Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καολημερίζω όλους τους θαυμαστές της Jennifer. (Προς ενημέρωση όλων των συναγωνιστών αυτού του site, θα περιγράψω τις εντυπώσεις της συνάντησης βάση των δικών μου κριτηρίων/εντυπώσεων και με τα δικά μου μάτια. Αυτό δε θα πει ότι είναι υποχρεωτικό να ισχύει για όλους κι να αρέσει η Τζένη σε όλους.)

Θα προσπαθήσω να είμαι όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός μπορώ, αλλά δε ξέρω αν θα τα καταφέρω.

Προσοχή, συναγωνιστές, μην την πατήσετε και την ερωτευτείτε όπως εγώ ...!!!

Πανεύκολη συνεννόηση με 2 μηνύματα κι κλείσιμο δωματίου σε γνωστό ξενοδοχείο στη Γλυφάδα. (Να πω εδώ ότι η ίδια απαντάει στο τηλέφωνο, κι αυτό που βλέπεις στις φώτο, αυτό θα συναντήσεις και πολύ καλύτερη μάλιστα. Πιστεύω ότι οι φώτο την αδικούν λίγο). Της στέλνω τον αριθμό δωματίου, που είχα πάει κανένα μισάωρο νωρίτερα, έκανα το μπανάκι μου κι την περίμενα ξαπλωμένος να χαζεύω στη τηλεόραση.
Κτυπάει η πόρτα κι βλέπω αυτό ακριβώς που περίμενα κι αυτό που είχα δει στις φώτο (οι φώτο της ακριβέστατες, αν κι πιστεύω ότι την αδικούν λίγο). Το Τζενάκι (καλύτερα Jennifer όπως προτιμάει να τη φωνάζουν), είχε έρθει ακριβώς όπως της είχα ζητήσει να είναι ντυμένη. Δε θα πολυλογήσω για την πρώτη ματιά κι τη χημεία που φάνηκε να υπήρξε μεταξύ μας από το πρώτο δευτερόλεπτο! Το μόνο που θα αναφέρω είναι ότι δε πρόλαβε να μπει μέσα στο δωμάτιο κι το πρώτο παιχνίδι παίχτηκε στην είσοδο του δωματίου αφού έκλεισα τη πόρτα σπρώχνοντάς την με το πόδι μου, με πολύωρη περιποίηση από πλευράς μου κι με τη Jennifer να το απολαμβάνει λες κι ήμουν ο δεσμός της.
Απίστευτη συμμετοχή, άψογη σε όλα της, με συμβουλές πως ήθελε κάποια πράγματα, πως της άρεσε καλύτερα και αυτό φάνηκε πολύ, αφού όταν έφτασα στο επίμαχο σημείο του σώματός της γεύτηκα τα υγρά της που ήταν λες κι είχες ανοίξει τη βρύση του μπάνιου κι είχε πλημυρίσει όλος ο χώρος!!!!!! Σε όλη τη διάρκεια της περιποίησης μου, η Jennifer – όπως έχω ήδη αναφέρει – είχε μια εξαιρετική συμμετοχή, με βογκητά, υποδείξεις πώς να κάνω το συγκεκριμένο πράγμα κλπ. κλπ. Δεν είχα την αίσθηση ότι βρισκόμουν με μια gc αλλά με την κοπέλα μου.
Η Jennifer μου θύμισε την Διοτίμα (Η Διοτίμα -ενν. η γυναίκα που τιμά τον Δία- από την Αρχαία Μαντινεία, τοποθετείται χρονολογικά στο 2ο μισό του 5ου αι. π.Χ.), η οποία μπορεί να σου διδάξει έναν άλλο τρόπο του έρωτα!!!!

