Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως ειναι γνωστο η Μπαρμπι ειναι μια κουκλα για να παιζουν κοριτσια μαζι της .Ευτυχως εμαθα οτι υπαρχει και μια εκδοση για αγορια και μαλιστα ειναι ειδικη εκδοση για συναγωνιστες.Βεβαιως θα χαρω πολυ αν μαθω οτι παιζουν και κοριτσια με την συγκεκριμενη εκδοση.
Οι κριτικες που ,εστω φευγαλεα,διαβασα μου ειχαν κινησει την περιεργεια.Συνηθως ειναι στην πρωτη βαρδια αλλα τωρα ειχε μολις αναλαβει καθηκοντα στην απογευματινη οποτε ειχα την ευκαιρια να της παρω την παρθενια της μερας.Φορουσε ενα εντυπωσιακο σετ μαυρων εσωρουχων το οποιο κατα κυριο λογο ηταν υπευθυνο για την στυση που μου προκληθηκε,περισσοτερο και απο την τσοντα που προβαλοταν στο ανετο δωματιο.Επιφυλαξα στην Μπαρμπι την πλεον αρμοζουσα υποδοχη, προσαρμοζοντας την φουντωση μου αναμεσα στο περιτεχνο στρινγκ της και στο σημειο που αυτο αγκαλιαζε το φιληδονο σωμα της.Στην συνεχεια,μολις γυμνωθηκε τελειως,αρχισα να την φιλαω στον λαιμο και τις κλειδες της.Το στηθος της περιειχε γενναιοδωρη ποσοτητα σιλικονης.Δεν προσεξα κατι αντιαισθητικο οπως διαφορα στο μεγεθος αναμεσα στο δεξι και το αριστερο η τυχον ουλες.Μαλλον εχει χρονια που εγινε η επεμβαση.Περιποιηθηκα το στηθος της για πολλη ωρα και συνεχισα την πορεια μου προς τον Νοτο του σωματος της.Το στομα μου αγκυροβολησε στα κατω χειλη της τα οποια και φιλησα .Το soundtrack του ποθου της ενεργοποιηθηκε καθως αρχισα να της προσφερω τις κυριως στοματικες μου περιποιησεις με ταχυτητα που κυμαινοταν απο αυτην με την οποια συλλεγει κανεις δροσοσταλιδες απο τα φτερα μιας πεταλουδας και φτανοντας στην ταχυτητα με την οποια πινει κανεις νερο στην οαση μετα απο μακρα οδοιπορια μεσα στην ερημο.Ο θεσπεσιος κωλος της δεν θα μπορουσε να διαφυγει της προσοχης μου.Η πισω τρυπουλα της προσφερεται για πρωκτικο με 50 ευρω (επιπλεον 20 του βασικου προγραμματος).Γευθηκα οχι μονο την σφιχτη τρυπουλα της αλλα και τα προκλητικα κωλομαγουλα της.Το μονο πιο ερεθιστικο απο το να ασχολουμαι ξεχωριστα με τις απολαυστικες τρυπουλες της ειναι το να ασχολουμαι μαζι τους ταυτοχρονα π.χ. με τα δαχτυλα μου, κατι που εκανε τα decibel της φωνης της να ανεβουν.Την εβαλα απο κατω φιλωντας τον λαιμο της και στην συνεχεια στα τεσσερα με τον κωλο της σε πρωτο πλανο.Μετα,εφερε τα ποδια της ψηλα και λυγισε τα γονατα της ωστε να γλειφω τα δαχτυλα των ποδιων της ενω την καρφωνα.Επικεντρωθηκα στις περιοχες αναμεσα στα δαχτυλα των ποδιων της κατι που την εκανε πολυ χαρουμενη.Προφανως με ενεπνευσαν ιδιαιατερα τα ποδια της και μαλιστα σε σημειο ωστε να ειμαι σιγουρος οτι μπορουν να μου προσφερουν και αλλες συγκινησεις .Επιβεβαιωθηκα με τον καλυτερο τροπο...με τελειωσε προσφεροντας μου ενα εξαισιο feet-job!
