Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25445
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενδιαφέρουσα περίπτωση γαζέλας με φωτογραφίες που τραβάει το βλέμμα ο πεταχτός κώλος της. Στη πραγματικότητα είναι εντυπωσιακή για γαζέλα με ύψος κοντά στο 1.70 και αδύνατο σφιχτό σώμα.

Ξεκίνησα σε χαλαρή φάση για να δω πως παίζει χαϊδεύοντας και φιλώντας το σώμα της και μετά λίγο στόμα. Μόνη της κάποια στιγμή κατέβηκε στον πούτσο μου και άρχισε πίπα βαθιά και υγρή. Τη σταμάτησα για να ξεκινήσουμε επειδή ήμουν πολύ καυλωμένος για να μη χύσω. Τη γάμησα στα τέσσερα με θέα, τι άλλο, την κωλάρα και στράγγιξα το πρώτο σπέρμα μου στο λάστιχο. Στήνεται πολύ καλά να το πάρει όλο μέσα με έμφαση στο να τουρλώνει την κωλάρα της.

Στην ενδιάμεση επικοινωνία της βάζω ένα 7 γιατί μιλάει καλά Αγγλικά. Μόλις μου σηκώθηκε πάλι ξεκινήσαμε τον δεύτερο γύρο. Με ακολούθησε σε αυτά που ζήτησα χωρίς να αρνηθεί κάτι αν και δε ζητάω τίποτα εξεζητημένο. Μόλις κατάλαβα ότι κόντευε να τελειώσει ο χρόνος έβαλα λίγα γκάζια και χωρίς να με αγχώσει έχυσα τα τελευταία γραμμάρια σπέρματος μου.

Όμορφη εντυπωσιακή γαζέλα και καλές υπηρεσίες. Το μόνο μειονέκτημα οι κάπως φτιαχτές κραυγές της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, chris1955, nec και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού