν και οι πρωτες υποψιες ξεπετας ειχανε ερθει. Αρχιζουμε τις διαδικασιες και με το που πιανω λιγο βυζαρες κανει κινηση να μου περασει προφυλακτικο σε πεσμενο εργαλειο. Την κανω ακρη, εκει αυτη επιμενει της λεω οκ βαλτο, το βαζει και αρχιζει τσιμπουκι ενω ταυτοχρονα μου επαιζε μαλακια μηπως και γινει πιο γρηγορα η δουλεια.
Αρχιζουμε δραση και ετσι οπως τα υπολογιζω στο 7λεπτο (συνολικα) μου λεει "τελειωνει ο χρονος σου", εκει τα πηρα βγηκα απο το μουνι της και αρχισα να την κραζω...και γυρναει το βοδι και μου κανει αντεπιθεση και αναλυει οτι κανονικα αν θελω πανω απο 10 λεπτα επρεπε να παρω προγραμμα 60 ευρω, οτι στην Θεσσαλονικη εχουμε απαιτησεις που στην Αθηνα δεν εχουν κλπ. Της ειπα να τραβηξει Αθηνα τοτε και να ξεκουμπιστει απο το δωματιο. Καπως εκει αρχισε παλι να δικαιολογειται με ασυστολη γυναικεια παρλα αλλα ημουν ενα δευτερολεπτα πριν να εχουμε πολυ χειροτερες καταστασεις και επελεξε (ορθως) να βγει απο το δωματιο.
Ισως αν της ακουμπας 100αρια για καιρο να εχει καλη αποδοση, για μενα μπαινει στο top 3 των πιο αποτυχημενων καταθεσεων σε 13 χρονια μπουρδελοδρασης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Βάλια
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, tsilibourditsas, pasok και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
μαλλον εμεις πρεπει να μεταναστεύσουμε Αθήνα να γαμαμε με 20 ευρω κωλαρακια και όχι με 60 και 80 που ζηταν εδώ. ετσι γιατι μας εχουν για 3 φορες πιο πλουσιους φαινεται εδω
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1