Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυνή επίσκεψη στην περιοχή αρχικά για να δω το νέο αίμα. Στα Νο7 και Νο17 τα κορίτσια ήταν στα δωμάτια, και έτσι ανέβηκα στο Νο14 πάνω, που δεν υπήρχε φωτογραφία της κοπέλας στο αντίστοιχο νήμα, εκτός από μια κομμένη με μόνο βυζιά.

Μπαίνοντας η τσατσά με χαιρέτησε, και πριν πει κάτι άλλο η κοπέλα ήρθε και τριβόταν πάνω μου. Χούφτωσα κωλάρα και βυζάρες, έτριψε το μουνί της στο καβάλο μου, και με επιθετικό μάρκετινγκ με έπεισε να περάσω στο δωμάτιο. Πήρα το πρόγραμμα των 30 μια και σπάνια πληρώνω έξτρα για άκα πίπα. Η κοπέλα είναι Ρουμάνα, μαυριδερή (γυφτορουμάνα δηλαδή), ηλικίας περίπου 25 χρονών, ύψους περίπου 1,65 με 3άρια φυσικά βυζιά, σφικτή αλλά μεγαλούτσικη κωλάρα, και μερικά έξτρα κιλά μοιρασμένα εδώ και εκεί. Μελανό σημείο η οδοντοστοιχία που ο ορθοδοντικός θα έκανε πάρτυ! Θεόστραβα δόντια, αλλά τουλάχιστον δεν είχε άσχημες οσμές κλπ

2-3 λεπτά μετά ήρθε η κοπέλα και μετά τις απαραίτητες συστάσεις ήρθε από πάνω μου. Μου πρόσφερε τα βυζιά της για γλύψιμο, ζούληγμα και παιχνίδι γενικά, δέχτηκε δακτύλιασμα στο μουνί που άρχισε να υγραίνεται, και φιλούσε λαιμό μάγουλα και χείλια χωρίς γλώσσα. Σε λίγα δευτερόλεπτα έτριβε το μουνί της πάνω στον πούτσο μου χιλιοστά πριν την είσοδο. Μια και μοσχομύριζε είπα να την περιποιηθώ λιγάκι. Άνοιξε τα πόδια και έδειχνε να το απολαμβάνει για λίγα λεπτά. Με σταμάτησε και άρπαξε τον πούτσο στο στόμα της, την ώρα που έτριβα τη μουσκεμένη μουνάρα της με μανία. Πέρασε προφυλακτικό και συνέχισε την τσιμπουκοδρομία. Της ζήτησα να καβαλήσει ξανά και κουνήθηκε επιθετικά και με ορμή. Για το τέλος της ζήτησα να γυρίσει στα 4 όπου στήθηκε καλά, άντεξε δυνατό καταχτύπι, και δυνατά χαστούκια στην κωλάρα

Μετά το τέλος έφερε χαρτί, με βοήθησε στην καθαριότητα και με χαιρέτησε ευχαριστώντας με, και ευχόμενη να ξανασυναντηθούμε.

Γενικά μια καλή συνάντηση που κινήθηκε σε έντονο και μη αναμενόμενο ρυθμό, με καλή συμμετοχή από την κοπέλα.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, EH2018, Ettore και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού