Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Call-Girls 25445
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα μάγκες! Καιρό έψαχνα ενα μαυράκι καλό να συναντήσω και ευτυχώς επέλεξα την αντελε (ήμουν ανάμεσα σε αυτήν και μιας άλλης απο ανταγωνιστικό γραφείο). Επικοινωνία με το γραφείο άμεση, 3 σμσ κ ειχαν κανονιστεί όλα. Φτάνω στο ξενοδοχείο στα βόρεια 15 λέπτα πιο νωρίς κ στέλνω αριθμό δωματίου, μου απαντάν οτι θα αργήσει λίγο. Οκ λέω έχει μουντιάλ οπότε θα χαζέψω.. πέρασε κανα 20λεπτο κ εκεί που είμαι έτοιμος να τους πάρω κ να αρχίσω τα παράπονα χτυπάει η πόρτα. ανοίγω κ βλέπω μια πολύ όμορφη κοπέλα (για τα γούστα μου πάντα) με ένα ολόσωμο φόρεμα στα χρώματα της ζέβρας κ να ξεπροβάλουν τα όμορφα κ φυσικά βυζιά της. ντάξει λέω καλά θα περάσουμε. Πολύ ευχάριστος άνθρωπος αρκετα μικρή 20 χρονών δήλωσε κ την πιστεύω. στην εμφάνιση οτι βλέπεις παίρνεις με εξαίρεση το πσόωπο που για μένα ειναι πιο όμορφη απο κοντά.
στα του αγώνα τώρα η μικρή θέλει να σε ευχαριστήσει κ προσπαθεί! μην περιμένετε πρωτοβουλίες..αλλά ακολουθεί οτι ρυθμό κ αν δώσεις κ δν θα πει όχι σε τίποτα!! πίπα αρκετά καλή με λίγο χέρι όμως, στην δικία μου περιποίηση προς αυτήν έβγαζε ψευτοφωνούλες αλλά οκ δν ήταν ενοχλητικές και δεν πιστεύω οτι έχυσε όπως δήλωσε. έπαιξαν 2 γύροι σε όλους τους ρυθμούς και πραγματικά η κοπέλα αντέχει κ γουστάρει!! αλλά η καλύτερη στιγμή ήταν στα 4 που πραγματικά έχει τρελό τουρλοκώλι Ναι! Ναι! Προσκύνημα !! γουστάρεις να γαμάς κ να χώνεις σφαλιάρες σαυτόν τον μαλακό κ ολοστρόγγυλο κώλο!!
γενικά πέρασα αρκετά όμορφα κ ενδεχομένως να την ξανα συναντούσα αν ήθελα να ξανα βρεθώ με μαύρη! καλό καλοκαίρι να έχετε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, nec, Dirty69 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού