Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ξερω τι να προσθεσω σχετικα με τις υπολοιπες κριτικες για τη Vlada.
Η κοπελα ειναι κυριολεκτικα ομορφη στο προσωπο με επισης ομορφο σωμα.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΜΩΣ μ'αρεσουν πιο κοριτσιστικα χαρακτηριστικα και δεν μπορω να τη χαρακτηρισω "ντουμπανο" στο δικο μου καρνε.
Λιγο η απουσια γλωσσοφιλων, λιγο το 30 ηλικιακα, λιγο η ελλειψη επικοινωνιας, λιγο η σιλικονη που την αισθανεσαι οταν τη χουφτωνεις και φαινεται απο τις 2 ουλες που εχει και πολυ απο την επαγγελματικη κονσερβα, ηταν τα αρνητικα στοιχεια της συνευρεσης.
Στην πιπα το προσπαθει και πιεζει να τον χωσει πιο βαθεια και το καταφερνει σε ικανοποιητικο βαθμο, ετρεχαν και τα σαλια της σε καποια φαση που ηταν μεγαλο συν, αλλα ηταν επισης μονοτονη και επειτα απο ωρα βαρετη.
Στο σεξ αλλαξαμε 5 στασεις, με αποκορυφωμα να την εχω ορθια στο καθρεφτη και να θαυμαζω το ατι που γαμαω ωσπου εδειξε οτι πονουσε και αλλαξαμε, γενικως ομως η αισθηση δεν ηταν και η καλυτερη, μου φανηκε λιγο ανοιχτη στις διεισδυσεις.
Δευτερη φορα δεν καταφερα να τελειωσω, της ειπα αν θελει να φυγει και αυτη στα 10 λεπτα που μεινανε μου εκανε μασαζ...και καλα...Γελαει ο κοσμος, αλλα απο το κοιταμε αμηχανα τον καθρεφτη απο το ταβανι του Bill, καλυτερα η εναλλακτικη.
Τα λεφτα μου βεβαια σε καμια περιπτωση δεν τα εκλαψα, αλλα δεν ειμαι και σε επιπεδο που το κατα-ευχαριστηθηκα κιολας σαν τους υπολοιπους συναγωνιστες.
Τελος να ενημερωσω γιαυτους που δεν προλαβανε οτι μου ανεφερε οτι θα ξαναρθει το Σεπτεμβριο.

Καλα να περναμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dokari
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, pannap, Dirty69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού