Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη είναι σχετικά καινούρια κοπέλα,Ρωσόφωνη,λολίτα 20 Μαίων κατά δήλωση της,κοντούλα,λεπτή,με μαλλιά καστανά στο ύψος των ώμων της,πράσινους οφθαλμούς.Στα πλευρά της έχει τατού ένα περιστέρι.Κατόπιν συνεννόησης με την υπηρεσία προσφέρει ελεύθερο στοματικό.Τελειωτικό όμως που συμφωνήσαμε η μικρή δεν μου έκανε.Το παραβλέπω μιας και σε όλα τα άλλα η Ειρήνη ήταν άψογη.
Η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και όχι σκυθρωπή όπως άλλες κοπέλες.Θετικό σημάδι.Ελληνικά δεν γνωρίζει αλλά Αγγλικά έδειξε ότι καταλαβαίνει πολύ καλά.Ξεκινήσαμε με προκαταρκτικά μιας και έπεσε αμέσως στην αγκαλιά μου η Λολίτα και άρχισε να με γλύφει αυτοβούλως σε λαιμό και αυτιά αναστενάζοντας.Η Ειρήνη είναι άριστη σε αυτού του τύπου τα προκαταρκτικά παιχνίδια δυστυχώς όμως δεν φιλάει στο στόμα απλώς το αποφεύγει χαμογελώντας πονηρά.Όσο η πιτσιρίκα με έγλυφε εγώ της χάιδευα το κωλαράκι,στο μουνάκι της δεν πολυαφήνει χάδια.
Η Ειρήνη στην συνέχεια πέρασε σε πεολειχία άνευ πλαστικού αφού της δήλωσα ο ίδιος ότι επιθυμώ έτσι.Η στάση που πήρε ήταν μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω μουνάκι παρά μόνο βυζάκι.Το τσιμπούκι της ήταν σχετικά γρήγορο σαν μοτεράκι ένα πράγμα.σχετικά βαθύ και καλής ηδονηκότητας.Τους όρχεις δεν τους περιποιήθηκε.
Σε προτροπή μου για 69 αμέσως γύρισε και ξεκίνησα να γλύφω το μουνάκι της με το τζελ.Συνέχισε η μικρή να αταποδίδει την πίπα της.Όταν σπατούλαρα το γατάκι της με την γλώσσα μου η μικρή γαργαλιόταν.Ήταν γενικά αστεία η στιγμή πλην όμως απολαυστική.
Κατόπιν η Λολίτα πέρασε καπότα και καβάλησε το καβλωμένο εργαλείο.Την έφερα κοντά μου όπου και ξεκίνησε να με γλύφει όσο την γαμούσα.Είναι πολύ καλή στις ζουζουνιές.Αφου την απόλαυσα αρκετά περάσαμε σε πισοκωλητό.
Στημένη καλά η Ειρήνη δεχόταν τις παλινδρομήσεις μου βαθιά μέσα στο μουνάκι της και το απολάμβανε κρίνοντας από τους αναστεναγμούς της.Στην στάση αυτή παρατήρησα ότι ήταν ηλιοκαμένη στην πλάτη από την παραλία.
Στην στάση του ιεραποστολικού την πήρα στενά με την Ειρήνη να συνεχίζει τα βογγητά και τα γλυψίματα της σε λαιμό και αυτιά.
Αφαίρεσα το προφυλακτικό και η μικρή πήρε θέση για να την χύσω στο κορμάκι της.Δείχνοντας της το στοματάκι με κοίταξε απολογητικά λέγοντας μου συγγνώμη.Το παρέβλεψα το γεγονός μιας και στα υπόλοιπα ήταν καλή και δεν ήθελα να χαλάσω την ωραία ατμόσφαιρα που είχε δημιουργηθεί μεταξύ μας. Ξεκίνησα να την χαιδεύω στα μπουτάκια της μιας και στο μουνάκι της δεν πολυεπέτρεπε χάδια ενώ η μικρή μου μάλαζε τις μπάλες απο κάτω κοιτώντας με με τα σμαραγδένια της μάτια.Η στιγμή είχε φθάσει και έριξα ένα πολύ καλό φορτίο στα βυζάκια της.
Όσό ντυνόταν κάναμε λίγες ακόμα ζουζουνιές και αποχώρησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας.
Εν κατακλείδι πρόκειται για μία πολύ καλή περίπτωση μιας και η Ειρήνη είναι μικρούλα,πετίτ και έχει τον τρόπο να σε ανεβάσει αν υπάρξει χημεία.Στα θετικά τα γλυψιματάκια της σε λαιμό.αυτιά και θηλές.Στα αρνητικά ότι δεν πολυαφήνει πιασιματάκια σε μουνάκι και δεν φιλάει στο στόμα.Στα θετικά ότι στο σεξ έχει καλή συμμετοχή.Θα την ξαναεπισκεφθώ σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ISINAS, jumbo, mallias20 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2018
Εγώ από ότι διάβασα δεν θα πάω γιατί τα αφήνη όλα στην μέση !!! Μισά πράγματα με ξενερώνουν !!!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1