Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού με ξεπεταξε η φακλανω Μελίνα από τον δεύτερο όροφο, έκανε μια βόλτα για να ανακτησω δυνάμεις για να ξεσκισω την Όλγα για δεύτερη φορά σε 3 μέρες Ναι!
Μήπως γίνομαι αγαπουλης Χμμμ;Money Mouth
Το σαλόνι άδειο και μετά από μια μικρή αναμονή βγαίνει η Όλγα.
-Α ξαναρθες... θα περάσεις;
-Όχι, ήρθα να σου πω ένα γεια και να φύγω Κουλ
-Χαχαχαχα
Πηγαίνει προς την κουζίνα και εγώ πάω να μπω στο δωμάτιο που είναι δίπλα στην πόρτα αλλά μου λέει από το βάθος :
-Που πας; έλα εδώ.
-Που ρε Χμμμ;
-Εδω... ρεΜατάκι
-Είπες ρε; Θυμός
-Χαχαχαχα, έλα εδώ μέσα και με βάζει στο δωμάτιο απέναντι από την κουζίνα,το οποίο έχω περιγράψει στην προηγούμενη κριτική μου.
-Θες να μπω τώρα ή θες χρόνο να ετοιμαστείς ;
-Ναι μωρέ, έλα σε 5 να πλυθω Καπέλο
-Οκ... ρε Μεγάλο χαμόγελο... ετοιμάσου μωρό μου.
Αφού ετοιμαστηκα και έμεινα με το μποξερ έβλεπα μια τσόντα με την Brandi love η οποία με έφτιαξε λιγάκι Ναι!
Μετα απο 8 λεπτά μπαίνει η κοπέλα και εγώ σαν κυριος σηκώνεται και ξαναχαιρετιομαστε Money Mouth
-Τι έγινε μωρό βλέπεις τηλεόραση; Ματάκι
-Ναι αλλά ήθελα να δω ειδήσεις, όμως δεν έχω το τηλεκοντρόλ Money MouthΘυμόςMoney Mouth
-Χαχαχαχα είσαι τρελός.
Μου πιάνει το πουτσο μέσα από το μποξερακι και γελάει.
-Είναι κάτι αστείο; Χμμμ;
-Γάμησες άλλη ε;
-Που το κατάλαβες;
-Ξέρω εγώ.Γερο-μύστης
-Μάλιστα...
-Βλέπω και ξέρω εγώ... Ήταν καλή;
-Για να μαι εδώ τι λες;
-Εσύ πες μου.
-Μπαααα
Συνεχίσαμε μετά να το χαμουρεμα πέρα από φιλιά βεβαίως που είχε και ασχολία με τα βυζιά της και στη συνέχεια ξαπλωσα για να μου πάρει πιπα Ναι!.
Στην αρχή την εφτυσε και νόμιζα ότι θα μου κάνει ακα πιπα αλλά τελικά έβαλε καποτα. Η διαφορά αυτής της πίπας με την προηγούμενη ήταν ότι με την μία πήγε για deep throat, όμως είχε χρήση δοντιου. Μετά από 5-6 βουτιές έκανε κανονική πιπα με το εφέ που κάνουν πολλές με το να ρουφανε σάλια. Εμένα αυτό δεν με πολύ νοιάζει.
Πρώτη στάση cowgirl, όπου στην αρχή εγώ είχα το πάνω χέρι, αλλά λόγω κούρασης δεν μπορούσα να δώσω πόνο Κεφάλι σε τοίχο!. Το κατάλαβε και πήρε τον έλεγχο κάνοντας κυκλικες κινήσεις κυρίως και πότε ποτέ να το βάζει όλο μέσα της.
Στην συνέχεια περάσαμε στο ιεραποστολικό όπου ήταν πιο θερμή από την πρώτη φορά, αφού μου εγλυφε το αυτί και με τα δύο χέρια της έπιασε τα κωλομερια μου και τα εσπρωχνε για να μπω όλος Ναι!.
Επίσης μου είπε ότι έχω κωλαρα Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Τότε ξαναχτυπησε η γαμιωλα η τσα2 Θυμός,ενω δεν είχαν περάσει 10 λεπτά.
Της λέω να στηθεί στα 4. Στήνεται και αρχίζω να γαμαω με αυτήν να με παρότρυνει να χυσω στο μουνακι της Ναι!.
Λόγω κούρασης και κατάθεσης είχα πτώση ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!
-Τι έγινε μωρό μου.
-Τίποτα, έκανα μαλακια που πήγα στην άλλη Κεφάλι σε τοίχο!
-Έλα πάμε δεν έχεις χρόνο.
Ξαναποκτω μια 70αρα στυση και ξαναρχίζω το πιστονιασμα. Μετά από λίγο ακούω ένα "Ωπα"
-Τι έγινε ΘυμόςΧμμμ;;
-Έφυγε η καποτα
Τραβιεμαι απότομα και βλέπω ότι είχε μείνει στο μουνι Κεφάλι σε τοίχο!.
-Είδες το κατάλαβα εγώ.
Τότε ξαναχτυπαει η τσα2 Θυμός
-Έχεις ένα λεπτό μωρό μου.
-Οκ έλα να σε χυσω.
-Πάνω μου;
-Ναι Καπέλο
-Μην το κάνεις, θα σε σκοτώσω Καπέλο
-Money Mouth και που να χυσω στο κρεβάτι Χμμμ;Θυμός
-Πάνω σου.
Άρχισα να τραβάω μαλακια και αυτή να παιζει με τα αρχιδια μου, αλλά δεν έχυνα Κεφάλι σε τοίχο!.
Η τσα2 ξαναχτυπησε και φώναζε αγανακτησμενη "αντε τελειωνετε, που ακούστηκε να γαμάς 15 λεπτά με 10 ευρώ"
-Καλά τραγουδα εσύ. Μωρό ποιαστην εσύΚαπέλο
-Ποια;
-Την πουτσα, τι ποια
Η φραπεδια με το ένα χέρι, τα χαδια της στο σώμα μου με το άλλο και το γλυκό της πρόσωπο που έφερε κοντά στο δικό μου με έκαναν να χυσω έστω και δύσκολα μια μικρή ποσότητα σπερματος πάνω μου Καπέλο.
Οντας κουρασμένος από δύο γαμήσια μέσα σε μισή ώρα, την ευχαριστησα που έκατσε παραπάνω. Με ευχαρίστησε και αυτή και έφυγε.
Όταν βγήκα έξω με ξαναχερετησε από την κουζίνα.
Η τσα2 δεν βγήκε καθόλου.

Για μένα είναι μια τίμια ιεροδουλη που δεν θα σου κάνει το τρελό κρεβάτι, αλλά αν είσαι καλός μαζί της θα στο ανταποδωσει.
Για να μην υπάρχουν παρεξηγησεις το 9 στις υπηρεσίες το πήρε για απλό πρόγραμμα πάντα. Μην πάει κάποιος νομίζοντας ότι θα γαμησει πορνοσταρ. Επίσης για απλό πρόγραμμα κάνει μεγάλης διάρκειας προκατακτικά.

Η τσα2 η γνωστή μαλακω που χτυπάει στα 7 λεπτά.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, Kerveras, n.smirni76 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2018
Έπρεπε να είχες ένα καλαμάκι του φραπέ και να το έδινες στην τσατσά να σου ρουφήξει τα χύσια από πάνω σου μπας και ηρεμήσει να σε καθάριζε κιόλας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1