Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322879
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με μια πρόταση μπορώ να γράψω την ουσία όσων θέλω να πω: η Ντέμπυ είναι ακριβώς όλα όσα έχουμε ακούσει για τις Βραζιλιάνες! Ακριβώς όμως!

Για όσους θέλουν και κάτι παραπάνω: είναι καυλιάρα, παιχνιδιάρα, χορευταρού και πλακατζού αλλά κυρίως sexy as f@ck!
30αρα μαυριδερή σώμα αθλητικό σφιχτό με λίγα πιασίματα, boobs... από άλλο πλανήτη... μεγάλα, φυσικά και γεμάτα αλλά περιέργως αψηφούν την βαρύτητα! Μαλλιά μαύρα σγουρά.

Πήρα πρόγραμμα των 80 και δε το μετάνιωσα. Αφού συστήθηκε και είχαμε πολύ ευχάριστη κουβεντούλα για το πόσο αγαπάει την πατρίδα της τη Βραζιλία και καλαμπουρίσαμε, με πλησίαζε με ύπουλες κινήσεις και μου έφερε τις βυζάρες στη μούρη. Τρελάθηκα και χούφτωνα καθώς έγλειφα ρώγες. Φυσικά ξέχασα ότι μασάζ και τέτοια. Στη συνέχεια έφαγα το μουνάκι για αρκετή ώρα. Όταν την είδα καυλωμένη και υγρή ζήτησα να μου ανταποδώσει την περιποίηση, και το έκανε με μαεστρία (χωρίς προφυλακτικό) με το πιρσινγκ στη γλώσσα να δίνει... άλλη αίσθηση!
Η πίπα υγρή και βαθιά αν και λίγο ακούμπαγε δόντια και το χέρι μου να βάζει δάχτυλο στο υγρό μουνί.

Συνέχεια σε ιεραποστολικό με γλωσσόφιλα που λόγω πιρσινγκ είχαν μπόλικο ενδιαφέρων. Μετά στα 4 όπου δεν το ευχαριστήθηκα γιατί έμοιαζε να πονάει λίγο και δε μπόρεσα να την ξεσκίσω όπως ήμουν καυλωμένος. Για αυτό της ζήτησα να με γλείψει και το έκανε με ευχαρίστηση αφού έβγαλε πάλι το προφυλακτικό για ώρα. Ενώ κατέβηκε στα μπαλάκια ενώ μου τον έπαιζε, ανοίγω λίγο πόδια και μπαίνει με τα μούτρα να με γλείφει μερακλίδικα εκεί που καταλάβατε... Εκεί όπως είναι φυσικό έχυσα πάνω μου και στα boobs της όσα είχα στα μπαλάκια μου.

Ομολογώ ότι έχω αδυναμία στις λατίνες αλλά αντικειμενικά αξίζει!

Σας προτείνω να της μιλάτε πολύ και να κάνετε πολλά κομπλιμέντα για την εμφάνιση της, το αξίζει άλλωστε! Όπως όλες οι Βραζιλιάνες φτιάχνεται με αυτό.

Καλά γαμήσια σε όσους μείναμε στην Αθήνα!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Deby
sapiosexual
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
781
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Central Spa, LanciaRallye037, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2022
Ξερει κανεις που εχει εξαφανιστει η Deby εδω και 3 χρόνια;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1