Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η τανια ειναι μια αδυνατη κοπέλα γυρω στα 20 με ωραίο προσωπο που δεν διαθέτει τις καμπυλες και το κολαρακι που θα με εφτιαχνε αλα διαβαζοντας μονο θετικες κριτικες ειπα να δοκιμάσω
Δεν περιμενα πολυ μπηκε στο δωματιο συνεσταλμενη βγαζοντας μια θλυψη στο προσωπο της
την αγκάλιασα συστήθηκαμε και αρχισα εγω βασικά να τη χαϊδεύω δίνοντας μερικα φιλακια στα χείλη χωρίς γλώσσα η ιδια ανταποκρινοταν εντελως παθητικά με καπιες ανασες που έδειχνε οτι ερεθιζεται της εβγαλα το σουτιέν και με νοημα της υπεδειξα να βγαλει και το κυλοτακι για να συνεχίσουμε
Ξαπλωσαμε ενω συνέχισε να φοραει τα παπούτσια προφανώς περιμενε να της πω εγω να τα βγάλει αλα δεν με χαλαγε και δεν ασχολήθηκα,τη τραβηξα πανω μου φιλια εδινε χωρις γλωσσα και γενικα ηταν εντελως αβουλη
Καπια στιγμή ξεκίνησε μια απαλη και ρηχη πιπα χωρις να ασχοληθεί με μπαλακια της χαϊδεύα λιγο το μουνακι χαζεύοντας το προσωπακι και το καθρεφτη απέναντι αφου οτι και να ελεγα δεν έδειχνε να το αντιλαμβανεταικαι να συμμετέχει
Στη συνεχεια μπήκε προφυλαχτικο και ανεβηκε πάνω η αισθηση του κολπου ηταν καλή και εδειχνε να το ευχαριστιεται συνεχίσαμε αφου ηρθα σε καθιστή στάση στο κρεβατι αγκαλιαζοντας το σφιχτα με το μωρο να βαρυανασαινει και να βγαζει σιγανους αναστεναγμους
Και καταλήξαμε ανάσκελα σε σταση που ειχα πληρη διείσδυση οπου και τελειωσα μεσα της
Στα θετικά θα έλεγα ενα καθαρο με γλυκο πρόσωπο πιπινι δεν λεει οχι προκαταρκτικα οση ωρα θες γενικα οπου τη βαλεις εκει θα κάτσει περιμενοντας απο σένα το επομενο βήμα
στα αρνητικα
Ελειψη επικοινωνίας και αβουλη σε μεγαλο βαθμό πράγμα που με ξενερώνει λιγο αν μπορούσαμε να συνενοηθουμε τοτε πιστευω τα πράγματα θα ήταν σαφως καλύτερα γιατι φαίνεται συνεργασιμη (γλωσοφιλα δεν πήρα ουτε τη πιεσα ομως)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
jimadams71
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
872
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Blade_runner, professorx, Giorgaras Kalamatianos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2018
Εχει σαπια δοντια; Γιατι σφιγγει τα χειλια οταν σαλοναρει.
PV
Peter Van Norden
06 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου δεν το προσεξα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2