Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Να πω δύο λόγια για τη Στέλλα αφού εχθές ήμουν αυτός που ξεκίνησε τα ραντεβού της.
Για αρχή μου έκανε πολύ καλή εντύπωση που κατάφερε να βρεθούμε ενώ ήταν πιεσμένη χρονικά.Άνοιξα την πόρτα και είπα μέσα μου «Ούπς ,γυναίκα.φίλε είναι ΓΥΝΑΙΚΑ με τα όλα της και η αλήθεια είναι πως κράτησα μια πισινή ,γιατί πραγματικά με οτι έχει γραφτεί εδώ έχεις πολλες απαιτήσεις .φώραγε ένα ροζ κοντο στενό φόρεμα με γόβες ,έγιναν οι συστάσεις ...πολύ κοινωνική πολυ σωστή σε όλα της ,και μπήκαμε και οι δύο για ντουζάκι.
Ξεκίνησε με φιλια παντού και μαεστρικό παίξιμο με γλίψιμο και πολυ σάλιο χαμηλά. Είναι πολύ μιλφοκατάσταση ,σε χαλαρώνει πολύ και το ευχαριστιέσε πολυ το θέμα ολο.της είπα οτι θέλω την κωλάρα της και αμέσως γύρισε και στήθηκε και μου ζήτησε να το κάνω δυνατά και βαθιά.η αίσθηση; Αστο φιλε ....πρεπει να το ζήσεις!
Τελείωσε με μασαζάκι χαλαροτικό παντού και με μιά χειρομάλαξη και μια κατάθεση στο στώμα της !γενικά πλήρες ραντεβού ,απο το οποίο φεύγεις γεμάτος και που κόστισε 100 ,αυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
140
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, chris1955, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2018
Ευχαριστώ αγόρι μου Ντροπή νομίζω 1,5 ώρα κάτσαμε; Χαμόγελο
17 Ιουνίου, 2018
Έχεις πολυ δικιο , δεν το έκανα σκόπιμα ...1,5 ωρα βρεθήκαμε.ψάχνω να το αλλάξω στην κριτική αλλα δεν το βρίσκω.αν μπορείς να βοηθήσεις εσυ ή κάποιος που ξέρει ;;;
17 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ολα καλα :-* Ευχαριστώ Έρωτας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3