Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σέρβα (μάλλον Ρουμάνα) έχει πολλή δουλειά. Πήγα Σάββατο μεσημέρι κι όλο σε δωμάτιο ήταν. Κάνω βόλτα, πάλι δωμάτιο. Άλλη βόλτα πάλι δωμάτιο, την περίμενα. Μου είχε κάνει εντύπωση μιά άλλη φορά η φιλική συμπεριφορά της παρόλο που δεν είχα περάσει.
Βγαίνουν από παρτούζα με τη Λουτσία ολόγυμνες, στα υπόψη κι αυτή, και περνάω στο μικρό δωμάτιο.
Έρχεται η Κατερίνα, αλληλοτριβόμαστε, εδώ να πώ την αλήθεια θα ήθελα πιό σφιχτό το σώμα της, κάνε λίγο γυμναστική κοπέλα μου, επαγγελματίας είσαι και τα χρόνια περνάνε. Γλύφω λίγο την κλειτορίδα της, η μουνάρα της ελαφρά αξύριστη, πίπα ακα πολύ καλή, φιλιά και γλυψίματα δίνει και αφήνει παντού, όμως όλα αλλά από λίγο σα να τα είχε σε πρόγραμμα. Την πήρα ιεραποστολικό για να κάνω παιχνίδι με τα χορταστικά βυζιά της και γλωσσόφιλα και στη συνέχεια κώλο στα τέσσερα όπου πιστονάρισα γερά γιατί δε μου ερχόταν χωρίς να δείξει ίχνος βιασύνης μέχρι να χύσω.
Συμπέρασμα η Κατερίνα έχει την εμφάνιση που μου αρέσει, τα κάνει όλα και δίκαια είναι από τα μεγάλα ονόματα της πιάτσας. Όπως έδειξε κουρασμένη, οπότε αναγκαστικά περιορίζεται και τυποποιείται και με άφησε σε σκέψη αν αξίζει για στανταράκι. Θα κοιτάξω να την ξαναδοκιμάσω σε πιό χαλαρή ώρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.289
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, professorx, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού