Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μελαχρινό τούμπανο,μελαχρινή καλλονή ναι όπως και να το κάνουμε είναι ωραία γκόμενα...Μπορεί στην αρχή να είδα την Οκσάνα και να ψηνόμουν να γνωρίσω την ξανθιά αλλά εν συνεχεία σε συζητήσεις στο φόρουμ η Αλεξάνδρα "κέρδισε" με διαφορά ύψους....Γλώσσα

Φωτογραφίες ωραίες στη σελίδα της,κάποιες με έκφυλο-πορνοσταρικό στυλ αλλά με ωραίες πόζες...Ξέρει άλλωστε να ποζάρει καθώς έχει "περπατήσει" σε πασαρέλα...Σύμφωνα με τα λεγόμενα της έχει εργαστεί στο μόντελινγκ...
Μήνυματάκι στο γραφείο και ραντεβού νωρίς σχετικά το βραδάκι...Έφτασα στο ξενοδοχείο και κάθισα λίγο να περιμένω...Αρκετές έκαναν την εμφάνιση τους άλλες για φαγητό και άλλες έτοιμες για νυχτοπερπατήματα με άλλους συναγωνιστές...Κουλ
Έλαβα τον αριθμό του δωματίου και ανέβηκα να την γνωρίσω....Γλώσσα
Χτύπησα χαρακτηριστικά και με υποδέχτηκε με χαμόγελο και κόκκινο σετ εσωρούχων....!Προσκύνημα
Η φωτογραφία που τοποθέτησα στη σελίδα του γραφείου ανταποκρίνεται αρκετά σε αυτό που αντικρίζει κάποιος όταν την συναντάει...Όπως έγραψα,όμορφη μελαχρινή γκόμενα.Ψηλή σχετικά με ωραίες αναλογίες,καλλίγραμμο σώμα με ωραία πόδια,ωραίο στήθος στην αφή και πρόσωπο με πολύ όμορφα μάτια εξ αυτών και ο τίτλος...Ναι!
Φορούσε ένα σετ από κόκκινα εσώρουχα και από πάνω ένα δαντελωτό που επίσης ήταν σε κόκκινη απόχρωση...
Πραγματικά ήταν πολύ σέξι με αυτό που είχε επιλέξει να με υποδεχτεί....Είμαι λάτρεις των εσωρούχων και θεωρώ πως μία έσκορτ όπως αυτές οι κοπέλες πρέπει να υποδέχεται τον πελάτη με τέτοιου είδους εσώρουχα και σετ...Ένα μεγάλο μέρος των εξόδων τους πρέπει να είναι σε τέτοιου είδους αξεσουάρ...Ματάκι

Γνωριστήκαμε και μιλήσαμε για λίγο στα όρθια,μιλά πολύ καλά αγγλικά και η επικοινωνία μαζί της κινείται σε πολύ εύκολο επίπεδο.
Ξεκινήσαμε με κάποια "πικάντικα" πειράγματα ως προς την αμφίεση της....Πρώτος λοιπόν εγώ ξεκίνησα σιγά σιγά να της αφαιρώ το δαντελωτό που φορούσε...
Γλωσσόφιλα στη συνέχεια με πάθος και χωρίς να τα αποφεύγει.Έτσι βρεθήκαμε στο κρεβάτι με αρκετά τριψίματα από μέρους της άκρως ερεθιστικά...Σηκώθηκα για να βγάλω τα ρούχα μου και τα παπούτσια μου καθώς είχαμε ξεκινήσει απότομα αλλά αυτά είναι τα πιο ωραία...Επίσης η Αλεξάνδρα σηκώθηκε και με δύο κινήσεις απλές αφαίρεσε στριγκάκι και σουτιέν για να αποκαλυφθεί το καλλίγραμμο σώμα της....
Συνέχεια και πάλι στο κρεβάτι με γλωσσόφιλα και περιποίηση από πλευράς μου στο "γατάκι" της....Έδειχνε να το απολαμβάνει τοποθετώντας το κεφάλι μου εκεί που αισθανόταν καλύτερα...Πολύ θετική η συμμετοχή της στην περιποίηση μου...Γερο-μύστης

Αλλαγή ρόλων και στοματικό από πλευράς της τώρα....Ξεκίνησε με ένα πέρασμα από τη γύρω περιοχή,τα @@@κια και μετά με αρκετά καλή τεχνική και χωρίς χρήση χεριού ανέβηκε προς τον κορμό όπου επικεντρώθηκε...Έπαιξε για λίγο με το κεφαλάκι και συνέχισε με πιο βαθύ στοματικό όπου σε κάποια στιγμή την σταμάτησα καθώς θα είχαμε πρόωρο τέλος....

Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ!Κατσικογάμης
Πρώτη στάση με την Αλεξάνδρα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς αυξάνοντας σιγά σιγά την ένταση....Αλλαγή για στήσιμο στα τέσσερα όπου στήθηκε άψογα και δέχθηκε για λίγο σφυροκόπημα....Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με συνεχόμενο γλωσσόφιλο και έκφυλες ματιές έγινε η κατάθεση....
Ξάπλωσα δίπλα της και με χαμόγελο όπως στην αρχή έβαλε το πρόσωπο της στο στήθος μου πειράζοντας με....Πολύ ζεστή κοπέλα και αρκετά δοτική και ευγενική.Έρωτας
Ο χρόνος πλησίαζε στο τέλος του και έκανα ένα ντουζάκι για να φρεσκαριστώ,ντύθηκα και συζητώντας για διάφορα θέματα για το τουρ της ολοκληρώθηκε αυτό το όμορφο μισάωρο.

Με χαμόγελο όπως στην αρχή έτσι και στην ολοκλήρωση του ραντεβού μας με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον ή την επόμενη φορά που θα έρθει στην πόλη μας...

Συμπερασματικά η Αλεξάνδρα αποδείχτηκε πολύ καλή επιλογή,όμορφη κοπέλα με πολύ καλές υπηρεσίες,τουλάχιστον αυτό έλαβα στην επίσκεψή μου.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη...Καπέλο

Να περνάτε όσο μπορείτε όμορφα!!!!!Ναι!

ΥΓ. Ο τίτλος είναι από τραγούδι που παίζει αρκετά στα ελληνικά ραδιόφωνα...!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2018
Ασταμάτητος είσαι Βασίλη... Δεν σε προλαβαίνουμε Καπέλο
24 Αυγούστου, 2018
κατι από ιννα λαζοπουλου μου μοιαζει, με τα γαλανα ματακια για κοντραστ είναι ερωτευσιμη στις φωτο Έρωτας
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
24 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι πολυ ερωτευσιμη!!!Έρωτας
24 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Διακοπές στην Αθήνα....Εμμμμ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4