Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πραγματικα ηταν μια απο τις καλυτερες συνευρεσεις μου με κοριτσια του αγοραιου ερωτα.

την Αlla την ειδα στη σελιδα του γραφειου,αλλα και μετα οταν ανεβηκε η ενημερωση εδω κι αμεσως μου εκανε κλικ που λεμε.
ειναι ακριβως ο σωματοτυπος που προτιμω στις γυναικες κι ετσι την επομενη μερα εστειλα μηνυματακι viber στο γραφειο και κλειστηκε το ραντεβου.
υποδοχη απο το κοριτσι με χαμογελο και φορωντας ενα στενο και κοντο φορεμα που αναδεικνυε τις γραμμες της και το πολυ καλο χωρις ψεγαδια κορμι της. μου ειπε οτι ηταν η πρωτη της μερα στο τουρ που κανει εδω κι οτι θα μεινει 15 μερες περιπου.

εμφανισιακα λοιπον ειναι πολυ ομορφο κοριτσι και πολυ κοντα,μα παρα πολυ κοντα στις φωτο του σαιτ του γραφειου.
η πιο αντιπροσωπευτικη της φωτογραφια για το τι θα συναντησετε,ειναι η τελευταια εδω στην καρτελλα της.
κοντουλα,αδυνατουλα,με μακρια ξανθα μαλλια,υπεροχα ματια,περιποιημενα ακρα,μικρο βυζακι να χωραει στη χουφτα και κωλαρακι για πολλες αμαρτιες,που θα το θυμαμαι.ΈρωταςΈρωτας
γιατι να μη το δινει??? γιατι???ΛύπηΛύπηΛύπη
ηλικιακα νομιζω ειναι λιγο μεγαλυτερη απο αυτο που αναφερεται,αλλα αυτο λιγη σημασια εχει.Κουλ
επικοινωνιακη,με καλα Αγγλικα και χαμογελαστη οπως πρεπει να ειναι καθε κοριτσι.
μετα λοιπον απο τις απαραιτητες συστασεις,σπασιμο παγου που λεμε κλπ κλπ περναω στο μπανιο για ενα φρεσκαρισμα για την αρχη του αγωνα.



η Αlla βγαινοντας εγω απο το μπανιο ειχε αφαιρεσει το φορεμα της και με περιμενε φορωντας μονο ενα σετ μαυρα πολυ ομορφα εσωρουχα.
αμεσως αρχισαν οι περιπτυξεις με φιλια και χαδια κι αυτο που μου αρεσε ιδιαιτερα ηταν το ποσο απαλο ηταν το δερμα της και το ποσο ομορφα μυριζε.
την φιλουσα παντου αφαιρωντας τα εσωρουχα της και το κοριτσι ανταπεδιδε με θερμη. οι ρωγες της σκληρυναν αμεσως και σε λιγο κατεβηκα πιο χαμηλα για να την περιποιηθω κι εκει.Ματάκι
τι μοσχομυριστο μουνακι ηταν αυτο? το εγλυφα,το εγλυφα με τις ωρες και δε το χορταινα με τιποτα.
ειχα φτασει σε οριακο σημειο να τελειωσω απο την καβλα μονο που το εγλυφα και το φιλουσα το μωρο.ΝτροπήΝτροπή
σταματησα και αφου φορεσα προφυλακτικο μπηκα μεσα της σε ιεραποστολικη σταση και ξεκινησα αργα αργα να χαιρομαι το μουνακι που ειχα προετοιμασει πριν.
η Αlla δεν σταματησε να με φιλαει και τυλιγοντας τα ποδια της γυρω μου με κρατουσε μεσα της,ωσπου μετα απο λιγο τελειωσα ετσι.
αφου με Ντροπήπου δεν κρατησα παραπανω στον πρωτο γυρο,αποσυρθηκαμε εναλλαξ για ενα γρηγορο ντουζακι πριν την εναρξη του δευτερου.


μιλωντας στο σοσιαλ που ειχαμε μετα τα ντουζακια και πριν την εναρξη του δευτερου ημιχρονου
το κοριτσι ηταν συνεχως καθισμενη πανω στα ποδια μου και δεν αφηνε σε ησυχια τον κρατωντας τον σε εγρηγορση,παιζοντας ελαφρα και προετοιμαζοντας το εδαφος για τη συνεχεια. Ματάκι
σε λιγο εσκυψε και φιλωντας με πρωτα στο στομα,μετα στον κορμο κατεβηκε χαμηλα κι αρχισε μια πιπα με πολυ τεχνη και μαεστρια.
απολαυστικη,υγρη πιπα με εναλλαγες στο ρυθμο της. ποτε επαιρνε μονο το κεφαλι μεσα στο στομα και ποτε τον εβαζε αργα ολον μεσα της. με πολυ σαλιο και πολυ καλη περιποιηση στα μπαλλακια σαλιωνε τα δακτυλα της και ρουφαγε τα μπαλλακια και τους εκανε ενα ελαφρυ μασαζακι που σε απογειωνει.
η καβλα μου ειχε φτασει στο ζενιθ.

βαζω λοιπον κρανος κι ανεβαινει πανω μου σε σταση cow πρωτα και σε αργο ρυθμο. σκυβει μπροστα φιλωντας με κι εγω χουφτωνοντας τα κωλομερια της την κολλαω πανω μου.
της ζηταω να γυρισει σε reverse cow κι εκει ειναι που επαθα το πρωτο εγκεφαλικο,βλεποντας αυτο το θεσπεσιο κωλο να ανεβοκατεβαινει αργα πανω στο καβλι μου. ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
τη χουφτωνω παλι κι αρχιζω να την κοπαναω πιο γρηγορα και με μεγαλυτερη ενταση.
σηκωνομαστε μετα και την βαζω στα τεσσερα πανω στο κρεββατι κι εγω απο πισω της ορθιος παθαινω και το δευτερο εγκεφαλικο αντικρυζοντας αυτη την τρομερη θεα.
μπαινω μεσα της αργα στην αρχη κι ανεβαζοντας ρυθμο στη συνεχεια την επαιρνα ετσι για οσο περισσοτερο μπορουσα.
μετα απο κανα δεκαλεπτο ισχυρο σφυροκοπημα που ενιωσα οτι θελω να τελειωσω βγαζω την καποτα και την χυνω δυνατα στη πλατη και στα κωλομαγουλα της χτυπωντας πανω τους το καβλι μου μεχρι να στραγγισει τελειως.

ειχε ερθει το τελος και το ειχα ευχαριστηθει στο επακρο.
αποσυρθηκαμε κι οι δυο εναλλαξ για τα δεοντα κι εγω χαζευοντας την Αlla που πηγαινε πρωτη στο μπανιο πατωντας στις μυτες των ποδιων της,ειχα εκεινο το χαμογελο της ευτυχιας ζωγραφισμενο στο προσωπο μου.
αυτο που εχουμε ολοι οι αντρες μετα απο μια πληρως και απολυτα επιτυχημενη συνευρεση.

συμπερασματικα λοιπον το κοριτσι ηταν η επιτομη της καβλας για μενα.
ομορφη εμφανισιακα,χαμογελαστη,πολυ συμμετοχικη στον αγωνα,με πολυ καλο στοματικο και γενικα δεν της ελειπε τιποτα πιστευω.
μακαρι ολα τα κοριτσια να ηταν ετσι.
αυτα απο μενα παιχτες. καλο υπολοιπο καλοκαιριου και να περνατε ομορφα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
47.994
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού