Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από κάποιο καιρό απουσίας η Μαρία ήρθε πάλι στην Ελλάδα και γύρισε στα γνωστά λημέρια . Για την κοπέλα τι να πω ; Δεν είναι η πρώτη φορά που την πήρα και περίμενα πως και πως να ξανάρθει από τη Ρωσία . Για όσους δεν ξέρουν η Μαρία είναι ψηλή - περίπου 1.72 , ξανθιά , 40 άρα με σώμα 20 χρόνης - είναι ίσως από τις λίγες αδύνατες σαραντάρες που κυκλοφορούν στα μαγαζιά της ευρύτερης περιοχής . Η επίσκεψη έλαβε χώρα το πρωί καθημερινής ημέρας , για να την πετύχω ελεύθερη - πράγμα δύσκολο το Σαββατοκύριακο . Αφού λοιπόν παρέλασαν πρώτα άλλες τρεις κοπέλες ,λίγο παχουλός για τα γούστα μου , δεν το σκέφτηκα καθόλου . Δίνω το εικοσαρικάκι στην τσα 2 και περνάω στο δωμάτιο . Γδύνονται ,ξαπλώνω και σε λίγο έρχεται το ρωσικό άλογο . Με αρχίζει σε γλυψιματα σε όλο το κορμί και χάδια στην ευαίσθητη περιοχή . Αφού έχω καυλώσει μου κάνει μια βαθιά υγρή πίπα και περιποιείται με τη γλώσσα της τα αρχιδακι@@ . Πέρασμα προφυλακτικού και αρχίζω με πισοκολλητο . Τη σφυροκοπάω αλύπητα χωρίς σταματημό . Αλλαγή στάσης , ξαπλώνει στο κρεβάτι, εγώ από πάνω , όπου συνεχίζω να την σφυροκοπώ χωρίς σταματημό . Αυτή να με χάιδευε στο στήθος και στις ρώγες και εγώ να της σηκώνω τα πόδια πιο ψηλά ... Συνεχισα απτόητος , μέχρι που έκανα κατάθεση .... Εν ολίγης η Μαρία συνίσταται για όσους θέλουν να συνδυάσουν την καλή εμφάνιση σαρανταρας και το ποιοτικό πρόγραμμα, με άνεση χρόνου - τουλάχιστον τις καθημερινές ημέρες .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
41
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Ημεδαπος , Bonecrusher και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
Μάλλον για Διδύμου 27 αναφέρεσαι συναγωνιστή...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1