Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν θα την πρότεινα!!!
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές. Πάντα είχα φαντασίωση με την συγκεκριμένη κοπέλα από τις φωτογραφίες της πιο πολύ στους χώρους κοινωνικής δικτύωσης. Έτσι αποφάσισα να την πάρω μιας και μου περίσσευαν κάποια λεφτά. Τηλέφωνο με το γραφείο όπου η γλυκύτατη τηλεφωνήτρια μου κλείνει άμεσα ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου. Η κοπέλα άργησε περίπου ένα μισάωρο αλλα όταν ήρθε έπαθα πλάκα. Ψηλή με μπλουζάκι άσπρο χωρίς σουτιέν από μέσα να διαγράφεται η ρόγα της και από κατω ένα τζιν σορτσάκι. Μπήκε για ντουζ και μετά από λίγο βγήκε με ένα μαύρο στριγκακι μόνο. Δεν ήταν ιδιαίτερα ομιλιτικη και αν εγώ δεν ξεκίναγε κουβέντα ούτε που θα μίλαγε λες και την έφεραν με το ζόρι. Στα του αγώνα ξεκίνησε με μια πολύ μέτρια πιπα όπου έβαζε και λίγο δόντι χωρίς να με ενθουσιάσει ιδιαίτερα. Στην συνέχεια ανέβηκε από πάνω μου άρχισε να ψευτοκουνιεται μέχρι που εγώ την γύρισα στα 4 και πήρα το παιχνίδι πάνω μου. Δυνατό σφυροκόπημα για ώρα με την τυπισσα να πονάει λίγο και να το λέει κιόλας που και που μέχρι που εγώ βγήκα και έχυσα στην κωλαρα της η οποία είναι ότι καλύτερο διαθέτει. Ντουζάκι και ξανα στον αγώνα όπου έπρεπε να μου δώσει το κωλαράκι της Γιατί γι'αυτό είχα πληρώσει αλλά έκανε την δύσκολη. Με παρακάλεσε να κάνουμε ότι άλλο θέλω αλλά εγώ θα πλήρωνα γι'αυτό και αρνήθηκα. Μπήκα με δυσκολία προσπάθησα να γίνω λίγο σκληρός μαζί της αλλά η τύπισσα πραγματικά υπέφερε και σταμάτησα. Μετά έκανε ότι μπορούσε να με ικανοποιήσει μέχρι να έρθει το δεύτερο χυσιμο όπου προσφέρθηκε να τα φάει στο πρόσωπο.
Γενικά τα λεφτά της δεν τα αξίζει πιο πολύ έμοιαζε με ιερόδουλη του Μεταξουργείου των 20€. Δεν την συστήνω το μόνο που αξίζει είναι ο κωλος της. Το βυζια της ήταν ψεύτικο μπορείς να βρεις χιλιάδες τετοια βυζια.
Καλή συνέχεια στους αγωνες σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
43
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, perotti, old boy και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2018
"Ντουζάκι και ξανα στον αγώνα όπου έπρεπε να μου δώσει το κωλαράκι της Γιατί γι'αυτό είχα πληρώσει αλλά έκανε την δύσκολη. Με παρακάλεσε να κάνουμε ότι άλλο θέλω αλλά εγώ θα πλήρωνα γι'αυτό και αρνήθηκα. Μπήκα με δυσκολία προσπάθησα να γίνω λίγο σκληρός μαζί της αλλά η τύπισσα πραγματικά υπέφερε και σταμάτησα. Μετά έκανε ότι μπορούσε να με ικανοποιήσει μέχρι να έρθει το δεύτερο χυσιμο όπου προσφέρθηκε να τα φάει στο πρόσωπο."

δεν έπρεπε να είχες μπει καν. μόνος σου το λες, σε παρακάλεσε εξ αρχής...
J
john100
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1