Για να μην μακρηγορώ ….. κι για να επανέλθω στα της συνάντησης μας, με την σύγχρονη ιέρεια του έρωτα, μετά από τα μπανάκια μας, η συνέχεια μας βρήκε στο εσωτερικό του δωματίου, να τιμούμε δεόντως κάθε έπιπλο του αλλά κυρίως το κρεβάτι στο οποίο παίχτηκαν πολλές στάσεις κι παιχνίδια. Η Jennifer, μου ανταπέδωσε την περιποίηση με μια απολαυστικότατη πίπα υψηλών προδιαγραφών βαθιά και πολύ υγρή, με περιποίηση της γύρω περιοχής κι όχι μόνο, με ένα απίστευτα ωραίο μασαζάκι κι στη συνέχεια μια ακροβατική διείσδυση στο μοσχοβολιστό μουνάκι της (αφού είχε βάλει προφυλακτικό). Είχε κάτσει επάνω του με τέτοιο τρόπο που τον είχε όλο μέσα της κι μετά βίας προσπαθούσα να κρατηθώ να μην τελειώσω. Με μία κίνηση μου της έδωσα να καταλάβει ότι θέλω να την γυρίσω στο πλάι να κοιτάζει τον απέναντι καθρέπτη στον τοίχο ενώ εγώ τον έβαζα αργά αργά στη πίσω οπή ενώ ταυτόχρονα με το ένα χέρι ζούλαγα το βυζάκι της και με το άλλο έσπρωχνα βαθιά δυο δάχτυλα στην μπροστινή της τρύπα ... Το τέλος ήρθε βαθιά μέσα στη πίσω τρυπούλα της και εκείνη με το χαμόγελο στο στόμα όπως πάντα και ξαναμένη τον έβγαλε και μου τον σκούπισε με το στόμα και με περιποίηση της γύρω περιοχής, λες κι ήθελε να συνεχίσει το παιχνίδι.
Αυτό που με απογείωσε ήταν όταν την είχα στα 4 με θέα στον καθρέπτη το όμορφο προσωπάκι της, να βλέπω τα μάτια της (αυτές τις απίθανες ματάρες που λατρεύω) κι τις εκφράσεις του προσώπου της όταν της άρεσε αυτό που έκανα, με τις κραυγούλες της κι να δαγκώνει τα χείλη της από ηδονή! Δε μπορώ να το περιγράψω με λόγια! Δε ξέρω αν ήταν αλήθεια (αν δεν ήταν θα πρέπει να γίνει ηθοποιός γιατί ήταν εντελώς αληθοφανή όλη της η συμπεριφορά και σίγουρα θα έπαιρνε το ¨Όσκαρ 1ου γυναικείου ρόλου).
Με τέτοια παιχνίδια κι πολλά άλλα πέρασαν πάνω από δύο ώρες χωρίς να το καταλάβουμε, με χαλαρή συζήτηση (εξαιρετική στο social, συζητήσαμε για διάφορα θέματα γενικού περιεχομένου, αλλά κι ειδικά θέματα, προσωπικά μας), μπανάκι οι δυο μας στη ντουζιέρα και κάποια στιγμή που είδα το ρολόι της λέω ότι πέρασε η ώρα κι ότι έχω δουλειά κι δυστυχώς πρέπει να φύγουμε (είχα έρθει Ελλάδα για 2 μόνο μέρες κι το πρόγραμμά μου ήταν υπερβολικά φορτωμένο, αλλά ήθελα να δω τη Jennifer οπωσδήποτε με τόσα καλά λόγια που είχα διαβάσει). Μου έδωσε ένα πολύ γλυκό φιλάκι κι μου είπε «αφού δε με θέλεις άλλο και δε περνάς καλά μαζί μου, καλά ας φύγουμε, αλλά την επόμενη φορά δε θα φύγεις έτσι!!!», με ένα χαμόγελο που υποσχόταν πολλά …. για την επόμενη φορά!
Να αναφέρω εδώ, ότι ούτε για μία φορά δεν ανέφερε το οικονομικό, ούτε ζήτησε χρήματα καθ’ όλη τη διάρκεια της συνάντησης, γεγονός που την τιμά. Της τα άφησα στο κομοδίνο όταν πήγε στο μπάνιο.
Πέρασα απίστευτα ωραία, αισθάνθηκα ότι ήμουν με τον δεσμό μου, με τη γυναίκα που ήθελα πάντα κι ποτέ δεν είχα βρει!

Σε γενικότατες γραμμές, ένα εξαιρετικό ραντεβού κι συνιστώ τη Jennifer σε όλους ανεπιφύλακτα!
Δε ξέρω αλλά από την πρώτη στιγμή είχαμε μια απίστευτη χημεία, μου έβγαλε έναν ερωτισμό που είχα πολλά χρόνια να νοιώσω. Είναι πραγματικά vfm η Jennifer κι φυσικότατα θα την ξανασυναντήσω, θα γίνει το στανταράκι μου! Αν σε συμπαθήσει κι υπάρξει χημεία, είναι όλα τα λεφτά!

Συγνώμη αν κούρασα με την πολυλογία μου, αλλά όταν αναφέρομαι στο Τζενάκι, ξεχνιέμαι!!!!!! Ελπίζω να βοήθησα κάπως κι εγώ με την κριτική μου.

Καλά να περνάτε!

Υ. Γ.
1) Ευχαριστώ Jennifer για τις πολύ ωραίες στιγμές που μου χάρισες και όπως σου είπα θα το επαναλάβουμε αμέσως μόλις έρθω ξανά Ελλάδα. Φιλάκια πολλά να περνάς πάντα καλά γιατί το αξίζεις καρδιά μου.
2) Φίλοι συναγωνιστές που έχετε συναντήσει την Jennifer, θα βοηθούσε τους υπόλοιπους αν γράφατε την δική σας εμπειρία μαζί της.
3) Δυστυχώς το σύστημα δε με αφήνει να βάλω την βαθμολογία που εγώ θέλω όποτε τη παραθέτω εδώ!


Η βαθμολογία μου για την Jennifer:
Εμφάνιση (πρόσωπο): 9
Εμφάνιση (σώμα): 9
Γενική συμπεριφορά: 10
Επικοινωνία: 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 10
Σχέση απόδοσης/τιμής: 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Manost
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
470
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, prontifix και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2018
τηλεφωνο ?
14 Ιουλίου, 2018
Φοβερή περιγραφή.Αν κάνει αυτά τα πράγματα μιλάμε για θεά.Τηλέφωνο δεν κατάφερα να βρώ είμαι και νέο μέλος και δεν στέλνω p.m. επίσης αν θέλεις έτσι ενημερωτικά κάτι για το κόστος Ευχαριστώ εκ των προτέτων
15 Ιουλίου, 2018
Αδερφέ κανένα τηλεφωνώ της έχεις να στείλεις σε πμ?
20 Ιουλίου, 2018
Φίλε μπράβο, πολύ λυρική περιγραφή. Αν το κορίτσι παίζει ακόμη μπάλα, γιατί οι κριτικές είναι παλαιότερες, θα μπορούσες να μου στείλεις με pm το τηλέφωνο, μιας και είμαι νέοπας και δεν έχω την δυνατότητα άμεσης επικοινωνίας. Ευχαριστώ.
05 Αυγούστου, 2018
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
07 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπάρχει δυνατότητα να μου στείλετε και εμένα το τηλέφωνο γιατί είμαι και εγω νεος;Ευχαριστώ...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6