Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 20 10
Call-Girls 34873
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συναντηση με την κοπελα αρκετο καιρο πριν. χτυπαει η πορτα κ απτις προηγουμενες κριτικες ειχα δυστυχως μεγαλες προσδοκιες. ρε παιδια πραγματικα τωρα πως μπορειτε να θεωρειτε την κοπελα ομορφη στο προσωπο?? δηλαδη αν βαθμολογειτε με 7 κ 8 κ 9 για αλλες τι θα βαζατε ? 100? τρωω ξενερα εκει. με το που μπαινει αρχιζει μια παρλα λες κ εχει να δει ανθρωπο 10 χρρονια. κ αρχιζει τα κομπλιμεντα σε αηδιαστικο βαθμο αφου μετα απο κανα 10λεπτο παρλας παιρνει κ τηλεφωνο μια φιλη της κ αρχιζει να της λεει για μενα κ τι μωρο ειναι αυτο που θα με γαμησει κ τι κουκλος ειναι αυτος κ πρεπει να δεις τι πουτσα εχει κ τετοιες μαλακιες. κοριτσια καλοδεχουμενα τα κομπλιμεντα αλλα σε νορμαλ βαθμο.καλο παιδι δεν λεω αλλα με την κουβεντα το παρακανει για μενα προσωπικα. με τα πολλα μετα απο κανα τεταρτο την πειθω να παει για μπανιο, γδυνεται κ βλεπω μια βυζαρα τουμπανη κ ενα κωλο καλουτσικο αλλα με τα πρωτα σημαδια πτωσης. μου ειπε πως συντομα θα βαλει εμφυτευματα κ εκει. γυρναει κ αρχιζει μια ωραια πιπα με σαλιο κ προσπαθειες για dp. της κανω να γλυψει κωλο κ προς εκπλξξη μου μου ζηταει να στηθω στα 4. μου κανει ακουμε κ δεν θα χασεις. στηνομαι κ εγω στα 4 που λετε κ αρχιζει η κοπελα ενα τρομερο γλυφοκωλι ενω ταυτοχρονα παιζει με τη πουτσα κ τα αρχιδια μου. αυτο ηταν το καλυτερο σκηνικο της συναντησης. συνεχεια με σεξ σε διαφορες στασεις οπου παιζει να μιλαγε πιο πολυ απο οτι πριν. κ δεν εννοω βρωμολογα κ τετοια αλλα κουβεντα κανονικη. πηγα χτες για καφε με μια φιλη μου κ τετοια.Κεφάλι σε τοίχο! οσο αυτη μιλαγε εγω απλα συνεχισα κ γαμαγα χωρις να την ακουω. τελειωνω κ μετα απο λιγο εναυσμα 2ου γυρου. αφου καναμε κ οι 2 μπανακια. μια απτα ιδια κ αυτη τη φορα χυσιμο σε στομα. αφου τελειωνω της ζηταω ευγενικα να φυγει στην μια ωρα ενω ειχα κλεισει για μιαμιση με την προφαση οτι ημουν κουρασμενος κ δεν ανταχα για 3ο γυρο. επρεπε κατι να πω κ εγω. η κοπελα προφανεστατα ξενερωσε αλλα δεν μπορουσε να κανει κατι κ με τα πολλα εφυγε στην ωρα σχολιαζοντας οτι της εριξα την αυτοπεποιθηση στα ταρταρα κ εμενα να της ζηταω συγνωμη που δεν αντεχω αλλο. αυτα απο μενα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
duckyduck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
465
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexykonstantina, chris1955, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2018
Κοιτα να δεις....Και ηθελα να την συναντησω...Μετά απο αυτο που διαβασα ειμσι διστακτικος...
15 Αυγούστου, 2018
Ε ένα κακό με την παρλα το έχει θα σιμφωνισω
15 Αυγούστου, 2018
Φίλε με μπέρδεψες...Χμμμ;
Ξενέρωσες αλλά, Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Σίγουρα!
Είμαι βλάξ? Χμμμ;
15 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις δικιο φιλε. μαλλον μου φυγε το βελακι καταλαθος. τι να πω
16 Αυγούστου, 2018
Τί να σου κάνω αν δεν πρόλαβες να διαβάσεις το δικό μου σχόλιο... Tough luck! Ας προσέξουν οι επόμενοι χαχα
17 Αυγούστου, 2018
Με το που μπένει τσιμπούκι κατευθείαν πριν προλάβει να αρχίσει την πάρλα, και μετα γραβατούλα ή μαντηλάκι για φίμωμα και είσαι κομπλέ Ναι!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6