Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφού χαιρετίσω τους συναγωνιστές και συμφωνήσω -σχεδόν απόλυτα- με τον προλαλήσαντα Jack, να πως πω αναφέρομαι στην πρώτη από τις δύο μέχρι τούδε συνευρέσεις μου με το ρωσικό MIG.
Η κοπέλα μου προτάθηκε από το γραφείο με το οποίο "συνεργάζομαι" χρόνια και ξέρουν πολύ καλά τα χούγια μου..
Έχει απίστευτο fit κορμί, πρόσωπο με σέξι γωνίες, όμορφα εκφραστικά μάτια. Οι φωτό την αδικούν ίσως, αλλά αφήνουν να πλανιέται και κάποιο μυστήριο που σε προκαλούν να το ανακαλύψεις. Το 9 στην επικοινωνία είναι για τα λίγα Ελληνικά της. Φυσικά μιλάει άπταιστα αγγλικά , είναι έξυπνη , ευχάριστη και ηφαίστειο στον αγώνα.
Η Νάντια έχει άποψη για τη δουλειά της και για το σεξ. Στην συζ'ητηση του ημιχρόνου , μου είπε πως το σεξ είναι υγεία, απόλαυση και παράγοντας ψυχικής ισορροπίας. Ετσι το βλέπει και της αρέσει να το απολαμβάνει με τον εκάστοτε παρτεναίρ της.
Της αρέσει πολύ να γλύφει εκτός από το όργανο,τις ρώγες, να έρχεται σε επαφή σώμα με σώμα. Αγαπημένη σταση στα τέσσερα και το ιεραποστολικό. Το σφιχτό γυμνασμένο της κορμί της δίνει τη δυνατότητα να δουλεύει χωρίς κούραση όλες τις στάσεις. Στις καύλες της απάνω γουστάρει τρελά και κώλο που όμως τον χρεώνει ακριβούτσικα, γι'αυτό και το 9 στο vfm.
Εν κατακλείδι όποιος την προτιμήσει θα περάσει καλά και θα φύγει "άδειος". Φίλη της είναι η Όλγα του ίδιου γραφείου. Μάλλον την επόμενη φορά θα τις "χτυπήσω" και τις δυο για να τσεκάρω και τις "άλλες" επιδόσεις τους.
Αυτά, ελπίζω να βοήθησα. Να γαμάτε καλά όσο λείπουν διακοπές τα γυναικόπαιδα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
620
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, mad_max, LanciaRallye037 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2018
ενταξει περασες τελεια και χαιρομαστε και εμεις γι αυτό
αλλα ρε φιλε 9 στην επικοινωνια ενώ δεν ξερει καλα ελληνικα?
και 9 στο vfm όταν με 10-20-30 ευρω καποια δινει και κωλο?
ειπαμε vfm δεν μπορει να είναι η φερραρι και η πορσε, vfm μπορει να είναι το Hyundai και το Toyota, που μπορουν να εχουν παρονομαστη χαμηλη τιμη και αριθμητη καλη αποδοση.
σκετος μεγαλος αριθμητης ή μικρος παρανομαστης δεν αρκει.
δηλαδή αν βαζεις 9 χωρις κωλο με 170 ευρω,
με κωλο στα 20 ευρω ποσο θα εβαζες? 19? δεν γινεται.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν με διαβασες καλα φαινεται... 170 με κωλο λεμε. Στα 150 θα εβαζα 10. Αφου δεν χρεωνει ουτε cim ουτε cif. Για.πηγαινε να δεις κατι μπαλοτσες και τι χρεώνουν εξτρα. Τα έχω ταισει καλά τα " αλογα" και πίστεψε με ξερω καλα τι γραφω.
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ nik1410
Όχι ρε φίλε, εξαρτάται και από τον κώλο! Αν είναι μηδέν ο αριθμητής, όσο μικρός και να είναι ο παρανομαστής, μηδέν εις το πηλίκον. Από ιδία πείρα, γενικά συμφωνώ με τη βαθμολογία της κριτικής, αν και προσωπικά θα αφαιρούσα 1 μονάδα από παντού, αλλά αυτό δεν αλλάζει την ουσία. Σχετικά με την επικοινωνία, ειδικά για τα CTs, αλλά και για τα CGs, είθισται σαν γλώσσα επικοινωνίας να θεωρείται αποδεκτή η Αγγλική. Η κοπέλα τα μιλάει ικανοποιητικά.
09 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι μια χαρα σε βρισκω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4