Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στον όροφο του συγκεκριμένου οικήματος εργάζονται δύο ωραία μωρά.Η Βίκη Ρωσόφωνο μανούλι,λεπτή με μαλλιά ξανθά απο τα Πιπίνου 118 και Αγκύρας 12 και η Λάνα.Πρόκειται για κοπέλα Ρωσόφωνη,άλογο,πανύψηλη,λεπτή,με μακριά καστανά μαλλιά,λευκό δέρμα και γυαλιά οράσεως.Ολοκαίνουρια.Σε ελεύθερο στοματικό αμφότερες.Δοκίμασα την Λάνα που ήταν καινούρια και έμεινα ευχαριστημένος.Πολύ καλό το μωρό μέσα.Την Βίκη την έχω δοκιμάσει στο Πιπίνου 118 όπου υπάρχει εκεί αντίστοιχη κριτική.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο,είναι ήπιων τόνων,χαμογελαστή,ευγενική και φιλική.Δεν μιλάει Ελληνικά μιας και είναι ολοκαίνουρια αλλά δυστυχώς δεν γνωρίζει καθόλου Αγγλικά.Μικρό το κακό.Μίλησε η γλώσσα του έρωτα που είναι διεθνής και "μιλιέται" παντού.Αρχίσαμε τις αγκαλίές και τα χάδια.Στα φιλιά στο στόμα η Λάνα ήταν δεκτική και ανταπέδιδε θερμά.Υπήρχε χημεία μεταξύ μας.
Ξαπλώσαμε στο κρεββάτι η Λάνα αφαίρεσε τα εσώρουχα της και έμεινε γυμνή.Έβγαλε και τα κοκκάλινα γυαλιά της.Έχει ανοιχτόχρωμους οφθαλμούς απότι μπόρεσα να παρατηρήσω.Πολύ ωραίο σέξυ πρόσωπο και όμορφο κορμί αναφορικά με τα δικά μου γούστα.Στο μουνάκι της είχε και μία σέξυ τριχωτή λωρίδα.Συνεχίσαμε τα προκαταρκτικά παιχνίδια.
Κατόπιν η Λάνα πήρε μωρομάντηλο και καθάρησε την περιοχή.Ξεκίνησε ένα τσιμπούκι που ήταν πολύ καλής ηδονικότητας.Αισθησιακό,αργό,υγρό και βαθύ.Αρχικώς με χέρι και αργότερα και χωρίς χέρι.Της έδειξα να περιποιηθεί και τα δίδυμα και μου έκανε πολύ καλό γλύψιμο ομολογουμένως αφού κατάλαβε πως ήθελα.
Στην στάση του 69 περιποιήθηκα και εγώ το καθαρό και δουλεμένο μουνάκι της και η Λάνα ανταπέδιδε το τσιμπούκι με θέρμη.Το ευχαριστιόταν καλά.
Η Λάνα πέρασε προφυλακτικό.Στα αρνητικά ότι η καπότα ήταν κατακόκκινου χρώματος αλλά σε αυτό δεν φταίει σίγουρα το κορίτσι.Με καβάλησε η πανύψηλη αμαζόνα και άρχισε την ιππασία.Την έφερα κοντά μου και ανέλαβα εγώ δράση ενώ ανταλλάσαμε φιλιά.Επίσης η κοπέλα με έγλυφε για να με καβλώσει.
Κατόπιν η Λάνα με δική της πρωτοβουλία όπως ήταν απο πάνω μου ξάπλωσε ανάσκελα πίσω πατώντας στα πόδια μου με τα χέρια της.Όσο την γαμούσα έβλεπα την παλινδρόμηση που έκανε ο πούτσος μου μέσα στον κόλπο της μιας και είχα φόρα παρτίδα το μουνάκι της μπροστά μου.
Επόμενη στάση το ιεραποστολικό όπου εκεί τη γάμησα αρκετά στενά και η Λάνα το απολάμβανε κρίνοντας απο τα βογγητά της.Κάπου εκεί την κάλεσε σε μία στιγμή και η υπηρεσία.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό και χαιδεύοντας το θεσπέσιο κορμί της και το μουνάκι της με την σέξυ λωρίδα έριξα μία καυτή ποσότητα σπέρματος πάνω της.'Ηταν μία πολύ επιτυχημένη συνεύρεση με έναν άγγελο που πιστεύω να συνεχίσει με το ίδιο μοτίβο.Οποσδήποτε την προτείνω ανεπιφύλακτα προς δοκιμή ειδικά σε όσους τους αρέσουν οι ψηλές λεπτές κοπέλες.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάνα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, mallias20, ZeroTolerance και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2018
Μετά πλένεται ή απλώς σκουπίζεται με χαρτί και πάει στον άλλο πελάτη με το σπέρμα του προηγούμενου;Γι΄αυτό αποφεύγω τις κοπέλες που ανακοινώνουν τέτοιες υπηρεσίες...
12 Αυγούστου, 2018
ΈρωταςΓλώσσα ωραίος παίχτη πόσο πλήρωσες;
M
manthos4
12 Αυγούστου, 2018
Ωραίος Προφέσορα! Καπέλο
Το «Εν κατακλείδι» θέλουμε όμως, το «Εν κατακλείδι»!
Δεν πιστεύω να παρεξηγιέσαι από εμένα!
Μ
Μααλάκας
12 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

«Μετά πλένεται ή απλώς σκουπίζεται με χαρτί και πάει στον άλλο πελάτη με το σπέρμα του προηγούμενου;Γι΄αυτό αποφεύγω τις κοπέλες που ανακοινώνουν τέτοιες υπηρεσίες...»

Καίριο και σοβαρό το ερώτημα.
Μ
Μααλάκας
12 Αυγούστου, 2018
20 ευρώ η τιμή.
Πιστεύω πως πλένεται δεν μου ήρθαν δυσάρεστες οσμές.
14 Αυγούστου, 2018
Καλο ειναι να τα αποφεύγουμε αλλά κ πάλι ποτε θα τα ζήσουμε οταν θα πηγαίνουμε με το πι...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6