Εντυπωσιακη παρουσια,με χαρακτηριστικο ξανθο μαλλι,δυνητικη υποψηφια για στρατολογηση απο τον Σειρηνακη.Σε καποιες φασεις την επιασα να παρακολουθει την τσοντα που προβαλοταν με ιδιαιτερο ενδιαφερον.Ειχε μολις αναλαβει υπηρεσια και ισως για αυτο να ηταν σαν να μπηκε στον αγωνιστικο χωρο χωρις να εχει ολοκληρωσει το ζεσταμα .Φανταζομαι οτι θα ειναι πιο εκδηλωτικη με οσους ξερει .Αξιολογη παροχη υπηρεσιων αν και κατα 50% ακριβοτερα σε σχεση με τα περισσοτερα ιδρυματα της περιοχης.Αξιζει!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Mπάρμπι
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.718
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, alpula, kablomenos90 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2018
Δηλαδή πάει ο καιρός που έκανε τις εμφανίσεις της
στο ιασωνος 30Α, στο δεκάρικο! Κουλ
P
pokerFace
23 Ιουνίου, 2018
Έχει κάνει 2 ταινίες με τον Σειρινάκη (Το ερασιτεχνικό 47 "Η Ελισάβετ από τον Κολονό" & Την ταινία "Η γυναίκα του βιομηχάνου και οι κολλητές της")
23 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τωρα...εδώ και πολύ καιρο
f21
f21
23 Ιουνίου, 2018
Αναμφισβήτητα φίλοι μου η barby ειναι πολύ ομορφη γυναίκα.
Κάποιες γυναίκες ειναι πολλη όμορφες..η barby ειναι μια απο αυτές.
Για τις ταινίες που γύρισε μαγκιά της καποια για να γυρίσει πορνο πρέπει να εχει ενα άλφα σωματακι έναν άλφα προσωπάκι..Δεν μπωρει να γυρίσει πορνο ο οποιοσδήποτε ο σαμαλης ο δαμαλης κ ο γιος του μαλαστουπα..
24 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε συναγωνιστη,οπως ειπα αξιζει...το δεκαρικο ισως να σημαινει και χαμηλη ποιοτητα υπηρεσιων.
24 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αγαπητε συναγωνιστη,
Παντα ειχα ως απωθημενο εμπειρια με πορνοσταρ.Τωρα πλεον δεν το εχω,το εζησα και αυτο.Μπορω να πεθανω πιο ησυχος τωρα!
24 Ιουνίου, 2018
Συναγωνιστή, έχυσες πάνω στα πόδια της ή στο προφυλακτικό?
24 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χτύπα ξύλο όχι κ να πεθάνεις.
Σε θέλω εδώ στην κοινότητα ανάμεσα μας.
27 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελπιζω να εχω πολύ καιρο ακομα γιατι ποτέ δεν ξερουμε σιγουρα ποσο λαδι εχουμε στο καντηλι μας.Παντως ,οποτε και να σωθει το δικο μου λαδι,εχω ένα απωθημενο λιγοτερο...σε ευχαριστω.
27 Ιουνίου, 2018
Η κριτική σου αναφέρεται και στο οικονομικό κομμάτι και αυτό είναι ιδιαίτερα θετικό.Θα μπεις ,αλλά δεν παρεις κωλο με 30.αλλά με 50.Να ξερουμε δηλαδή μιας και δεν κυκλοφορούμε με αρκετά μετρητά πλέον λόγω μεγαλύτερης χρήσης κάρτας.Αν γνωρίζεις κάποιος δεν θα πάει τσάμπα ως εκεί,ούτε θα τρέχει στην αχαρνών που είναι γκέτο να βρεί ΑΤΜ να βγάλει άλλα 20.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10