Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
H Nατασσα ειναι γνωστη κορασιδα στην πιατσα, ειναι ψηλη ξανθια Μολδαβεζα με αδυνατο προς το σκιννυ κορμι και περιεργη ποντικισια φατσα.Ειναι γυρω στα 25 αλλα φαινεται αρκετα μεγαλυτερη καθως εχει σπασει δεν ξερω και γω απο τι.
Την κορασιδα την ειχα βαλει στο ψυγειο γιατι δε μου τα ελεγε καλα τελευταια φορα που την ειχα παρει.
Δυστυχως εκει επρεπε να την αφησω, απο σημερα μπαινει στην καταψυξη στους -18c. Money Mouth
Το προγραμμα της ειναι απλο, εχει αφαιρεσει το 69 το ελευθερο τσιμπουκι και τα γλωσσοφιλα που εδινε πιο παλια. Κεφάλι σε τοίχο!
Η Νατασσα ηρθε στο δωματιο και απο την αρχη φανηκε οτι ηταν πολυ βιαστικη, εσκισε την καποτα και αμεσως
προσπαθησε να μου την περασει με τριποντο αλα σπανουλης απο τα 7,5 μετρα. Θυμός
Της εκοψα τη φορα και της ειπα περιμενε βρε κοπελια να γλειψω λιγο βυζακι ...
Ανασηκωθηκα λοιπον και πλησιασα την Νατασσα οπου εριξα ενα γερο γλειψιμο στα 1,5αρια βυζια της
ρουφωντας τις ρωγες της ωστοσο αυτη εδειχνε οτι βιαζοταν να προχωρησουμε.
Μου περασε την καποτα και μου αρχισε μια γρηγορη βιαστικη πιπα με πολυ χερι και με εντονο παιξιμο.
Την ανεβασα απο πανω μου οπου με τις πατουσες στο πατωμα αρχισε να κοπανιεται δυνατα πανω στο καυλι μου.
Σημειωτεον το μουνι της ηταν αρκετα χαλαρο.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου στηθηκε καλα και την σφυροκοπησα δυνατα με τη Νατασσα να βογγαει αλλα να τον
τρωει τιμια.
Θα μπορουσα να την ειχα τελειωσει σε αυτη τη σταση αλλα η κορασις απο μονη της πηρε την πρωτοβουλια πανω
στο σφυροκοπημα να τραβηχτει και να γυρισει σε κανονικη σταση.
Δεν εφερα αντιρηση και χωθηκα αναμεσα στα ποδια της οπου αρχισα να την γαμω δυνατα με τη Νατασσα να κουνιεται
απο κατω μου προκειμενου να με αδειασει πιο γρηγορα.
Τα καταφερε τελικα και με εχυσε οποτε και εφυγε πολυ βιαστικα απο το δωματιο.
Επισης ανεξηγητη συμπεριφορα και απο την κοντη γρια υπηρεσια με το κοντο μαλλι η οποια αμεσως μετα την αποχωρηση της κορασιδας
απο το δωματιο ηρθε εξω απο την πορτα και μου ειπε να ντυθω λιγο γρηγορα.
Τι εγινε πλακωσαν πελατες λεω ? Ντυθηκα βιαστικά και κατα την εξοδο μου απο τον οικο δεν υπηρχε ουτε ενας πελατης
να περιμενει για δωματιο η να ειναι στο σαλονι.
Μυστηρια πραματα....


Συμπερασματικα η Νατασσα ειναι μια εμφανισημη για την περιοχη κορασιδα αλλα η βιασυνη της μεσα στο δωματιο ηταν
ανεξηγητη. Δε μπορω να λειτουργησω ετσι οποτε δε θα ξαναπροτιμηθει.
Ελπιζω να περασετε καλυτερα εαν την δοκιμασετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2018
Όνομα κοπέλας
Nατάσσα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.610
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, jimadams71, Anderssen_ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού