Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ήθελα οπωσδήποτε να γευτώ ένα πιτσιρικάκι κι έτσι αποφάσισα να πάω στο Λιοσίων 73Β όπου μ αρέσει πολύ ο χώρος.
Η όμορφη υπηρεσία μ ενημέρωσε ότι ήταν βάρδια η Έμμυ κ η Μαίρη, τις είδα και μπήκαν στο δωμάτιο. Για μια στιγμή σκέφτηκα να πάρω και τις 2 αλλά επικράτησε η όρεξη ν ασχοληθώ μ ένα μωράκι και να το γευτώ στο έπακρο.Επέλεξα την ξανθούλα Emmy μιας κι εχω αδυναμία στο ξανθό. Περιγραφή δεν κάνω, υπάρχουν ακριβείς φωτο στο μπανερ αριστερά.
Emmyνα να περιμένω στο σαλόνι την υπηρεσία να καθαρίσει,να προσθέσει χαρτί στο μηχάνημα και ν αλλάξει σεντόνια Καπέλο
Πέρασα στο δωμάτιο όπου Emmyνα να περιμένω την κοπέλα χαζεύντας την τσόντα που έπαιζε. Άργησε λίγο στο προηγούμενο δωμάτιο αλλά φυσικά και δεν γκρινιάζουμε ποτέ για κάτι τέτοιο Κουλ
Έρχεται η κουκλίτσα και ξεκινάει social (ειναι ομιλητικότατη) και προκαταρκτικά χαδάκια-τριψιματάκια.
με ρωτάει αν θέλω προφυλακτικό και περνάει σε μια πίπα, όπου Emmyνα με την τεχνική της, μέχρι deepthroat έκανε Προσκύνημα
Νιώθοντας σαν πορνοστάρ του Rocco έγινα κάγκελο. Ζητάω να της γλύψω τα ποδαράκια κι αυτή στήνεται στα 4 όπου έπαιζε με την επίμαχη περιοχή της που μου είχε μοστράρει, ακουμπούσε με το δαχτυλακι και την πίσω τρυπούλα της... Μετά την ξαπλώνω μου κάνει λίγο footjob και της γλύφω τα δαχτυλάκια. Ε πόσο ν αντέξω? Σηκώνομαι να της το βάλω έτσι όπως ειναι ήδη ξαπλωμένη και τρίβεται πάλι. Μπήκα για λίγο στο μουνάκι κι έτσι τελείωσα υπό την υπόκρουση αναστεναγμών, αληθινοί?ψεύτικοι? δεν ξέρω. Σίγουρα αισθησιακοί πάντως. Με ρώτησε και πώς πέρασα η δεσποινίς.
Emmyνα απόλυτα ικανοποιημένος από το κορίτσι το οποίο θα ξαναεπισκευτώ σίγουρα όταν έχω πάλι ορεξούλες για πιτσιρικάκι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Andrew256, Tsarkalakos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού