Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση πριν κανένα μήνα. Ημερομηνία ενδεικτική.
Μετά από μέρες αποχής και αφού φαντασιώνομαι ναρεςμου πέφτω πάνω στην κριτική από τον PSAXTIRI.
Κάτι μου κάνει κλικ και με 2 μηνύματα οργανώνεται το έγκλημα.
Ραντεβού νωρίς το μεσημέρι παραλιακά.
Σκάνε λοιπόν μύτη οι αδερφές στην ώρα τους.
Είναι ή δεν είναι αδερφές μικρή σημασία έχει.
Αλλά εαν σας φτιάχνει η ιδέα μοιάζουν αρκετά με μερικά χρονάκια διαφορά.
Πολύ ορεξάτες, ευχάριστες και μοσχομυριστές.
Γλωσσοφιλα και κάβλα με το καλησπέρα!
Φρεσκαρίστηκαν και οι δυο στο μπάνιο παρόλο που ηταν πεντακάθαρες. Ειχα όλα τα σύνεργα μαζί.
Από πρόσωπο η Monica με πιο λεπτά χαρακτηριστικά, λιγο γαμψή μυτούλα και σκούρο δέρμα, η Bianca με πιο άγριο πρόσωπο, γωνίες αλλά για εμένα πιο καυλωτικό!
Σώμα η Monica πιο αδύνατο και όμορφο με απαλή επιδερμίδα, ωραίο βυζακι και λαχταριστό κωλαράκι ενώ η Bianca πιο δεμένο, με λιγα κιλάκια επιπλέον αλλά με δυνατους ώμους που προσωπικά με τρελαίνουν,
μεγαλύτερο στήθος αλλά λιγότερο σφρυγιλό.
Επικοινωνία άριστη στα Ελληνικά.
Διάθεση για συμμετοχή 10αρι.
Δεν κολωσανε σε τίποτα!
Ειχαν φέρει και toys που ομως τα ξεχάσαμε....
Η πρώτη κατάθεση έγινε πολύ γρήγορα γιατί δεν άντεχα και αφού τις έβαλα στα γόνατα και τον κάρφωνα βαθιά στο λαρύγγι πότε της μιας και πότε της άλλης τις έβαλα να φιληθούν μεταξύ τους με βαθιά γλωσσοφιλα και τους τα εριξα πρόσωπο και στόμα! Μεγάλη κάβλα!!!
Φρεσκαρισμα από όλους μας και αρχίζει το ματς μετά το ζέσταμα.
Πίπες για σεμινάριο. Πέσανε γλυφομούνια και γλυφοκωλίδια από μένα και στις δύο αλλά Και μεταξύ τους νον-στοπ. Όλα βέβαια αφου τους ζητούσα τι να κάνουν. Πρόθυμες για όλα.
Πρωτη με έχυσε η Monica και η Bianca την πείραζε αλλά οταν έχυσε στο στόμα μου την άκουσε ολο το ξενοδοχείο.
Το κυριότερο στην όλη φάση είναι ότι γουστάραν και οι δύο και προσέφεραν τσ πάντα με άριστη διάθεση.
Ωραίοι διάλογοι μεταξύ τους. Γαμώ τα τυπακια.
Φυσικά αφού τις ξεσκισα εναλλάξ τους είπα ότι ήρθε η ώρα για τα κωλαράκια τους.
Και οι δύο είπαν θα προσπαθήσουμε.
Στενά και τα δύο. Λίγο γλύψιμο, λιγο σάλιο και λίγο δάχτυλο έκαναν δουλίτσα.
Πρώτη τον έφαγε η μικρή. Μπήκα σιγά σιγά και μετά έπεσε σφυροκόπημα μεχρι τον πάτο της.
Η Bianca τη φιλούσε τηε έπιανε τα βυζια και με αγκάλιαζε και με φιλούσε κι εμένα.
Αλλάξαμε μερικές στάσεις στο αναλ μεχρι που παίζοντας με την κλειτορίδα της ενω τη γάμαγα από τον κώλο με έχυσε με σπασμούς.
Τον έβγαλα και γυρισε η μικρή και λέει "Bianca τώρα σειρά σου να σου γαμήσει τον κώλο".
Η Bianca ειχε φτιαχτεί και φαινόταν, με γούσταρε ιδιαιτέρως νομίζω αλλά με παρακάλεσε να πάω με το μαλακό γιατί είχε καιρό να τον φάει από πίσω.
Ηταν όντως πολύ σφιχτή, αλλά μόλις άνοιξε φωνάζε "γάμα μου τον κώλο, σκισε με" και έσφιγγε τα βυζιά της. Την πήρα από κώλο στα 4, στο πλάι, σε ιεραποστολικό με τα ποδια στους ωμους της, στο όρθιο και ενδιάμεσα αλλάζαμε λάστιχο και γαμαγα την αδερφή της και ξανά πάλι κώλο.
Στο χυσιμο η Bianca φωναζε διπλασια από τη μικρή.
Στο τελος επειδή τελείωνε η ώρα τις ξαναβαλα στα γόνατα τις έβαλα πάλι να φιλιούνται και με μπόλικο μαουθφακ και ντιπ κατά ντιπ θρόουτ μετά από μερικά λεπτά τις ψέκασα και τις 2 στο πρόσωπο και τους τα εριξα και στο στόμα.
Συμπέρασμα: μπορείς να έχεις ΤΗ μουνάρα ή ΤΙΣ μουνάρες σε ντούο και να μην περασεις και τοσο καλά αλλά όταν έχεις 2 κορίτσια με τόσο καλή διάθεση και όρεξη να σε ικανοποιήσουν νιώθεις βασιλιάς!!!
Για μένα αξίζουν εαν ξέρεις τι περιμένεις απο εμφάνιση γιατί έχουν άριστες υπηρεσίες και συμπεριφορά.
270 το duo για 1 ώρα καλό deal και με 60 (30+30) γαμας και 2 κωλαράκια.
Εδώ μαζεύουν χαρτί κάτι μπαλοτσες και κατι κομοδίνα!
Κι όποιος τις πάρει μαζί θυμηθείτε NO MERCY!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
330€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
YourLover
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
1 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
5.366
Πόντοι:
24.000
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., Ettore, tergo και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2018
Φιλαρακι όπως τα λες είναι. Καυλιάρες μέχρι τελικής πτώσης. Είναι πραγματικές αδελφές και αυτό το ξέρω πολύ καλά πίστεψέ με. Της Bianca της πηγαίνουν τα λίγα κιλά που πήρε, αν και μου είπε πρόσφατα πως κάνει δίαιτα και θέλει να τα χάσει.... Πάντως είναι για extreme καταστάσεις και άν πάρει κάποιος μαζί και την κολλητή τους τη Νάταλι θα δει πυροτεχνήματα. Καθαρή Ρουμάνικη σχολή..
09 Αυγούστου, 2018
Γράφεις ωραία αλλά γαμαωουάλας alert
09 Αυγούστου, 2018
Τύπε καύλωσα. +1 και για την παραπομπή σε Sisters 0f Mercy Ναι!
10 Αυγούστου, 2018
Οι πολύ ΜΕΓΑΛΟΙ γαμιαδες είναι μετριόφρων!

Τώρα εσυ μάλλον είσαι η εξαίρεση Money MouthMoney Mouth

Όπου ακούς πολλά κεράσια παρε και μικρό καλάθι Γερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4