Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 18349
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σε "κλίμα" καλοκαιρινής άδειας που με διακατέχει όλο το μεσημέρι την έβγαλα κοιτάζοντας φωτογραφίες των κοριτσιών του εν λόγω γραφείου....Η επιλογή δύσκολη καθώς οι διαθέσιμες αρκετές,μάλιστα σήμερα προστέθηκαν κι άλλες καθώς ήρθε νέο "κύμα" αφίξεων...Εμμμμ
Βλέπετε οι "κενές" μέρες εννοώ αυτό το διάστημα του Δεκαπεντάυγουστου πλέον πέρασαν και το ρόστερ γεμίζει ξανά...

Εντύπωση μου έκαναν οι φωτογραφίες της Ντάρια αν και ήμουν ανάμεσα σε αρκετές,απλά κάτι το ύψος της κάτι το στήθος της και γενικά όλο το σύνολο ήταν κάτι που θα ταίριαζε στην αποψινή νύχτα του ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ....!Γερο-μύστης

Μήνυμα στο γραφείο και η πολύ κατατοπιστική τηλεφωνήτρια με "τοποθετεί" σε ραντεβουδάκι τα μεσάνυχτα όπου της πρότεινα....
Καθ'όλη τη διάρκεια του απογεύματος δεν αποκρύπτω πως κοίταζα κατά διαστήματα τις φωτογραφίες της ξανά και ξανά "φτιάχνοντας" στο μυαλό μου τη συνεύρεση μας....Ντροπή

Έφτασα στο ξενοδοχείο σχετικά νωρίς,κάθισα λίγο και έστειλα μήνυμα...
Έλαβα αμέσως τον αριθμό του δωματίου,παρόλο που είχα στείλει μήνυμα ένα τέταρτο πριν το ραντεβού....
Γρήγορα,γρήγορα λοιπόν ανέβηκα στον όροφο που διαμένει η Ντάρια....Χτύπημα στην πόρτα και άνοιγμα με την Ντάρια να με υποδέχεται χαμογελώντας...Γνωριμία στα ρώσσικα στην αρχή με αρκετό χιούμορ από μέρους της και πικάντικα παιχνίδια με τα κουμπιά από το πουκάμισό μου....
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ψηλή,μελαχρινή κοπέλα με καλλίγραμμο σώμα με ωραίες αναλογίες,μεγάλο σχετικά φυσικό στήθος και πολύ ωραίο ποπό...Για το πρόσωπο τώρα που φαίνεται στις φωτογραφίες από κοντά είναι πολύ πιο γλυκό καθώς οι φώτο της στη σελίδα της έχουν μία σοβαρότητα.Είναι αρκετά αεράτη και άνετη,επίσης μιλά πολύ καλά αγγλικά σε επίπεδο άριστο θα έλεγα με αποτέλεσμα να υπάρχει άψογη επικοινωνία.Να σημειώσω πως έχει και πολύ εντυπωσιακά τατουάζ στο σώμα της που μου αρέσουν εμένα προσωπικά....

Φορούσε ένα πολύ ωραίο σετ εσωρούχων σε μαύρη απόχρωση και από πάνω ένα δαντελωτό το οποίο αφαίρεσε με το που συστηθήκαμε...Εμμμμ
Όπως χαμογελούσαμε στα όρθια έπεσαν και τα πρώτα πεταχτά φιλιά που στην πορεία κατέληξαν σε γλωσσόφιλα...Της αφαίρεσα το σουτιέν της και αποκαλύφθηκε το πλούσιο στήθος της πιπιλίζοντας αρκετή ώρα τις ρώγες της....Προσκύνημα
Κατέβηκα πιο κάτω ενώ την φιλούσα σε όλο της το σώμα μέχρι να επικεντρωθώ στο γατάκι της....Έκανα ένα πέρασμα σύντομο και μετά της αφαίρεσα το στριγκάκι της για να το περιποιηθώ....Πεντακάθαρο και μοσχομυριστό,"έπαιξα" αρκετά λεπτά με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς εκφράσεις στο πρόσωπο της....
Μόλις ολοκλήρωσα τη "διαδικασία" με πλησίασε δίνοντάς μου ένα ρουφηχτό φιλί....Αλλάξαμε ρόλους και σειρά της,τώρα για στοματική περιποίηση...Με φίλησε στην αρχή στο στήθος και κατέβηκε σιγά σιγά προς τα κάτω....Έκανε ένα πέρασμα στην γύρω περιοχή και επικεντρώθηκε στο κεφαλάκι....Αργό,βασανιστικό στοματικό με απαλό ρυθμό και χρησιμοποιώντας άψογα τη γλώσσα της....Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Δύο στάσεις πρόλαβα μαζί με την Ντάρια....Εμμμμ
Με δική της επιλογή ξεκινήσαμε με πισωκολητό όπου το στήσιμο της στα τέσσερα ήταν άψογο....Για λίγο παραμείναμε σε αυτή τη στάση με αργούς ρυθμούς....Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με συνεχόμενο γλωσσόφιλο και άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανείς αναστεναγμούς μας βρήκε το τέλος της συνεδρίας μας....

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα δίχως να κοιτάζει το χρόνο παρόλο που πλησίαζε η λήξη του μισάωρου....Με συνόδεψε στο μπάνιο δίνοντας μου πετσέτα για να φρεσκαριστώ,ενώ στην συνέχεια με βοήθησε και να ντυθώ με αρκετό χιούμορ όπως στην αρχή....Έρωτας
Με ένα πεταχτό φιλί στο στόμα με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,ίσως στο επόμενο της tour καθώς έχει έρθει ξανά στην πόλη μας και μάλλον θα επανέλθει και πάλι...!

Συμπερασματικά η επιλογή μου το μεσημέρι στάθηκε άξια των προσδοκιών μου και πέρασα ένα πολύ όμορφο μισάωρο με την Ντάρια που την θεωρώ αρκετά εντυπωσιακή γυναίκα όπως έγραψα και στον τίτλο....Το πρόγραμμα της τουλάχιστον στην προσωπική μου εμπειρία κινήθηκε σε gfe ρυθμούς και πιστεύω της ταιριάζει καλύτερα...Οπότε εάν σας αρέσουν τέτοιου είδους γυναίκες σαν την Ντάρια την προτείνω καθώς πιστεύω δε θα φύγετε δυσαρεστημένοι.

Αυτά για την προσωπική μου συνεύρεση με την Ντάρια...!Καπέλο

Να περνάτε όμορφα!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., dourosladers, Kerveras και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού