Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γειά σας φίλοι μου κ φίλες μου ελπίζω να είσαι όλοι καλα εσείς κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα κ χωρίς να έχετε προβλήματα στο πίσω μέρος του κεφαλιού σας.
Μετά από μεγάλη χρονική αποχή από την κατηγορία των κριτικών λόγω κάποιων προβλημάτων που είχα αλλά OK όλα αντιμετοπιζωνται, επανηλθα.
Σήμερα η αναφορά μου εστιάζεται στην Τανια όλοι την ξέρει αδύνατη μικρό στήθος όμορφη κοπελιά σίγουρα. κ καλό κορίτσι..
Εκανα τσάρκα στην περιοχή πέρασα την είδα προχωρησα πιο κάτω κ στα υπόλοιπα μονταλοαλυσιδα κ στα λοιπά αλλά γύρισα πίσω, με το που με βλέπει η τανια χάρηκε που γύρισα μην σας κουράζω με πολλά λόγια πληρώνο μπαίνω στο δεξί δωμάτιο αρκετά καθαρό κ λιτω..
Ερχαιτε η τανια λίγο συγκρατημένη αρχικά λίγο φοβισμένη γιατί η εμφάνιση μου είναι λίγο αποτρεπτική σάικο σαν να βγήκα με άδεια από το Δαφνί, με λίγα λόγια είναι γαμησε τα. άλλα αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι κακός άνθρωπος απεναντίας αν δω κάποιων να κινδυνεύει θα έδινα κ την ζωή μου για την προστασία του.
Αυτό μετά από κάποια δευτερόλεπτα το κατάλαβε κ η τανια κ χαλάρωσε μου έκανε κάποια προκαταρτικα κάποια φιλιά πέρασε στο τσιμπουκι καλό σχετικά τις λέω 69 ενώ δεν καταλαβαίνει ελληνικα καθόλου.. Τελικά το έπιασε τι ενοουσα κ όπως γυρίζει το πόδι περνώντας το μπροστά από το πρόσωπο μου τρώω μια κλωτσιά όχ μου λέει δεν πειράζει τις λέω κατά λάθος έγινε.. Την γλύφω κ εγώ στο μουνακι της κ με το πάει να περάσει το πόδι της τρώω άλλη μια δεύτερη κλωτσιά όχ μου λέει, μην αγχώνεσαι της λέω έτσι είμαστε όλοι.. γίνονται λάθοι..
Δεν το έκανε επίτηδες σε καμία περίπτωση..
Συνεχίζουμε το sex στις 3 κλασικές στάσεις χωρίς να κλέβει κ τελειώνω στο στοματάκι της.
Κατ εμένα η τανια είναι καλό κορίτσι δεν βιάζεται καθόλου αν κ σχετικά γρήγορα είχαν μαζευτεί κόσμος στο σαλόνι κ είχα την αίσθηση ότι ήταν ακριβώς δίπλα μου ηχομόνωση καμία..
Αυτά από εμένα χίλια ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική.. ότι θέλετε το γράφεται στα σχολεία να το συζητήσουμε να είστε όλοι καλά κ σας παρακαλώ πολύ να σέβεστε τις κυρίες της Φυλής κ Μεταξουργείο κ παραδρομων..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, oti na nai και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2018
Αφού δεν σου έκοψε καμιά κλοτσιά στα αρχίδια τυχερός είσαι. Χαμόγελο
26 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδή αν δεν ήτανε καλό κορίτσι πόσες κλωτσιές θα σου έριχνε?Χμμμ;
26 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστά αυτό δεν το είχα σκεφτει..
26 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εντάξει δεν το έκανε επίτηδες άλλα κατάλάθος..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4