Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με το που αναρτήθηκαν οι φωτογραφίες της Αλεξάνδρας κάτι έπαθα, είναι η αύρα της που προξένησε την ανάγκη να την γνωρίσω, η για να είμαστε πιο ακριβείς να την γαμήσω. Το στύλ της μοιάζει με αυτό της πρώτης γυναίκας που έκανα σεξ και είχα την τύχη να διακορεύσω παλιά, το 1997 και μάλλον το ασυνείδητο είναι αυτό που δημιούργησε την έλξη. (φρουδική ανάλυση!)
Η συνεννόηση με το γραφείο ήταν έυκολη και ώρες αργότερα, τοκ τοκ χτύπησε η πόρτα του δωματίου στον γαμηστρώνα που νοίκιασα με 23 € χωρίς απόδειξη φυσικα. Απο κοντά η Αλεξάνδρα δεν είναι όπως στις πειραγμένες φωτογραφίες αλλά ασφαλως της μοιάζει. Πρόκειται για γυναίκα λίγο πριν τα 40 με εμφανή κυτταρίτιδα, χαλαρό σώμα, ωραίο πρόσωπο, γλυκό χαμόγελο και περιποιημένα νύχια. Το μουνάκι της δεν είναι ξεχειλωμένο και η κωλοτρυπίδα μαλακή που γλυστράει. Στο πρόσωπο είναι όπως στις φωτογραφίες. Επιπλέον το ντύσιμο της ήταν απλό, ούτε γόβες, ούτε μίνια ούτε ξεκολέ αξεσουάρ. Ενα άλλο αρνητικό που προσάπτω στο γραφείο κι οχι στην κοπέλα είναι η εθνικότητα της. Η Αλεξάνδρα μιλάει πολύ καλά ελληνικά, γνωρίζει τον τρόπο σκέψη μας και τις συνήθειες μας αλλά δεν είναι ελληνίδα. Περίμενα απο αυτό το πρακτορείο να ακριβολογεί όταν γράφει για εθνικότητες. Αφού δεν ακριβολογεί έπεσε το κύρος του στα μάτια μου. Στα του αγώνα τώρα. Κορυφαία διάθεση/συμμετοχή απο μέρους της, διάλογος, επικοινωνία, μαζασάρα, ζεστασιά, οικειότητα, αφήνει να πάιξεις με τις τρυπούλες της, φιλάει, τσιμπουκώνει. Κάτι που έκανα μαζί της το οποίο δεν κάνω γενικά με πουτάνες είναι πως την άφησα να με πιπώσει ακάποτα. Προσεύχομαι στο ματς να μην το μετανιώσω. Δεν συστήνω την εν λόγο ιερόδουλο σε αυτούς που θέλουν pse και νεανικά φιδίσια κορμιά. Αντιθετα την συστήνω σε εκείνους που καυλώνουν με milfs, που θέλουν παρέα και διάλογο και για gfe. Στο κόστος περιλαμβάνω και το ξενοδοχείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
153€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.313
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Europunk, old boy, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2018
Αλβανο το μωρο?
22 Ιουλίου, 2018
τι εθνικοτητας ειναι φιλε μου?βουλγαρα η αλβανεζα?
22 Ιουλίου, 2018
Κλασικό Αλβανικό κόλπο.
Κάπως έτσι και εγώ στην προσπάθεια μου να γαμάω Ελληνίδες έχω βαρεθεί να παίρνω Αλβανέζες
23 Ιουλίου, 2018
Μπράβο φίλε που έθιξες το θέμα της εθνικότητας. Είναι κοροϊδία να πληρώνεις Ελληνίδα κ να αγοράζεις αλβανίδα..
24 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

...και επισης κοπελες με ψευτοφωτογραφιες.Εχει καταντησει μαστιγα..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5