Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
DASHA...
Ψάχνοντας στις νέες αφίξεις εντύπωση μου έκανε η Dasha, όμορφη κοπέλα, ξανθιά με μπλε μάτια πλούσια στήθη λευκή επιδερμίδα τι άλλο να ζητήσει κανείς!.
Τηλεφωνώ στο γραφείο για τις λεπτομέρειες και προκύπτει πρόβλημα... η Dasha μιλάει πολύ λίγα αγγλικά... Δεν είμαι ιδιαίτερα απαιτητικός πελάτης, εξήγησα στο γραφείο τις απαιτήσεις μου από την κοπέλα και συνενωθήκαμε να την στείλει διαβασμένη!...
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της όμορφα ντυμένη και ελαφρώς μακιγιαρισμένη, είναι σχεδόν το ίδιο όμορφη όπως και στις φωτογραφίες της που συνήθως κάποια επεξεργασία τους γίνεται... Είναι αρκετά ψηλή με μακριά ξανθά μαλλιά, ματάρες μπλέ (να χάνεσαι) και στήθος ατελείωτο D++ που σε προκαλεί να το χουφτώσεις...
Ήπιαμε κάτι στα γρήγορα προσπαθήσαμε στα Ρώσοαγγλικά να πούμε και καμιά κουβέντα (καταφέραμε αρκετά)... Είναι ευχάριστη κοπέλα, χαμογελαστή
Μετά από ένα γρήγορο φρεσκάρισμα βγήκε από το μπάνιο φορώντας τα μπλέ εσώρουχα που είναι στις φωτογραφίες της (το είχα ζητήσει από το γραφείο)...
Ήρθε στην αγκαλιά μου κάθισε στα γόνατά μου και ξεκινήσαμε τα φιλιά και τα παλαμουτιάσματα...
Δειλά στην αρχή τα φιλιά μας αλλά στην πορεία εξελίχτηκαν σε γλωσσόφιλα με αρκετή δόση πάθους!... Έχει λεία βελούδινη επιδερμίδα που δεν ξεκολλούσαν τα χέρια μου από πάνω τους!...
Της έβγαλα τα εσώρουχα και έπεσα με τα μούτρα στα μεγάλα και απαλά βυζιά της που δεν χόρταινα να τα ζουλάω και να ρουφάω τις ρώγες της εναλλάξ!.. Επόμενη στάση η πολυαναμενώμενη 69 που επιτέλους γεύτηκα τους χυμούς της από το αποτριχωμένο μουνάκι της και την πίπα της που η Dasha δίνει ρεσιτάλ!... Δυνατά ρουφήγματα στο πουτσοκέφαλο... βαθύ λαρύγγι και μαλάξεις στα αρχίδια...
Η πρώτη εξπερμάτωση ήρθε γρήγορα στην καθιερωμένη ιεραποστολική στάση δίνοντας πεταχτά φιλιά στο στόμα και χαζεύω τας τις μπλέ ματάρες της που μόνο αδιάφορα δεν με κοιτούσαν!... Η κοπέλα το ζούσε μαζί μου το σεξ και τολμώ να πω ότι το ευχαριστήθηκε...
Έγινε ένα μικρό αλλά απαραίτητο τάιμ άουτ για να ανακτήσω δυνάμεις και να ξεπλύνουμε τον ιδρώτα που χύσαμε!...
Όπως καταλαβαίνετε ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε στο ντουζ … Δεν ήταν εύκολο να είμαι στο ντουζ με έναν τέτοιο κορίτσαρο, να τριβόμαστε με τις σαπουνάδες και να μην έρθει η απόλυτη στύση… Ξεπλυθήκαμε επιμελώς και αφού γονάτισε μπροστά μου απόλαυσα την πίπα της στα όρθια και όχι μόνο… Προτού καταλήξουμε στο κρεβάτι το κάναμε σε ένα σωρό μέρη ξεκινώντας από το τραπέζι του νιπτήρα, στο τραπέζι του δωματίου και στην πολυθρόνα που εκεί εξάντλησα την φαντασία μου σε στάσεις και την υπομονή της κοπέλας… και ο δεύτερος οργασμός ήρθε στην ποιο ηδονική στάση την ιεραποστολική έχοντας τα πόδια της τυλιγμένα στην μέση μου και δίνοντας γαλλικά φιλιά στο στόμα!...
Η Dasha ήταν ένα από τα καλά ραντεβού μου ως τώρα και σίγουρα θα την θυμάμαι!...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Wat69, GMetaxas και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού